Aleksandrów Kujawski od 27.09

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Wanda Maz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 266
Na forum od: 06 maja 2014 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Aleksandrów Kujawski od 27.09

Post autor: Wanda Maz »

To miło majuma.Tylko musimy konkretnie coś ustalić żebyśmy się odnaleźli :lol:
robcio61 przyjeżdża dzień wcześniej to zrobi rozeznanie i napisze nam gdzie byłoby się najlepiej zorganizować spotkanie. :)
Chyba czas wyciągnąć walizkę i zacząć coś do niej wrzucać :lol: O rety jak ja nie lubię się pakować bo zawsze problem co zabrać a czego nie.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
majuma
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 01 wrz 2015 23:03
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Aleksandrów Kujawski od 27.09

Post autor: majuma »

Miejsce zorganizuje robcio . Zostaje nam do ustalenia godzina :roll: u mnie walizki naszykowane bo tydzień temu z urlopu wróciłam :lol: I juz się cieszę na kolejny odpoczynek :lol:
Awatar użytkownika
Wanda Maz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 266
Na forum od: 06 maja 2014 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Aleksandrów Kujawski od 27.09

Post autor: Wanda Maz »

O to majuma Ty jestes obieżyświat Z jednej wyprawy na drugą.Ja wyciągnęłam walizkę i włożyłam do niej kijki i wieszaki to już coś :) :)
robcio61
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 23 mar 2015 14:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Aleksandrów Kujawski od 27.09

Post autor: robcio61 »

Witajcie dziewczyny.
Przeczytajcie swoje PW. Wyslalem Wam swoj numer telefonu.
Poydrawiam Robert.
Awatar użytkownika
majuma
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 01 wrz 2015 23:03
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Aleksandrów Kujawski od 27.09

Post autor: majuma »

Robcio u mnie brak pw więc nie mam numeru do ciebie. Wyslij ponownie. Pozdrawiam :)
robcio61
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 23 mar 2015 14:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Aleksandrów Kujawski od 27.09

Post autor: robcio61 »

Witaj Majuma.
Gdyby nie doszła PW ode mnie.to podaję Ci mojego maila [email].pl.
Napisz do mnie cokolwiek, a ja wyślę swój numer telefonu.
Pozdrawiam Robert.
Jula
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 13 lut 2014 11:21

Re: Aleksandrów Kujawski od 27.09

Post autor: Jula »

Napiszcie jak tam jest . Dostałam przydział od 26.11
robcio61
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 23 mar 2015 14:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Aleksandrów Kujawski od 27.09

Post autor: robcio61 »

Witaj Jula.
Jesteśmy tu w Aleksandrowie już prawie tydzień.
Nie wierz w to co złośliwi ludzie piszą o tym sanatorium.
Jest naprawdę dobrze.Jedzenie bardzo smaczne i w ilości wystarczającej dla przeciętnego zjadacza chleba.
Personel bardzo miły dla kuracjuszy.Baza zabiegowa bardzo dobra i co najważniejsze rehabilitanci naprawdę się przykładają do pracy.
Jest też parę mankamentów- baza noclegowa jest nienajlepsza,brak pralki dla kuracjuszy,internet w pokojach cienko chodzi
a w większości go nie ma.Ja jak przyjechałem wieczorem i zobaczyłem swój pokój to byłem trochę załamany...
na podłodze stara wykładzina dywanowa,powycierana, na suficie oprawy oświetleniowe na jarzeniówki,w oknach brak firanek
i zasłon ,są tylko żaluzje pionowe mocno zużyte,ale spełniające swoją funkcję.W łazience drzwi do kabiny z urwanymi
rolkami i deska sedesowa w kolorze brązowo nijakim z lat 70 ubiegłego wieku.
Ale już nazajutrz w promieniach słońca wrażenie biedy powoli zaczęło zanikać....Na plus zaliczyć należy bardzo wygodne
łóżka .Jak porównałem swój pokój z innymi to dostrzegłem następne plusy : jest dużo przestrzeni (pokój i łazienka są dwa razy większe niż w pokojach po remoncie) jest przedpokój odcinający skutecznie dźwięki ,jest bardzo duża szafa.
Klimat tutaj jest bardzo fajny ,wiadomo ,tworzą go ludzie,ale personel nie ingeruje zbytnio w życie kuracjuszy.
Jak jest za głośno w pokojach to lekarz lub pielęgniarka zapuka i grzecznie,aczkolwiek stanowczo poprosi o udanie się do swojego pokoju,ale nie ma się co dziwić,oni muszą jakoś zapanować nad uczestnikami turnusu.
Acha, dodam jeszcze że parking za cały pobyt kosztuje 94 zł, telewizor 42 albo 48 zł (nie pamietam bo ze współlokatorem zrezygnowaliśmy z telewizora )Parkowanie na ulicy przed sanatorium jest zakazane przez nowopostawoiony znak ,ale
ponoć nikt się tym znakiem nie przejmuje z policjantami włącznie.Przez te kilka dni pobytu nie było jeszcze żadnej akcji na zaparkowane przy ulicy samochody.
Podsumowując jest naprawdę nienajgorzej,jeśli nie przyjmiesz założenia ,że jedziesz do hiltona...
Kat24
Posty: 3
Na forum od: 03 paź 2016 13:40
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Aleksandrów Kujawski od 02.01.2017

Post autor: Kat24 »

Witam,
Czy jest ktoś, kto ma już zaplanowany wyjazd przez ZUS :) od 02.01.2017 w Aleksandrowie Kujawskim, chętnie skorzystam z informacji jak przeżyć te 24 dni
Jula
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 13 lut 2014 11:21

Re: Aleksandrów Kujawski od 27.09

Post autor: Jula »

Witaj robcio 61.
Dzięki za informację. Na hiltona się nie nastawiam ale opinie słyszałam nie za ciekawe . Mam nadzieję że przeżyję te 24 dni choć atmosferę tworzą ludzie a nie warunki.
ODPOWIEDZ