Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Kołobrzeg

Post autor: violet58 »

Nie szukam podtekstów, takie są niestety realia. :?
Owocnych poszukiwań - Pozdrawiam
forumowicz

Re: Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

[quote="Anka"]Witajcie wszyscy mam pytanie czy ktoś wie w którym sanatorium w Kołobrzegu można zarezerwować jedynkę mając skierowanie z NFZ :?: :?: :?: :?:[/quote
Proszę o :) cierpliwość ,może w końcu ktoś się odezwie kto jeździł i jedzie do Kołobrzegu w ramach wyjazdu z NFZ i otrzyma Pani konkretną :o odpowiedź w temacie jedynek bo na :oops: gołosłowne :roll: posty , szkoda Pani cennego czasu .
forumowicz

Re: Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

Anka pisze:Witaj Selene podaj jeśli możesz to sanatorium i proszę nie doszukujcie się podtekstów .Tak jak napisałam są obiekty gdzie jest dużo jedynek i o taki obiekt mi chodzi :)
Witaj Aniu ,masz rację z jedynka to swietna sprawa ,myślę,że Selene Ci podpowie .
Sanatoria je mają ,nie dla wszystkich sa one dostępne ,tak jak ktos wcześniej napisał ,zalezy to też od tej osoby tam po drugiej stronie,telefonu.
Ja tylko raz mieszkałam na 12 razy w 2 ,pozostałe to były jedynki.
Też było dużo pseudo rad ,że się nie da .
Dasz radę
Pozdrawiam serdecznie i miłego wypoczynku :)
forumowicz

Re: Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

Witaj Aniu jeszcze raz, mam pełny wykaz wszystkich Sanatoriów w Kołobrzegu telefony i adresy rozmawiałam przed chwilką np z Sanatorium o nazwie "Kołobrzeg"
przed Chwilką i pani powiedziała....."mamy jedynek nie wiele ,rezerwacji nie prowadza tel ,ale po przyjeżdzie jesli w danym momencie by była można rozmawiać z pania przełożona pielęgniarek" Po delikatnym nacisku powiedziała......"Trzeba po przyjeżdzie rozmawiać z przełożoną...."
Wszystkich pokoi nigdy nie sprzedaja też nawet komercji.
Selene pewnie poda Ci konkretny namiar ,ale jeśli by te telefony co ja mam mogły Ci w czymś pomóc to służę. :)
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 455
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Kołobrzeg

Post autor: Mirabella »

Witam
Tu nie chodzi o podteksty ......
Wszyscy ci odpowiadają poprawnie na twoje pytanie.
Zechciej zrozumieć -nie ma takiej opcji z NFZ że ty wybierasz sanatorium.
Wyjazd prywatny i turnus rehabilitacyjny z PFRON........ możesz sama wybrać obiekt.
forumowicz

Re: Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

W sanatoriach są pokoje jednoosobowe i wieloosobowe.
Kwestia czy ktoś taki dostanie to jego sprawa .
Po co obrażać innych swoimi agresjami nie wyładowanymi gdzie indzieJ? Nie lepiej spokojnie przenieśc swoje doswiadczenia ,i spokojnie odnosic sie do prezentowanych ,przez pozostałe osoby? Fora nie są ani Rycha ,ani Zbycha .
Więcej delikatności nikomu nie zaszkodzi.
Pozdrawiam wszystkich kulturalnych ludzi :)
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Kołobrzeg

Post autor: Anka »

witaj Andzeliko i o to mi chodzi :) ja byłam 5 razy w sanatorium i tylko 1 raz byłam w 2 osobowym pokoju i wspominam okropnie .Też spotkałam się z tym ze trzeba do przełożonej pielęgniarek a raz nawet p.Dyrektor decydował o jedynkach.Powodów dla których zadaje to pytanie nie koniecznie chciałabym ujawniać pozdrawiam wszystkich i pięknie dziękuję za odzew .Też mam nadzieje że Selene mi coś podpowie :) :) :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kołobrzeg

Post autor: darek »

Pani Aniu
Bardzo przepraszam za sugestie w moim poście ,ale pytanie ,które Pani zadała jest poprostu nie sprecyzowane !!
Zadaje Pani pytanie w ktorym ..SZYBKA odpowiedź w kazdym!!
Wiem coś na ten temat bo w Kołobrzegu byłem juz bardzo duzo ..razy
Jeżeli ma Pani mozliwosc wyjazdu do konkretnego obiektu w ramach NFZ to juz przy wniosku prosze postarć się o "wpis"-pracownik NFZ ,jeżeli taka mozliwosc odpada to tak jak sugeruja przedmowczynie przyjechac dzien wczesniej ( koszt dodatkowego noclegu od 40-60zł )około godz 17 bo o 19 Panie pielęgniarki się zmieniaja i juz na miejscu Delikatnie zasugerować-poprosić !!
pozdrawiam i Przepraszam jezeli uraziłem
-darek
ps w Kołobrzegu pojawię się w ramch NFZ od 18-05 :D
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: Kołobrzeg

Post autor: Anka »

Nie nie czuję się urażona :) dzięki za odpowiedz pozdrawiam :)
marekantoni
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 25 lut 2012 12:03

Re: Kołobrzeg

Post autor: marekantoni »

Na pewno jedynki są w MESKO,ale ile tego nie wiem.Poza tym mieli b.dobre wyżywienie.Zachodziliśmy w głowę jak za takie pieniądze można tak smacznie gotować.Bylo to w lipcu 2010r.Powodzenia.
ODPOWIEDZ