Lądek Zdrój 31.07.2016

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
agata-beata
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 26 mar 2014 13:27
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Lądek Zdrój 31.07.2016

Post autor: agata-beata »

Siemka, Byłam tam 2 lata temu. Wszędzie dużo schodów, wszędzie pod górkę i niestety trzeba mieć sporo zdrowia. Z górki zawsze łatwiej i krócej. Okolica ciekawa i zawsze jest gdzie pochodzić w wolnych chwilach. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku oraz trafionych zabiegów, bo to przecież jest najważniejsze. ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lądek Zdrój 31.07.2016

Post autor: Felice »

Hm...w końcu Lądek jest górską miejscowością ;) :lol: A schody można pięknie omijać i dotrzeć w te same miejsca.
Awatar użytkownika
agata-beata
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 26 mar 2014 13:27
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Lądek Zdrój 31.07.2016

Post autor: agata-beata »

Felice zgadzam się z Tobą całkowicie, masz rację co do schodów " A schody można pięknie omijać i dotrzeć w te same miejsca" ale nie zawsze jest czas aby iść dłuższą drogą a do tego dochodzi upór harcerki - jeszcze potrafię, jeszcze dam radę i jeszcze mogę ;) ;) ;) a później jest zadyszka :lol: :lol: Pozdrawiam serdecznie
Załączniki
schody1-m.jpg
Awatar użytkownika
agata-beata
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 26 mar 2014 13:27
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Lądek Zdrój 31.07.2016

Post autor: agata-beata »

poprzedni załącznik to schody w górą widziane z dołu a teraz dla urozmaicenia: schody w dół widziane z góry :D :D Pozdrawiam wszystkich, którzy tu zaglądają
Załączniki
jest fajnie
jest fajnie
Awatar użytkownika
Bozena321
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 473
Na forum od: 27 wrz 2014 07:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Lądek Zdrój 31.07.2016

Post autor: Bozena321 »

W czerwcu wróciłam z Lądka gdzie pacjenci przyjeżdżają na rehabilitację narządu ruchu jak na ironię :lol: :lol: :lol: Ja dałam radę, ale jest mało czasu między zabiegami w czterech budynkach. Więc kilka razy dziennie trzeba pokonać kilkaset schodów. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
agata-beata
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 26 mar 2014 13:27
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Lądek Zdrój 31.07.2016

Post autor: agata-beata »

I to jest największy problem tego sanatorium. Przemieszczanie się między budynkami, wszędzie trzeba być na czas. Jeszcze człowiek dobrze się nie wytarł i ubrał po jednych zabiegach a już trzeba biedz do innego budynku (i znów schody) na inny zabieg. Tylko rozbierz się i ubierz.... Dobrze, że pora roku odpowiednia i mniej fatałaszków. Od od połowy turnusu zmiana lokalizacji wykonywanych zabiegów i od nowa się przyzwyczajać - gdzie co jest wykonywane, gdzie należy biegać. ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lądek Zdrój 31.07.2016

Post autor: Felice »

Schody już są po remoncie,ja zazwyczaj korzystam z tych bocznych,albo podchodzę od strony ul. Górzystej,z pominięciem schodów.Bieganie na zabiegi nigdy mi nie przeszkadzało,przynajmniej jest zajęcie do południa.Ja trochę z konieczności trochę z wyboru chodziłam zawsze na posiłki z Pawilonu III do Pawilonu I.Dawałam radę 8-)
Awatar użytkownika
DAROO11
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 29 lip 2015 07:34
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Lądek Zdrój 31.07.2016

Post autor: DAROO11 »

Jeszcze tylko dwa tygodnie i wakacje :D
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Lądek Zdrój 31.07.2016

Post autor: Betina71 »

Zazdroszczę Ci tych wakacji :lol: choć dopiero co w piątek wrociłam z Kamienia Pomorskiego :P
Awatar użytkownika
DAROO11
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 29 lip 2015 07:34
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Lądek Zdrój 31.07.2016

Post autor: DAROO11 »

Betina71 pisze:Zazdroszczę Ci tych wakacji :lol: choć dopiero co w piątek wrociłam z Kamienia Pomorskiego :P
Betina71 jak tam wspomnienia z Kamienia Pomorskiego
ODPOWIEDZ