kolejowy Ciechocinek

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: kolejowy Ciechocinek

Post autor: Muzyczka »

Dziękuję ghjki za wiadomości..
To prawda że Wielka Pieniawa zmieniła się ale na szczęście aż tak bardzo na gorsze to Nie!!
Jeśli mogę coś poradzić to niestety , ale kolejowy nie jest o takim wyższym standardzie...ale porównując do Pieniawy to ok..
Orzyznam szczerze , że czytam Twoją wiadomość to nie piszesz dokładnie gdzie jedziesz do Ciechocinka . Czy aby na pewno to kolejowego?
Ja tam będę od 2 maja... ale już raz byłam...
Serdecznie pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę...Z daleka jedziesz? Oby i droga była szczęśliwa....jak i pobyt, czego życzę z całego serca...
Miłego dnia...
mechanik
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 31 sty 2018 21:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: kolejowy Ciechocinek

Post autor: mechanik »

Szanowna Muzyczko , wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku :) . jak Ci zazdroszczę tego Ciechocinka , i ciekawe czy jeszcze kwaterują w ametyście [ słyszałem , że już nie ] , ale maj to piękny miesiąc . Życzę Ci miłego wypoczynku , udanych zabiegów i przyjaznych współspaczy :D
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: kolejowy Ciechocinek

Post autor: Muzyczka »

Szanowny i Przemiły Mechaniku, bardzo bardzo dziękuję za miłe słowa....i wzajemnie...
Ja będę w głównym budynku w kolejowym...tak jak kiedyś, na I piętrze....tam gdzie kawiarnia, po tej stronie... Wielkie dzięki za życzenia ....W sumie o Ametyście nic nie wiem, może chwilowo remontują... Tobie również życzę szczęśliwego i dobrego roku 2020, wiele dobra od ludzi , pozytywnych, dobrych dni, a przede wszystkim zdrowia szczęścia i pomyślności...
Ściskam Ciebie z okazji tych życzeń i serdecznie pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ