GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Ela46
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 06 paź 2012 23:45
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: Ela46 »

Ja byłam,, ubiegłego roku w Maju w Gryfie Połczynie Zdrój ,,i za telewizję,, a internet jest w ośrodku,, jest kafejka internetowa,, albo miejsce gdzie mozesz sobie usiąść,, z laptopem i masz internet,, a nawet w pokoju idzie złapać,, Nie jest tak zle,, Pozdrawiam serdecznie;)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: sztani »

Internet nie może stanowić o wszystkim ,wręcz przeciwnie trzeba od wszystkiego odpocząć . Mi służy do odbioru poczty i sprawdzenia ciekawych miejsc w okolicy Podczas pobytu w sanatorium ). jako źródło informacji. Dwa pobyty bez laptopa i tez było super . teraz kazdy (prawie ) ma internet w telefonie..
Mirstan
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 09 wrz 2013 15:39
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: Mirstan »

Witam byłych i obecnych Kuracjuszy/Kuracjuszki.Dostałem skierowanie do tego sanatorium maj/czerwiec i nie ukrywam,że nie bardzo się tym faktem ucieszyłem,może natchniecie mnie pozytywnie i przekonacie,że warto tam jechać. Jeśli można proszę o informacje dotyczącą jakości wykonywanych zabiegów , bazy zabiegowej oraz możliwości wyboru pokoju w dniu przyjazdu i innych istotnych rzeczy związanych z pobytem.
Pozdrawiam serdecznie ;)
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23855
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: grazynamackowiak »

Mirstan opinie kuracjuszy przebywający sanatorium Gryf Połczyn Zdroj :)
Będzie najlepszą informacją pozdrawiam kuracjusz Gryf 2015 r :)
http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/se ... d%5B0%5D=3
Mirstan
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 09 wrz 2013 15:39
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: Mirstan »

Dzięki za link skorzystałem,poczytałem i...trzeba spróbować :kwiat:
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: syrenka »

Witam! Potrzebuję bardzo świeżych informacji na temat :Gryfu: Konkretnie chodzi mi o pokoje na parterze jak są urządzone itp.Byłam w Gryfie więc o wszystkich jego plusach i minusach wiem .Ale nie miałam styczności z pokojami na parterze .Więc gdyby ktoś był zakwaterowany w/w pokoju proszę o info ....pozdrawiam z Wawy ....B....
bogdan65
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 05 lut 2016 13:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: bogdan65 »

Witam,
To jakie są plusy i minusy w Gryfie ? Bo jedzenie tragiczne .Ludzie zamieszczają zdjęcia ;) ;)
wybieram się w maju ale ciągle się zastanawiam
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: syrenka »

Jesli chodzi ci o jedzenie to nie dogodzisz nawet jak byś chciał .Jak już tu kiedyś pisałam dla mnie najważniejsze są zabiegi ....Plusy ....Gryf jest ładnie położony ...dużo tras do chodzenia i jeżdżenia rowerem .Piękny park .Wiadomo że klimat tworzą ludzie więc trzeba być pozytywnie nastawionym do życia i do ludzi .Nic nie da narzekanie .Minusy to kiepski internet ale to prawie jest wszędzie .Małe miasteczko ,lekarze też różni zależy na jakiego trafisz .Nie wiem czy czytałeś moje posty z gryfu ale najśmieszniejsze jest urządzenie łazienek ...W niektórych pokojach są uwaga! umywalki z lustrem pod prysznicem ..Pokoje są w miarę .Ja byłam ostatnio w 226 ....duży pokój stolik 2 krzesła ,lodówka,2 półki duże nad łóżkiem ,lampki nocne ,suszarka do bielizny .w korytarzu duża szafa i lustro ,szafka na buty . Jak ja byłam było małżeństwo które ważyło jedzenie ....jak było więcej to nic nie mówili ale jak brakowało słownie 1 deko to była afera na całą stołówkę .Będzie dobrze ja też pierwszy raz tam jadąc miałam obiekcje .Ale było super i wróciłam wypoczęta i z rehabilitowana a byłam tam 28 dni na poszpitalnym .Musisz pamietać tylko o jednym że panie z recepcji przyjeły taktykę że jeden pacjęt opiekuje się drugim i czasami się zdarza że wiek w pokoju jest bardzo zróżnicowany .Ja tak miałam ale dałam radę .Po prostu wyjasniłam pani że ja też jestem chora i jeśli chce mieć opiekę 24 godz ...powinna zmienić Gryfa na zakład opiekuńczy .Jesli coś jeszcze chcesz wiedzieć pytaj ,,,odpowiem w miarę możliwości .Ale musisz pamiętać o jednym to my decydujemy jak będzie przebiegać nasz pobyt .Pozdrawiam z Wawy ...B....
Danutella
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 11 maja 2015 23:12

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: Danutella »

cześć, napisz prosze jak jest z pokojami 1 osobowymi ,zależy mi na załatwieniu, bylam 2 razy w sanatorium i miałam za kazdym razem chrapiących - dla mnie to duzy problem-
pozdrawiam i dziekuje Dana
Danutella
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 11 maja 2015 23:12

Re: GRYF w POŁCZYN - ZDRÓJ

Post autor: Danutella »

cześć, napisz prosze jak jest z pokojami 1 osobowymi ,zależy mi na załatwieniu, bylam 2 razy w sanatorium i miałam za kazdym razem chrapiących - dla mnie to duzy problem-
pozdrawiam i dziekuje Dana
ODPOWIEDZ