Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
agata-beata
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 26 mar 2014 13:27
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Post autor: agata-beata »

Witam, dziś i ja rano....... O pakowaniu mam zamiar dopiero pomyśleć. Jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę. Teraz właśnie przeglądam strony netu aby zamówić kuriera po walizkę. Może masz jakąś sprawdzoną firmę kurierską i jak należy spakować rzeczy. Chciałabym nadać raczej w walizce. Dziś mam wolne ....... :D więc wstaję i zabieram się za przygotowania.
Pozdrawiam i do miłego zobaczenia - agata
andrea7777
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 18 sie 2016 22:49

Re: Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Post autor: andrea7777 »

Hej Dziewczynki, czas leci i już niedługo się spotkamy. Mnie do pakowania jeszcze daleko, jak zwykle przed wyjazdem jeszcze się narobiło milion spraw niecierpiących zwłoki. Agata wracamy razem, kupiłam bilet na powrót na ten sam pociąg.Widzę,że niektórzy to są bardzo dobrze zorganizowani i myślą o wszystkim ( kurier po walizkę ). Ela -oczywiście czekamy na Ciebie, a póki co będziesz nas budzić zdalnie :lol: :lol:
Czujecie przedsmak tej pogody, którą zamówiłam :?: :?: :D :D
Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
agata-beata
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 26 mar 2014 13:27
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Post autor: agata-beata »

Witam, cieszy mnie, że będziemy razem wracać. Szkoda, że nie dałaś znać wcześniej bo byś mogła kupić bilet gdzieś w moim pobliży - wagon nr 4. Czy zabierasz takie rzeczy jak szlafrok i dres (zajmują sporo miejsca), Pamiętaj o ręcznikach bo tam ich chyba nie ma!!!
andrea7777
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 18 sie 2016 22:49

Re: Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Post autor: andrea7777 »

Ja tez mam Wagon 4, miejsce 22 :D :D
Z tym pakowaniem to zawsze jest problem-no nie wiem czy cienki szlafrok ,czy cieplejszy( ten od razu zajmie pół walizki ) i te nieszczęsne ręczniki ...... a reszta gdzie? Agata ,jadę pierwszy raz do sanatorium,może mi podpowiesz co jeszcze warto zabrać ? ;)
Awatar użytkownika
agata-beata
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 26 mar 2014 13:27
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Post autor: agata-beata »

podpowiesz co jeszcze warto zabrać ? ;)[/quote]
:lol: :lol: :lol: mam ten sam dylemat. Najlepiej wszystkiego po trochu. Trochę ciepłych rzeczy, trochę letnich i waliza mało nie pęknie w szwach. Ciuchy nie zajmują dużo miejsca, najgorsze są buty i takie różne drobne dodatki (leki, kosmetyki, przybory ...) wszystko się przyda :lol: :lol: :lol:
Godz. 12, a ja jeszcze dziś nie jadłam śniadanka. Kręcę się po chałupie i staram się spakować, bo niedługo powinien być kurier a tu jeszcze tyle spraw do załatwiania .................. ciężki okres :oops: :oops: :cry: :cry:
Ja mam miejsce 48
andrea7777
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 18 sie 2016 22:49

Re: Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Post autor: andrea7777 »

To już pakowanie masz za sobą to duży plus - co wzięte to wzięte i nie ma odwrotu :D , ja dopiero jutro będę się mierzyła z tym tematem :roll:
i znowu będę przy pakowaniu myslała ,że faceci jak zwykle mają lepiej, wrzucą parę spodni i parę koszulek ,skarpetki i gotowe ;) .W drodze powrotnej, w jednym wagonie to nie zginiemy , ważne , żeby po przyjeździe sie skontaktować :!: :kwiat:
Awatar użytkownika
++++++++++
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 94
Na forum od: 14 cze 2016 11:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Szczawno-Zdrój "Pionier" 26.08-16.09.2016

Post autor: ++++++++++ »

Witam,witam moja koleżanko. To już jutro. :x .Wreszcie powitasz Szczawno, koleżanki z forum. :x :lol: . Pogoda ma być piękna na Wasze powitanie. Cieszę się z Wami. Pozdrawiam Ela :roll:
ODPOWIEDZ