Uzdrowisko Uniejów Park

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
becik
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 05 lis 2013 14:28
Staż sanatoryjny: 4

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: becik »

Jestem po operacji kregoslupa i 3 mce po zabiegu pojechalam do sanatorium . Chce wierzyc ze to wlasnie tam sie zrehabilitowalam na tyle by moc wrocic do pracy . Tu na miejscu wyglada to zupelnie inaczej . Na zabiegi czeka sie miesiacami itd. Tam masz wszystko na raz i skupiasz sie tylko na tym . Do tego dobre towarzystwo i wrocisz do domu jak nowy. :)
atoja
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 28 lis 2013 19:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: atoja »

Jak nowy powiadasz??? Więc trzymam cię za słowo :) Tak naprawdę to pokładam wielką nadzieję w tym Uzdrowisku. Ale jak to będzie, to zobaczymy. Mam 36 lat i tak się zastanawiam czy ktoś będzie tam w podobnym wieku. Nie mam raczej problemu z dogadaniem się również ze starszymi osobami ale nie ma to jak osoby w podobnym wieku ;) Z jakiego rejonu Pragi Płd. jesteś? A może my się znamy??? :)
Ala+P
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 04 gru 2013 08:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: Ala+P »

Jadę od Uniejowa w maju 2014. Jak tam dojechać np. z Warszawy, a może ktoś jedzie z Siedlec? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mask
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 785
Na forum od: 04 mar 2013 10:40
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: Mask »

Wczoraj byłem na basenach termalnych w Uniejowie.
Szybki i łatwy dojazd - autostradą A2, 190km w 1,5godz.
Fajny kompleks. Są cztery zewnętrzne zespoły basenowe i dwa wewnętrzne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Woda w basenach termalnych ma 35*C, temperatura powietrza wynosiła 5*C. Nad wodą unosiła się warstwa ogrzanego powietrza i w głowę nie było zimno.
Największe powodzenie miał basen solankowy. Są tam różne dysze wodne i powietrzne z miejscami do leżenia i siedzenia.
Ludzi było bardzo dużo, jednak jest tyle miejsca, że nie odczuwało się tego tłoku.
Blisko term jest Zamek i Uzdrowisko.
Same miasto, na drugim brzegu Warty, wyglądało na wymarłe. Wczesne popołudnie, wszystkie knajpki zamknięte (może wieczorem, dla kuracjuszy otwierają?).
Znając inne uzdrowiska, wyglądało to marnie. Nie chciałbym spędzić w tym mieście 3 tygodniowej kuracji.
forumowicz

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: forumowicz »

Moze ktoś pokusi się o wpisanie newsów z Uniejowa?
Jesteście zadowoleni? Jak zabiegi? Czy są okłady z borowiny?
Co robicie w wolnym czasie? Jakieś wycieczki? Tańce?
miroadam
Posty: 1
Na forum od: 16 mar 2014 21:51

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: miroadam »

agus byłaś juz w uniejowie??? czy wybierasz sie dopiero???
forumowicz

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: forumowicz »

Jadę :) Od 1 czerwca
mika68
Posty: 3
Na forum od: 10 kwie 2014 21:12
Staż sanatoryjny: 2

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: mika68 »

Witaj, właśnie wróciłam z Uniejowa. Jest ok tylko wyżywienie do niczego. Dietetyczkę, która ustala menu powinno się wysłać na jakieś kursy bo nie ma pojęcia o żywieniu (sałata z kapusty pekińskiej na śniadanie, kiełbasa). Kucharka również do niczego. Na zmianę kasza jęczmienne, gryczana, ryż i chyba ze 4 razy razy były ziemniaki.Wszystko to nie ma zupełnie smaku (gotowane w wodzie bez soli). Pozostałe potrawy również nie mają smaku. Ser żółty był codziennie, to co zostało to było wykorzystane np. do zapiekani makaronowej (też bez smaku). Obsługa bardzo miła zwłaszcza Panie kelnerki i rehabilitantki :) Jeżeli chodzi o SPA to od 19 jest dostępne. Dla kuracjuszy 7zł/h. Zabiegi wyznacza lekarz i są bardzo różne. Można sobie coś dokupić oczywiście za zgodą lekarza. Życzę miłego pobytu :)
forumowicz

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: forumowicz »

Mika, ta kasza to miód na moje serce :lol: Uwielbiam :)
A co z wolnym czasem? Jest jakas sensowna organizacja?
Awatar użytkownika
seweras
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 13 sty 2012 13:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Uzdrowisko Uniejów Park

Post autor: seweras »

Aga jak sama sobie nie zorganizujesz czasu to nikt nie wysila się zbytnio aby po za zabiegami wypełnić kuracjuszom czas wolny
ODPOWIEDZ