Krynica Zdrój 4.01.2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
agata-beata
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 26 mar 2014 13:27
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: agata-beata »

Witam, witam a Ty o tej porze nie jesteś na baletach? Pisałam e-mail z prośbą o przydział pokoju 2-osobowego ale niestety dostałam odpowiedź, że nie prowadzą wcześniejszej rezerwacji ......
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Samosia »

agata-beata pisze: 11 gru 2018 22:35 Witam, witam a Ty o tej porze nie jesteś na baletach? Pisałam e-mail z prośbą o przydział pokoju 2-osobowego ale niestety dostałam odpowiedź, że nie prowadzą wcześniejszej rezerwacji ......
Agata-beata może już na miejscu uda się coś załatwić...wiem,że czasem udaje się zrobić zamianę lub też gdy ewentualnie będziesz czekać na przydział może uda się zgadać z jakąś fajna osobą i poprosicie o wspólne zakwaterowanie :)
Awatar użytkownika
agata-beata
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 26 mar 2014 13:27
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: agata-beata »

Witaj Samosiu. Widzę że Ty także jesteś z Tych mniej baletowych osób, skoro o tej porze jesteś grzecznie w pokoju. Dzięki za informacje. Jakoś to będzie. Ważne aby trafić na fajne (nie chrapiące i nie niezbyt uciążliwe) osoby. Reszta to drobnostka. Klimat tworzą właśnie ludzie, a okolice są śliczne.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Samosia »

agata-beata pisze: 11 gru 2018 22:46 Witaj Samosiu. Widzę że Ty także jesteś z Tych mniej baletowych osób, skoro o tej porze jesteś grzecznie w pokoju. Dzięki za informacje. Jakoś to będzie. Ważne aby trafić na fajne (nie chrapiące i nie niezbyt uciążliwe) osoby. Reszta to drobnostka. Klimat tworzą właśnie ludzie, a okolice są śliczne.
Agata-beata ale moja córka i ja będziemy w Lwigrodzie w tym samy terminie co Ty napisałam Ci o tym w wiadomości na priv :) A to,że mam informację dotyczące tego sanatorium to dlatego,że już tam byłyśmy z córka i za każdym razem wracamy do domu zadowolone :)
Aga16
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 23 paź 2018 20:07
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Aga16 »

;) Witajcie dziewczyny, ja wyruszam 4 stycznia z okolic Radomia. To agato - beato jesteśmy z jednego województwa. W Krynicy będę pierwszy raz i nie znam tych okolic. Mam nadzieję że poznam grupkę osób z którymi będę mogła zwiedzić te okolice :kwiat:
Awatar użytkownika
Leonidas
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 09 paź 2018 11:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Leonidas »

może i był bym bardziej baletowy, ale średnia wieku niezbyt mi pasuje z mojego rocznika + - jest kolega z którym jestem w pokoju i koleżanka mieszkająca na 6 pietrze reszta cóż nieco starsza :)

ja 4 stycznia ruszam z Grójca na 99% jadę sam więc jak coś mogę wziąć kogoś kto ma turnus w tym terminie do krynicy
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Samosia »

Aga16 pisze: 12 gru 2018 08:23 ;) Witajcie dziewczyny, ja wyruszam 4 stycznia z okolic Radomia. To agato - beato jesteśmy z jednego województwa. W Krynicy będę pierwszy raz i nie znam tych okolic. Mam nadzieję że poznam grupkę osób z którymi będę mogła zwiedzić te okolice :kwiat:
Krynica Zdroj jest piekna i ma swoj urok....zapewne znajda sie chetni do spacerow :)
Awatar użytkownika
agata-beata
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 26 mar 2014 13:27
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: agata-beata »

Aga16 pisze: 12 gru 2018 08:23 ;) Witajcie dziewczyny, ja wyruszam 4 stycznia z okolic Radomia. To agato - beato jesteśmy z jednego województwa. W Krynicy będę pierwszy raz i nie znam tych okolic. Mam nadzieję że poznam grupkę osób z którymi będę mogła zwiedzić te okolice :kwiat:
Aga czy wybrałaś już jakiś środek lokomocji do Krynicy? Ja nadal się zastanawiam.
Aga16
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 23 paź 2018 20:07
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Aga16 »

Cześć, napewno będę jechała własnym autem. Tylko jeszcze nie wybrałam trasy, liczę że ktoś mi pomoże i podpowie jak szybko dojechać do Krynicy ;)
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Samosia »

Dziewczyny moja rada....może spróbujcie się jakoś zgadać i będzie Wam łatwiej jeśli pojedziecie wspólnie...przecież możecie podzielić się kosztami a zawsze rażniej gdy jedzie się w towarzystwie :)
ODPOWIEDZ