INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężniach"

Post autor: Narewka »

Stefanie.
Nie wiem,jak to jest z tym podłączeniem,bo ja korzystałam z komputerów dostępnych darmowo dla kuracjuszy.Czasem trudno było sie załapać,bo ludzie grali godzinami w kierki czy układali pasjanse,ale jakoś sobie radziłam.Wiem,że niektórzy mieli swoje laptopy,pewnie z jakimś blueconnectem czy aero 2,bo działały,widziałam.
Na recepcji sa miłe dziewczyny,radzę zadzwonić,do 14,chyba,jest komputerowiec,to podpowiedzą.Mają stronę,tam są kontakty do nich.
A w ogóle jest wprowadzona komputeryzacja,bo podczas przyjęcia do sanatorium wpisywane są dane do komputera,robione zdjęcie,które potem jest na karcie zabiegowej,w komputerach na zabiegach a na zakończenie nawet na wypisie.
A jedynek było sporo,tylko pewnie trzeba przyjechać wcześniej,jak wszedzie,żeby je dostać.
stefan1
Posty: 3
Na forum od: 23 wrz 2012 19:07

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężniach"

Post autor: stefan1 »

Narewko droga!
Ogromnie Ci jestem wdzięczny. :) Bardzo dokładna jesteś.
Właśnie tak postąpię, zadzwonię i mi powiedzą.
A ażeby dostać 1-kę, rzeczywiście pojadę wcześniej. Może się uda.
Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Stefan. :D
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężniach"

Post autor: Rachel »

Otworzyłam dzisiaj przeglądarkę skierowań na leczenie uzdrowiskowe i co widzę? Przedwczoraj nic jeszcze nie było wiadomo poza tym, że numer miałam niewiele ponad 4 tysiące a dzisiaj w statusie: Skierowanie do realizacji. Miejscowość: Inowrocław. Uzdrowisko: "Pod tężniami". Termin: sierpień/wrzesień (oczywiście termin jest dokładny). Termin odpowiada mi jak najbardziej, o taki właśnie prosiłam. Miałam nadzieję nad morze, ale nie prosiłam w funduszu o morze. Dostałam Inowrocław i bardzo się cieszę. Nie byłam nigdy w Inowrocławiu, ale wiedzę na temat tego miasta posiadam. Czy ktoś mógłby mi napisać coś bliżej o tym uzdrowisku? Pozdrawiam :)
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężniach"

Post autor: Anka »

Witaj!
Przy Tężniach jest to dobre sanatorium i tak baza zabiegowa dobra,basen udostępniany po gimnastykach,własna bardzo ładnie wykonana pijalnia wód gdzie w godzinach wieczornych są wieczorki taneczne.Samo sanatorium jest troszkę oddalone od pozostałych pięknie usytuowane.Co do warunków lokalowych to nie dużo mogę powiedzieć.
Pozdrawiam
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężniach"

Post autor: Rachel »

Anka pisze:Witaj!
Przy Tężniach jest to dobre sanatorium i tak baza zabiegowa dobra,basen udostępniany po gimnastykach,własna bardzo ładnie wykonana pijalnia wód gdzie w godzinach wieczornych są wieczorki taneczne.Samo sanatorium jest troszkę oddalone od pozostałych pięknie usytuowane.Co do warunków lokalowych to nie dużo mogę powiedzieć.
Pozdrawiam
Mnie interesuje "jedynka". Nie wiesz czy są szanse na "jedynkę"? Piszę książkę, nie chciałabym przeszkadzać współlokatorkom, poza tym ja bardzo wcześnie wstaję, raczej "ciut świt" i robię sobie poranne wypady dlatego też byłabym raczej trudną współlokatorką, biorącą prysznic o 04:00 :)
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężniach"

Post autor: Anka »

Dzwoń do sanatorium i pogadaj z miłą Panią na recepcji jedynki są a czy na NFZ nie wiem? Dzwoń już i poproś
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężni

Post autor: Narewka »

Dokładnie to sanatorium 'Przy Tęzni'.W maju byłam tam po raz trzeci,niestety prywatnie,a już planuję ponownie tam pojechać.Czyli jest dobrze.Ja miałam zawsze jedynkę,ale i osoby z turnusu NFZ też takie miewały.Wiadomo,większosć jedynek jest przeznaczona dla osób komercyjnych,ale być może uda się coś załatwić przed wyjazdem.Panie na recepcji są miłe i życzliwe,przypuszczam,że w miarę możliwosci będą starały się pomóc.Chyba jednak lepiej zadzwonić wcześnie , pogadać i przedstawić sprawę. Na You tube jest fajny filmik z tego sanatorium,ale pokoi w głownym budynku nie pokazano,bo są nieciekawe,małe,choć rzeczywiście nie wszystkie.Za to otoczenie jest naprawdę fajne,piękna zieleń itd..wszystko już powyżej opisywałam.
Życzę powodzenia i dobrego wypoczynku.
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężniach"

Post autor: Rachel »

Jutro zadzwonię i poproszę o "Jedynkę". Zawsze zabieram ze sobą laptop. Myślę, że z internetem nie będę miała problemu także w pokoju (może będzie zasięg) :)
Ciekawa jestem też ile kosztuje "jedynka" gdy wyjeżdża się z NFZ. Czy ktoś wie ile to wynosi w sezonie w Inowrocławiu w sanatorium "Przy tężniach" w tym roku? A ile opłata klimatyczna?
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: INOWROCŁAW " Przy TĘŻNI

Post autor: Narewka »

Opłata klimatyczna to 4 zł/dzień.Jest jeszcze opłata za TV,ale nie wiem ile.A stawki za jedynkę to pewnie znają panie w recepcji,na pewno powiedzą.
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 455
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: INOWROCŁAW " Przy Tężniach"

Post autor: Mirabella »

Do Rachel.......jedynka w sezonie 34,50=724,50 za turnus.
Dowiesz się więcej wchodząc niżej na Finansowanie pobytu w sanatorium
ODPOWIEDZ