Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
malutka41
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 06 maja 2012 21:42

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: malutka41 »

Dobra dobra Będę w Kołobrzegu to kawka jak najbardziej ok. Myślałam że w Świnoujściu jesteś.
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 234
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Nina11 »

Dzień dobry Malutka41 - szkoda że nie będziesz w Świnoujściu byłoby fajne spotkanie. Ja jadę w czerwcu do Trzygłowa, a wiem, że byłaś w lutym właśnie tam. Czytałam twoją opinię no i Zbyszka również ale jeśli miałabyś jeszcze jakieś uwagi odnośnie Trzygłowa i możliwości zdobycia jedynki to bardzo proszę - może być na priv. Powodzenia w Kołobrzegu - też tam byłam w Mewie i w Perle Bałtyku - teraz czas na Świnoujście. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
malutka41
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 06 maja 2012 21:42

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: malutka41 »

Ja jadę na 8 dni prywatnie do perły Bałtyku mam nadzieję że będzie ok. Napiszę na priv
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 234
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Nina11 »

Malutka41 z całą pewnością będzie OK. Polecam na spacery park Wschodni za Arką - piękna trasa spacerowa - no i kawiarnię obrotową w Arce na 11 piętrze - coś na słodko i przepiękne widoki. W Perle też kawa na tarasie dobrze smakuje.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Witam
Nie wiem, czy wiecie, ale dzisiejsze zabójstwo pracownika recepcji w Świnoujściu popełniono w Hotelu Willa Herkules, ul. Słowackiego 29.
Jest ten hotel usytuowany w strefie nadmorskiej Świnoujścia i jest w pobliżu sanatorium Bałtyk, ul. Słowackiego 23.
Awatar użytkownika
malutka41
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 112
Na forum od: 06 maja 2012 21:42

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: malutka41 »

Pierwszy raz słyszę 😮 Kto to zrobił?
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Felice »

Pijany 27 latek :roll:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Zgadza się i teraz czeka na areszt.
Napisałem o tym dlatego, że miałem w tym roku pracować w tym hotelu, ale nie nie wyszło.
Moim zdaniem przyczyną tej tragedii jest zatrudnianie w ochronie ludzi bez przeszkolenia i elementarnej wiedzy o postępowaniu wobec osób pod działaniem alkoholu i innych używek.
Miałem też dyżury nocne na recepcji Sobótki, która jest blisko miejsca zabójstwa, ale nie wystartował bym do takiego osobnika bez środka przymusu bezpośredniego w ręku.
Wiek pracownika 71 lat, który poniósł śmierć nie ma tu moim zdaniem aż tak dużego znaczenia.
JUlita78
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 lut 2024 14:55
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: JUlita78 »

Dzień dobry wszystkim.
Jestem tutaj nową osoba- mam na imię Julita i jak większość z Was kiedyś -zaczynam przygodę z sanatorium ... Mam przed sobą pierwszy wyjazd sanatoryjny do Swinoujścia .Dzięki tej stronie i obszernym opisom, dokonałam dwóch zmian w przydziale :) :) i tak oto rozpoczynam rehabilitację 7 marca w Trzygłów... Bardzo Wam wszystkim dziękuję za liczne rady , opisy ( mnie bardzo pomogły )...Pozdrawiam wszystkich serdecznie :serce:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: andrzej1955 »

Cieszy fakt że wpisy Naszych Forumowiczów pomogły Ci wybrać Sanatorium i obyś po pobycie też była zadowolona,czekamy na podzielenie się tu opinią,Pozdrawiam i Miłego pobytu życzę :)
ODPOWIEDZ