20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: forumowicz »

Darku , Felice ma racje :) wymiana poglądów dotyczy czystości i ogólnego stanu pokojów oraz łazienek - nie wyżywienia :)

zadałaś pytanie - a co to jest renoma :?: nie będę szukał fachowej definicji , bo i Ty i ja wiem co to słowo oznacza .
renomowane sanatorium , to takie w którym wszystko jest na plus , nie ma sie do czego przyczepić , w omawianym przypadku , standard pozostawia wiele do życzenia .
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: forumowicz »

Co kuracjusz to opinia, byłem w wojskowym w styczniu i uważam, że to bardzo dobry ośrodek byłem na różnych piętrach w różnych pokojach i nie spotkałem nikogo kto narzekał by na czystość . Oczywiście byli kuracjusze którym wszystko się nie podobało, no bywa . Ma jakieś tam doświadczenie od kilkunastu lat bywam w różnych miejscach i mam porównanie. Moim zdaniem wojskowy jest w czołówce i zdecydowanie tam się jeszcze raz wybiorę.
Awatar użytkownika
Jasiek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 154
Na forum od: 23 lis 2010 13:09
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: Jasiek »

Wiadomo nie nowy budynek, ale nie jeden inny ośrodek powinien pozazdrościć utrzymania czystości im ośrodek z klimatem ja tu jeszcze nie raz wrócę ze względu właśnie na atmosferę i zabiegi. :D
Wyżywienie jako mi wybrednemu smakowało i porcje wystarczające były.
Tylko to podejście do ośrodka to porażka ale inne rzeczy rekompensują to :D
bebomika
Posty: 1
Na forum od: 09 kwie 2019 13:01
Oddział NFZ: Łódzki

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: bebomika »

Bardzo proszę o informację,dostałam z mężem skierowanie do tego sanatorium.Czy trzeba wcześniej rezerwować pokój?Jakie jest wyposażenie pokoju(czy jest czajnik szklanki,jakieś sztućce).Jak wygląda sprawa WI-FI ,czy jest dostępne i czy płatne,jak z TV.Bardzo bym była wdzięczna za pomoc.Z góry dziękuję Beata.
ODPOWIEDZ