sanatorium NIWA KOŁOBRZEG

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
AGNIESZKA66
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 17 mar 2011 13:11

Re: sanatorium NIWA KOŁOBRZEG

Post autor: AGNIESZKA66 »

Witaj nana ja jestem po pobycie w NIWIE !!!!Wróciłam 10 maja było chłodno bo tam ciągle wieje!!!:)Wszystko zależy od towarzystwa bo jak jest spoko to i deszcz i wiatr nie jest straszny!!!Osrodek nawet może być śniadania i kolacje super obiadki troszkę gorsze ale można wytrzymać!!telewizor bez dodatkowych opłat :P
Wszędzie blisko do morza do miasta do biedronki na dworzec jest dosłownie dwa kroki !!!! :D Bardzo miło wspominam tam pobyt ;) jak masz jakieś pytania to pisz!!!papa
jendrzej45
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 30 mar 2012 18:51

Re: sanatorium NIWA KOŁOBRZEG

Post autor: jendrzej45 »

jak tez jade do niwy może wiesz do której godz trzeba tam się zgłosić bo nie wiem czy spasuje mi autobus
AGNIESZKA66
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 17 mar 2011 13:11

Re: sanatorium NIWA KOŁOBRZEG

Post autor: AGNIESZKA66 »

Witam ponownie !!!! Wiecie co najlepiej być rano bo można sobie wtedy wybrać w miarę pokój na przykład od słonecznej strony , no i załatwić wizytę u lekarza
a póżniej to już czas wolny lub odpoczynek jak kto woli !!zabiegi są super ćwiczenia w basenie też ale nie mam pojęcia ile kosztują bo ja była z krusu ;)
jak się jest pogodnym i uśmiechniętym to wszyscy też tak odpłacają więc panie recepcjonistki są fajne i wszystko można można załatwić ;) leżaki tak są wystarczy poprosić panią pokojową to przyniesie!!!!co do mieszkania to nie wiem co kto lubi ale ja mieszkałam na drugim ale tak się polałam na pierwszym bo tam było moje towarzystwo!!!a pokój każdy jest fajny jak się ma fajną współlokatorkę :lol: ja już troszkę zjeżdziłam sanatoriów i najlepiej mi było w Kołobrzegu
wszędzie blisko ludzie się uśmiechają!!!wzeszłym roku byłam w Świnoujściu bardzo podobnie ale wiem już dziś że za rok wracam do Kołobrzegu choć jestem osobą młodą to lubię ten klimat!!!pytajcie jeszcze o co chcecie mam nadzieję że wam pogoda dopisze bo Kołobrzeg jest grymaśny po tym względem niestety ale cóż na to akurat nie mamy wpływu!!!bardzo wam zadroszczę ja bym tam najchętniej wróciła już dziś!!!pozdrowinka aga
jendrzej45
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 30 mar 2012 18:51

Re: sanatorium NIWA KOŁOBRZEG

Post autor: jendrzej45 »

Tak już wróciłem tak trzeba być tam najlepiej rano tak do godz 10 tej i
było super chociaż pogoda była zmienna miła obsługa i jedzenie chyba lepsze
niż w domu bo możesz sobie wybrać na jakie masz chęć jedzenie dla mnie było
b dobre ja miałem zabiegi tak bicze wodne basen borowine i kąpiel perełkową
powiem ci ze było b dużo ludzi osrodek jest fajny miła osługa i sprzątaczki
za często sprzątają pomieszczenia do mnie przychodziła prawie codziennie no
i wszystko jest na miejscu blisko morze szkoda że nie jesteś mężczyzną bo
strasznie dziewczyny chcą tańczyc no muisz ze soba wziąść skierowanie dowód
bo to jest tam potrzebne i ciuchy swoje osobiste a tak jest tam wszystko a
i sa rowery że morzesz sobie wypożyczyć i polecam jechać do ustronia jest
tam zcieżka rowerowa i fajnie się jedzie jest tam około 12km
jendrzej45
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 30 mar 2012 18:51

Re: sanatorium NIWA KOŁOBRZEG

Post autor: jendrzej45 »

Byłem w kołobrzegu pogoda by taka sobie ale ośrodek super b mi się podobało położenie jego blisko morza rehabilitacje basen
forumowicz

Re: sanatorium NIWA KOŁOBRZEG

Post autor: forumowicz »

tak! Niwa super ,bardzo fajny maja basen! balety trochę zaniedbane.ale do Biedronki nie daleko
AGNIESZKA66
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 17 mar 2011 13:11

Re: sanatorium NIWA KOŁOBRZEG

Post autor: AGNIESZKA66 »

Tak tak Niwa super trzeba tam wrócić koniecznie:) a jeżeli chodzi o tańce to wiesz jędrzej45 kobiety lubią tańczyć i zawsze dobrego tancerza można znależć a jak jeszcze porozmawiać jest o czym to miło płynie czas :lol: prawda!!!!dlatego tam wracam 14 września jadę prywatnie już się doczekać nie mogę :lol: pozdrawiam
forumowicz

Re: sanatorium NIWA KOŁOBRZEG

Post autor: forumowicz »

ale masz fajnie słoneczko albo deszcz w sierpniu murowane,odpoczynek fajny,koniecznie zabierz ze sobą męża
brigida-69
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 03 lut 2013 20:23

Re: sanatorium NIWA KOŁOBRZEG

Post autor: brigida-69 »

Agnieszko66 proszę odpowiedz jeśli wiesz-Czy skierowania do Niwy przez KRUS mogą być realizowane w maju czerwcu. Ktoś mi mówił że letnie miesiące to tylko komercja?
Awatar użytkownika
krisss0070
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1028
Na forum od: 03 lut 2013 20:29
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: sanatorium NIWA KOŁOBRZEG

Post autor: krisss0070 »

agnieszka66 .....sorki że sie wpinam ale interesuje mnie twoja wypowiedz ty byłaś z krusu w kołobrzegu tak? no ja też jestem z krusu i miałam zaznaczone nad morze a dostałam do teresina koło warszawy... nie wiem od czego to zależy wg jadę pierwszy raz do sanatorium... :)
ODPOWIEDZ