Osieczek.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Osieczek.

Post autor: forumowicz »

Baryla , nie przesadzajmy z tym dostępem do internetu , przelewy można zrobić przed wyjazdem .
Nie twierdzę , że to dobrze ale wiele jest ośrodków gdzie zero internetu, zero zasięgu telefonii , brak basenu , ale zabiegi są ok to najważniejsze :)
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Osieczek.

Post autor: mart 36 »

A akurat w Osieczku wszystkiego brak. Swój prywatny internet w telefonie posiadam bez ograniczeń tylko co z tego jak w tym ośrodku zasięgu siec plus niestety nie ma. W moim przypadku to faktycznie tragedia bo prowadzę działalność. I kontakt ze światem jest mi niezbędny. Chociażby po to aby robić przelewy. Pisać sprawozdania itd.
Palka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 04 kwie 2018 12:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Osieczek.

Post autor: Palka »

Z tego co wiem to wifi w Osieczku było na jadalni na pierwszym pietrze i tam wiele osób chodziło korzystać. I jakoś nawet działało. Co do zasięgu sieci plus to faktycznie w budynku było ciężko, ale na zewnątrz był. Nie wszystkim niestety się dogodzi.
Awatar użytkownika
mart 36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 03 kwie 2017 08:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Osieczek.

Post autor: mart 36 »

Mój turnus odbywał się w listopadzie i wtedy pogoda akurat nie zawsze dopisywała.pod jadalnia na kanapie jak zebrało się kilkadziesiąt osób to internet masakrycznie zwalnial mi akurat w sanatorium do szczęścia wiele nie trzeba. Grunt żeby zabiegi były porządne. A wszyscy którzy odbywali turnusy w tym miejscu i w wielu innych. Wiedza o czym mowa.
Agnieszka87
Posty: 2
Na forum od: 03 sie 2018 07:59

Re: Osieczek.

Post autor: Agnieszka87 »

Witajcie!!!
Podpinam się do tematu Turnusu w sanatorium w Osieczku. Mam nadzieję że odpocznę tam 😁 pytanie krótkie--czy ktoś będzie jechał autem z Warszawy albo chociaż przez stolicę, na 16.08.2018?? Dorzucę się do paliwa i miejsca parkingowego. 😊
ODPOWIEDZ