Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
JUlita78
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 lut 2024 14:55
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: JUlita78 »

Ja wybierałam miejscowość :) , sanatorium sami mi przydzielili _ czytałam kilka opinii nieprzychylnych temu obiektowi ale ja jade dla miejsca i zabiegów cała reszta tzn nowoczesność budynku, pokoi itp to dla mnie drugorzędny...pozdrawiam :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Julita na pewno będziesz zadowolona z pobytu w Świnoujściu, bo to uzdrowisko ma niezwykły klimat i to nie tylko powietrze, ale także trzy promenady, kawiarenki przy promenadzie i spacerując możesz wejść do każdej z nich.
Wszystko w strefie uzdrowiskowej, wszędzie blisko i nie trzeba iść trzech kilometrów na tańce.
Być może znów zamelduję się w niedługim czasie w Świnoujściu, ale prywatnie, bo do sanatorium wczesna jesień.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Muzyczka »

Hejka Julitko, będę w Świnoujściu od 5 marca na turnusie 21 dniowym, może gdzieś spotkamy się. . , z pewnością... gdzieś nam będzie po drodze..... cieszmy się, że będziemy nad morzem... serdecznie pozdrawiam 🙂🎵🌹
JUlita78
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 lut 2024 14:55
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: JUlita78 »

zbigniew165 pisze: 26 lut 2024 18:50 Julita na pewno będziesz zadowolona z pobytu w Świnoujściu, bo to uzdrowisko ma niezwykły klimat i to nie tylko powietrze, ale także trzy promenady, kawiarenki przy promenadzie i spacerując możesz wejść do każdej z nich.
Wszystko w strefie uzdrowiskowej, wszędzie blisko i nie trzeba iść trzech kilometrów na tańce.
Być może znów zamelduję się w niedługim czasie w Świnoujściu, ale prywatnie, bo do sanatorium wczesna jesień.
napewno bede zadowolona , kocham morze i jego klimat ....zawsze komercyjnie jezdziłam do Kołobrzegu to moje miejsce ale czas zmian .... W Swinoujsciu byłam doooobrych kilka lat temu i wtedy podobało mi sie ....teraz czas poznac lepiej to miejsce. jesteście wszyscy tacy zyczliwi i mili dziękuję ...dobrej nocy wszystkim zycze
JUlita78
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 lut 2024 14:55
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: JUlita78 »

Muzyczka pisze: 26 lut 2024 22:34 Hejka Julitko, będę w Świnoujściu od 5 marca na turnusie 21 dniowym, może gdzieś spotkamy się. . , z pewnością... gdzieś nam będzie po drodze..... cieszmy się, że będziemy nad morzem... serdecznie pozdrawiam 🙂🎵🌹
Bardzo chetnie skoro tutaj się znalazłyśmy to coś jest na rzeczy .... ja melduję sie w Świnoujsciu koło południa 7 marca :) póki co dobrej nocy
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Muzyczka »

Super Julitko, czyli ja we wtorek zjadę, a Ty w czwartek. Na początku są sprawy organizacyjne, pielęgniarka, lekarz, stołówka ,rozpakowanie i itp. damy radę.. i najważniejsze przywitanie z morzem... Odezwę się...Wczoraj dzwoniłam, to ponoć piękne, ciepłe dni tam teraz mają....super aura...
Serdecznie pozdrawiam 🌹
JUlita78
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 lut 2024 14:55
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: JUlita78 »

witam witam ze Świnoujścia ....pogoda cudna ,zabiegi i cała reszta również Muzyczka jak bedziesz mieć czasi chęć to chętnie spotkanko ...pozdrawiam
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

JUlita78 pozdrawiamy i baw się dobrze w Świnoujściu. :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Muzyczka »

Odzywam się, wreszcie, będę w Sobótce w niedzielę od godz.19 lub w następną środę, zapraszam, piszę bo to pewne...lub na herbatkę do Radissonu, lub do Everdinu, lub do Hamiltinu, lub jak chcesz serdecznie zapraszam... kawy nie mogę...hi...
Właśnie siedzimy nad morzem na ławeczkach na górnej promenadzie....jest bezwietrznie drugi dzień...
Czas tutaj szybko, wspaniale i miło upływa...eh...
Uściski ślę buziaczki. Pozdrawiam serdecznie...
JUlita78
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 lut 2024 14:55
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: JUlita78 »

oooo w sobótce są jakieś tańce? my w sobote idziemy do energetyka:) a jeszcze nie pisałam jaką miałam tutaj niespodziankę . miałam przydział do Trzygłów ( kto był w Świnoujściu ten wie co to za obiekt ;) )a po rozmowie telefonicznej jestem w Henryku :) w apartamencie dwupoziomowym z dwoma innymi kobietkami ... reasumując chciałam pokoj jednoosobowy i mam obok w pokoju Panie mają swój pokój .
ODPOWIEDZ