Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
agata-beata
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 26 mar 2014 13:27
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Post autor: agata-beata »

++++++++++ pisze:Witam.Pracujesz czy już masz wolne? Jak przygotowania do wyjazdu? Odliczasz dni? Już coraz bliżej.Asiulek się nie kontaktuje.Może jak wróci da znać.p
Pozdrawiam Ela :kwiat:
Witam, jeszcze pracuję bo nie mam aż tyle dni urlopu, do wyjazdu faktycznie jest już coraz bliżej, pozostało tylko 14 dni. Elu aby nie było tak, że powrotu do domu będziemy także oczekiwać z wielkim utęsknieniem haha :lol: :lol: :lol:
Przydział jest jaki jest więc i w tym temacie już nic nie można zmienić, teraz należy się tylko modlić o dobrą, słoneczną pogodę. Bo co będziemy tam robić jak stale będzie padało i będzie zimno ....... :?: :?: :?: . Aż strach pomyśleć :( :( :cry: :cry: . Siedzenie w budynku lub na ławeczkach mnie nie interesuje. Nastawiam się raczej na zwiedzanie okolicy a popołudniami czasami spacerek na basen do Wałbrzycha (to tylko ok. 3 km w jedną stroną). Co do pakowania to jeszcze mam sporo czasu a do tego nie wiem jakie ciuchy zabrać: letnie, jesienne czy może zimowe? no i oczywiście jeszcze przeciwdeszczowe. Sporo tego a pogoda w tym roku niestety nas nie rozpieszcza. Pozdrawiam wszystkich zaglądających na forum a do tego jeszcze czytających nasze posty oraz Ciebie Elu za wytrwałość we wspólnym oczekiwaniu :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
agata-beata
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 26 mar 2014 13:27
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Post autor: agata-beata »

Do wyjazdu pozostało już niewiele czasu a tu niestety panuje taka cisza ...... :( :( :(
Może jeszcze ktoś do nas dołączy - zapraszamy :kwiat: :kwiat: :kwiat: czym więcej w grupie tym weselej :lol: :lol: :lol: Termin taki ładny, może będzie jeszcze cieplutko.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
++++++++++
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 14 cze 2016 11:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Post autor: ++++++++++ »

Koleżanko, witam Cię. Sprawdzam forum i się przypominam.Czekamy i czekamy.Pozdrawiam Ela :serce:
Awatar użytkownika
agata-beata
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 26 mar 2014 13:27
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Post autor: agata-beata »

Witam serdecznie,
Elu i na nas powolutku przyszedł czas, coraz bliżej do wyjazdu i niedługo nadejdzie pora pakowania walizek.... :) :) i jak zwykle dylemat co zabrać :?: :?: Ja raczej należę do zmarzluchów więc chyba będę pakowała ciepłe rzeczy. Pogoda nas nie rozpieszcza i należy starać się aby w tych ostatnich dniach nie zachorować, bo z tak długo wyczekiwanego sanatorium byłyby nici ............ :!: :!: Tak miał mój kolega z pracy, że po przyjeździe na drugi dzień został odesłany do domu. Do sanatorium należy jechać zdrowym jak ryba ..... ;) ;) ;)
Widzę, że dołączyła Asiulek, ale znów gdzieś się wybiera.
Pozdrawiam
KITA53
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 25 lip 2016 11:18
Oddział NFZ: Lubuski

Re: Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Post autor: KITA53 »

Witajcie. Juz za tydzień będziemy spakowane,rozmawiaam ze znajomym jest w Swieradowie wszyscy chodzą w polarach i ciemnych okularach bo słońce swieci i jest zimno, więc chyba na cebulkę trzeba będzie się szykować.Wiem ,ze z Zielonej Góry w tym terminie ma skierowanie jeszcze jedna osoba , ale nie widze zeby sie zgłosiła ,na miejscu dopiero sie chyba zobaczymy, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
agata-beata
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 26 mar 2014 13:27
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Post autor: agata-beata »

Witam serdecznie, wygląda na to, że powolutku zbiera się nas większe grono. Dziś dołączyła do nas "asig" - ma ten sam termin lecz lepszą lokalizację, bo dostała przydział do Domu Zdrojowego. My natomiast będziemy miały wszędzie blisko oraz ciszę i spokój co można zaliczyć do zalet (tak dla pocieszenia samej siebie) hahhaa :lol: :lol: :lol: :lol:
pozdrawiam - agata
Awatar użytkownika
++++++++++
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 14 cze 2016 11:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Post autor: ++++++++++ »

Cześć koleżanko. Jak zwykle byłam na forum wcześnie rano. Widziałam,że ktoś dołączył, ale niestety doZacisza nikt się nie zgłasz. Jestem z wami, oczywiście gdy nie będę przeszkadzać. Pozdrawiam serdecznie. Ela :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
++++++++++
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 14 cze 2016 11:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Post autor: ++++++++++ »

Koleżanko witam Cię dzisiaj serdecznie. Pogoda dziś u mnie w Tomaszowie fatalna. Oby p9źniej pogoda nam dopisała. Zamów pogodę jak pojedziesz. Będzie się dobrze wędrowało. Pozdrawiam Ela :serce: :roll:
Awatar użytkownika
agata-beata
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 26 mar 2014 13:27
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Post autor: agata-beata »

Witam Elu,
Już za parę dni, za dni parę, weźmiesz plecak swój i gitarę, pożegnania kilka słów,
Pitagoras bądźcie zdrów, do widzenia wam canto, cantare .........
Już za 2 dni Szczawno powita nas a raczej to my powitamy Szczawno :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam i do miłego zobaczenia :serce: :serce: :serce:
ale ucichło..... :( :( :( pewnie wszystkie już się szykują do wyjazdu (pranko/prasowanko).
Awatar użytkownika
++++++++++
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 14 cze 2016 11:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Post autor: ++++++++++ »

Witam jak zwykle rano.Mogłabym robić pobudkę. :lol: :lol: Koleżanko Ty już za chwilę, za momencik powitasz Szczawno. Ja też czekam i odliczam godziny. :?: Czekajcie na mnie. Już niedługo. :) Rozumiem,że jesteś spakowana? Pozdrawiam serdecznie Ela :kwiat: :serce:
ODPOWIEDZ