INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
kama
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 286
Na forum od: 02 wrz 2012 22:34
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: kama »

Witam! Rozumiem, że oceniasz pobyt ze skierowaniem NFZ lub ZUS, a nie z punktu pobytu komercyjnego? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Narewka »

Ja też tu jestem i jak zawsze, jestem zadowolona . Już mialam kąpiel z bąbelkami, teraz śniadanie, potem czas wolny aż do czasu innych zabiegów.Pogoda na razie deszczowa, ale będzie dobrze.
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Rachel »

Witaj "Narewka". Cieszę się, że w końcu napisałaś. Poczułam się przez moment tak jakbym tam jeszcze była. Tak mi brakuje Inowrocławia, spacerów przepięknymi alejkami, tego słońca no i ma się rozumieć tężni, przy których mogłam oddychać pełną piersią. Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Narewka »

Dodam jeszcze, ze Wifi działa doskonale, II piętro, segment A, w pokojach jest cieplutko, a jedzenie doskonałe.Wczoraj np była do obiadu rewelacyjna suròwka z dyni, jadłam to pierwszy raz i bardzo mi smakowała.Juz zaczynam planować następny przyjazd wiosną.
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Rachel »

Surówka z dyni... długo nie mogliśmy wpaść na to z moimi współtowarzyszami ze stolika co to jest. Smakowało nijak, ale kolor podpowiadał nam, że to nie jajecznica a raczej dynia. Ok, jakoś poszło, ja bynajmniej wybredna nie jestem ;)
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Rachel »

Narewka pisze:Dodam jeszcze, ze Wifi działa doskonale, II piętro, segment A, w pokojach jest cieplutko, a jedzenie doskonałe.Wczoraj np była do obiadu rewelacyjna suròwka z dyni, jadłam to pierwszy raz i bardzo mi smakowała.Juz zaczynam planować następny przyjazd wiosną.
Mieszkasz w segmencie, w którym i ja mieszkałam. Jeśli mieszkasz bliżej schodów to istotnie vi-fi działa bez zarzutów. Coraz dalej od schodów ponoć jest gorzej, ale to tylko informacje od kuracjuszy :)
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Rachel »

Narewka pisze:Dodam jeszcze, ze Wifi działa doskonale, II piętro, segment A, w pokojach jest cieplutko, a jedzenie doskonałe.Wczoraj np była do obiadu rewelacyjna suròwka z dyni, jadłam to pierwszy raz i bardzo mi smakowała.Juz zaczynam planować następny przyjazd wiosną.
Ja też planuję przyjazd do Inowrocławia ale w środku lata. Tylko wówczas gdy będzie ciepłe lato. Planuję pojechać z mężem prywatnie, niekoniecznie do uzdrowiska. Mam kilka namiarów prywatnych kwater bo Inowrocław urzekł mnie swoim pięknem, czystością i rewelacyjnym położeniem w kujawsko pomorskim.
Mirstan
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 09 wrz 2013 15:39
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Mirstan »

Witam serdecznie i odpowiadam na zadane pytanko,oczywiście na tym turnusie jestem z łaski NFZ,jak miałem obawy co do przyjazdu do Inowrocławia tak uczciwie się przyznaję JEST OK,ale...z małymi niedociągnięciami!Jednak po poznaniu Wspaniałych Pracowników tegoż sanatorium,którzy są zawsze uśmiechnięci i gotowi "gwiazdkę z nieba"dodać Nam kuracjuszom czasami " to te "małe minusy zostają zrekompensowane!Pozdrawiam i ...miłego weekendu życzę!
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Rachel »

Doszły mnie słuchy, że pijalnia, czyli w miejscu, w którym wieczorem odbywają się wieczorki taneczne, w piątek 04.10.2013 zapaliło się. Od piątku do dziś nie odbywają się tam dancingi. Czy ktoś wie coś na ten temat?
Pozdrawiam
Mirstan
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 09 wrz 2013 15:39
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Mirstan »

Witam serdecznie-jestem już w domu i oczywiście odpowiadam ,że faktycznie Pijalnia Wód została dnia 3 .10 .2013 zamknięta z powodu "małego"pożaru ,który powstał na skutek prawdopodobnie wadliwej instalacji przy suficie,ale było dość spore zadymienie ,na szczęście straty nie duże i mam nadzieję,że już jest otwarta.Dla nas kończących turnus(07.10.2013) te 3 dni ostatnie bez możliwości korzystania z Pijalni były smutne(każdy sobie musiał w zastępstwie "coś"poszukać),jednak można było w godzinach wyznaczonych pić przyznaną zdrowotną wodę,bo zabiegi musiały być zaliczone!
Wróciłem z tegoż sanatorium naładowany pozytywną energia i jak tylko będzie możliwość skorzystam prywatnie w następnym roku,a do NFZ już wniosek został wysłany to może otrzymam również szansę za te 22 miesiące w to miejsce trafić!
Oczywiście mogę teraz odpowiadać na pytania nurtujące przyszłych kuracjuszy dotyczące tego sanatorium!
Pozdrawiam serdecznie!
ODPOWIEDZ