INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
katarzynka1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 13 cze 2013 15:16
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 15

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężniach"

Post autor: katarzynka1 »

BYŁAM PRAWIE 2 LATA TEMU I BYŁO TAK JAK OPISAŁAM - MOŻE SIĘ COŚ ZMIENIŁO - NA TAKI OŚRODEK WYPADAŁOBY ...
SLBEATA
Posty: 2
Na forum od: 20 cze 2013 10:47

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężniach"

Post autor: SLBEATA »

mam skierowanie do tego sanatorium od początku sierpnia, czy ktoś może z województwa warmińsko-mazurskiego ma też skierowanie na m-c sierpień? Konkretnie chodzi mi o okolice Olsztyna. czy ktoś kto był aktualnie w tym sanatorium i mógł by mi powiedzieć jakie są tam warunki lokalowe, jak rehabilitacja, jak sam Inowrocław? Jadę tam po raz pierwszy, a przeczytane dotychczas opinie są różne. Pozdrawiam
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężniach"

Post autor: Rachel »

Kiedy Ty będziesz wyjeżdżała ja przyjadę :)
To co poczytałam tutaj a także w internecie bardzo mi się spodobało. Coś czuję, że spędzę w Inowrocławiu fantastyczne 21 dni :)
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężniach"

Post autor: Rachel »

Selene pisze:Katarzynko :kwiat: napisałaś: " brak kawiarenki" - otóż nie masz racji. Kawiarenka jest a w niej codzienne wieczorki taneczne. Do tańca przygrywa... Karol z wokalistką. Karol grał kiedyś w Ciechocinku, w Targonie a od ponad roku gra "Przy Tężni".

Pozdrawiam :D
Jeśli to ten sam "gość", który nosi ze sobą sprzęt grający i grał w Ciechocinku w "Sanvicie" gdy byłam tam w 2010, to wolę omijać jego "orkiestrę" dużym łukiem. Okropna tandeta :)
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężniach"

Post autor: Anka »

Karol nigdy nie grał w Sanvicie grał tylko w Targonie

Pozdrawiam
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężniach"

Post autor: Rachel »

Ok, to znaczy, że moje uszy więdły przy innym repertuarze, ale "Rivers of the Babylon" grają wszyscy "grajkowie" :)
eusze
Posty: 2
Na forum od: 10 cze 2013 18:07

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężniach"

Post autor: eusze »

Jakie są pokoje-np.wielkość 2 osobowych i ich wyposażenie,czy przy turnusach z NFZ można wybrać zabiegi,co zabrać z domu?Czy o "dwójkę" łatwiej niż o "jedynkę"?
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężniach"

Post autor: Rachel »

Dzwoniłam do uzdrowiska w sprawie rezerwacji "jedynki". Niestety nie robią. Przydziały robione są w dniu przyjazdu (to dopiero bałagan powstanie) :) No cóż, jeśli nie otrzymam "jedynki" to zaoszczędzę kilka "setek", ale może to i dobre, wydam je na dodatkowe zabiegi albo... albo na przyjemności (też dobrze) :)
SLBEATA
Posty: 2
Na forum od: 20 cze 2013 10:47

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężniach"

Post autor: SLBEATA »

Witaj Rachel, ja jadę w pierwszych dniach sierpnia, a Ty? ;)
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężniach"

Post autor: Rachel »

Ty już pewnie jesteś w sanatorium "Przy tężni" w Inowrocławiu, a ja dopiero się szykuję. Będę tam za 3 tygodnie. Jak wrócisz napisz jak było. Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ