Sanatorium "Dedal" Polańczyk

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium "Dedal" Polańczyk

Post autor: Felice »

Zbigniew,każdy może wierzyć w to co chce i mieć własne zdanie w jakiejś kwestii,ja tam mam świadomość przemijania końca.
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Sanatorium "Dedal" Polańczyk

Post autor: Zbigniew- I »

Felice pisze:Zbigniew,każdy może wierzyć w to co chce i mieć własne zdanie w jakiejś kwestii,ja tam mam świadomość przemijania końca.
Felice :kwiat: zgadzam się z Tobą w pierwszej części zdania. Co do drugiej części, myślę , jak by tu się zająć końcem przemijania. Chcę jeszcze napsocić na tym świecie. :lol:
Nasz adminek wyciął mi link, ale Delbet można kupić w każdej aptece.
hala5102
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 212
Na forum od: 26 kwie 2014 15:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium "Dedal" Polańczyk

Post autor: hala5102 »

Teodor pisze:
hala5102 pisze:PS. Ciekawostka! Na dzień dzisiejszy przede mną jest jeszcze 44187 osób!!! :lol: Wyliczyłam sobie, że skierowanie z NFZ mogę dostać na maja 2017r. jeśli numery będą spadać w takim tempie, jak obecnie.
Raczej jesień 2017 ;)
No, to takie wyliczenie z tematu pobożnych życzeń :lol: Tak naprawdę, to raczej mi wypadnie przełom sierpnia/września lub wrzesień 2017r. :( Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Bozena321
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 473
Na forum od: 27 wrz 2014 07:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium "Dedal" Polańczyk

Post autor: Bozena321 »

Zawsze możesz zadzwonić do NFZ i ze zwrotów może coś będzie interesującego :-) Pozdrawiam :-)
forumowicz

Re: Sanatorium "Dedal" Polańczyk

Post autor: forumowicz »

Zbigniew- I pisze:Nasz adminek wyciął mi link, ale Delbet można kupić w każdej aptece.
Chodzi o tę o delbetę, co to nią w wojsku na dzień dobry częstują?
krzysiek23
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 186
Na forum od: 04 sty 2013 12:12
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 21

Re: Sanatorium "Dedal" Polańczyk

Post autor: krzysiek23 »

Witam napiszcie prosze o Dedalu . Nasze choroby są każdy ma coś co mu dolega . wybiera sięktoś w czewrcu do Dedala? Pozdrawiam zdrówka życze.
hala5102
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 212
Na forum od: 26 kwie 2014 15:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium "Dedal" Polańczyk

Post autor: hala5102 »

Bozena321 pisze:Zawsze możesz zadzwonić do NFZ i ze zwrotów może coś będzie interesującego :-) Pozdrawiam :-)
Pomyśl
Mam taki zamiar i mam nadzieję, że mi się coś uda dobrego zdobyć. Pozdrawiam :)
krzysiek23
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 186
Na forum od: 04 sty 2013 12:12
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 21

Re: Sanatorium "Dedal" Polańczyk

Post autor: krzysiek23 »

Witam nie rozumiem twojej odpowiedzi.Ja prosze o więcej info na temat dedala i chce tam jechać .
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Sanatorium "Dedal" Polańczyk

Post autor: Zbigniew- I »

Krzysiek, Dedal jest chyba najlepiej wyposażonym sanatorium w Polańczyku. Brak tam tylko basenu. Byłem tam dwa lata temu, ale myślę, że się nie popsuło.Pokoje od 1 do 4. Jedynki zazwyczaj zajmują małżeństwa. Są jeszcze pokoje typu studio 1+2. W pokojach łazienka, lodówka, telewizor, czajnik, talerzyki, weź kieliszki. Wyżywienie i zabiegi dobre. Miłe niespodzianki dla jubilatów. Kawiarnia i parkiet OK. Ale tańce najlepiej w Zakapiorku. Jak najszybciej zarezerwuj pokój jaki Cię interesuje.W lecie jest pięknie. Daleko do Bieszczad wysokich, około 60 km. Weź ze sobą paszport, jak chcesz wyskoczyć na wycieczkę do Lwowa, są też wycieczki na Słowację i Węgry i po Podkarpaciu, Przemyśl, Sanok, Krasiczyn, Pętla Bieszczadzka.Okolica piękna widokowo.Same superlatywy.Przydziału można tylko Tobie pozazdrościć.
krzysiek23
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 186
Na forum od: 04 sty 2013 12:12
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 21

Re: Sanatorium "Dedal" Polańczyk

Post autor: krzysiek23 »

Witam Zbyszku wielkie dzieki super info pozdrawiam .Wezme kieliszki i cytrynówke zapraszam.
ODPOWIEDZ