Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 354
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: Andrzej-WP »

Abstynent666 pisze: 18 kwie 2024 08:35 Wczoraj wieczór spędziłem w Lwimgrodzie była super impreza kobiet co niemiara lokal akurat pod takie imprezy sufit na wys. Ok. 6m. Nie to co w Gorniku w Iwoniczu. Powrót po 22niemozliwy, a ktoś pisał że tego tak nie przestrzegają
Witaj.
Powrót po godzinie 22 -jest możliwy.
Bez wiekszych trudności można wracać do godziny 22.20-22.40. Byłem w na jesieni ubiegłego roku. Wiele razy wracałem około godziny 22.20- 22.30.
Ale zawsze wcześniej uprzedzałem, prosiłem o zgode na póżniejszy powrót- w recepcji. Pani w recepcji zapisywała numer pokoju i przewidywaną godzine powrotu.
Jak przychodziłem , to tylko zapukałem do drzwi wejściowych -zewnętrznych ,mówiłem ,że zgłaszałęm póżniejszy powrót i bez problemu otwierano.
Jedynie po 22 czesto nie jeżdzi jedna w wind, jest wyłączana . Ale druga jest sprawna.
Zyczę dobrego pobytu, zabiegów i miłej rozrywki tanecznej .
Pozdrawiam
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: Abstynent666 »

Dziękuję, ja takiej zgody nie otrzymałem, może zależy kto jest na recepcji. Zauwazylem jeden mankament kto tu się wybiera zabierzcie przedłużacz bo na cały pokój jest tylko jedno gniazdko, szukalem szafe, szafki odsuwakem niema
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2024 17:44 przez Abstynent666, łącznie zmieniany 1 raz.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: Abstynent666 »

GIENIA pisze: 18 kwie 2024 16:13 Pokoik niczego sobie 8-) gdybym ja go zajmowała , od razu byłoby delikatne przemeblowanie ;)
Krzesełka poszłyby pod okno , a stolik zostałby wysunięty na pokój . Wtedy jeszcze na łózkach można by usiąść :P
Dziękuję Gieniu za podpowiedź ale to jak będą jacyś goście narazie nikogo nie goscilismy :D :D
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4513
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: Kleinehexe »

Abstynent666 pisze: 18 kwie 2024 17:38 Dziękuję, ja takiej zgody nie otrzymałem, może zależy kto jest na recepcji
To jest przykład potwierdzający to, że nie słusznym jest twierdzenie, iż sanatorium to wczasy finansowane przez NFZ, to raczej kolonia. :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14623
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: GIENIA »

Abstynent , Ty bądź grzeczny , coby dla Ciebie nie okazała się kolonią karną :o ;) :lol:
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: Abstynent666 »

Krynica o poranku. Sory poszło dwa razy, ale dopiero się uczę. Wczoraj wieczorem Prezydent
Załączniki
IMG_20240419_074213.jpg
IMG_20240419_074213.jpg
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: Abstynent666 »

Deptak ok. 16 niedziela ludzi jak na Krynice bardzo mała, pogoda fatalna, ludzie noszą rękawiczki
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14623
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: GIENIA »

No cóż ... zimno :roll:
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4513
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: Kleinehexe »

Jeśli to jakieś pocieszenie, to nie tylko w Krynicy taka sytuacja. :?
Ale za to jest to bardzo dobry powód, by się rozgrzewać na różne sposoby. :P
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: Abstynent666 »

Dzisaj będzie rozgrzewanie, biesiada po kolacji 😊, wszystkie miejsca z ostatnim zabiegiem zaliczone, zakotwiczylem w prezydencie, ale jak gra didzej, tj. Czwartek, piątek, sobota, inne dni to Continetalu. Jedzenia może i mało ale pani przy stoliku mnie dozywia i mi wystarcza. :lol:
ODPOWIEDZ