Sanatorium Mielec Krynica Zdrój - negatywny

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Jerzyk_W
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 26 lip 2020 15:59
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 8

Sanatorium Mielec Krynica Zdrój - negatywny

Post autor: Jerzyk_W »

Mam skierowanie do sanatorium Mielec od 17-04 -2023r. do 08-05-2023r. uprzejmie proszę o poradę, czy warto w tym sanatorium odbyć kurację (choroba kręgosłupa) bo na wielu forach są skrajne opinie z przewagą tych negatywnych, które zamieszczają niezadowoleni kuracjusze z różnych powodów. Wartościowych i wyczerpujących opinii jest niewiele. Najbardziej pomocne są te, które nie zawierają emocji, a opisują obecne rzeczywiste warunki (rok 2023) oraz dają wskazówki jak najlepiej wykorzystać pobyt. Bardzo przydatne byłoby opisanie zabiegów z jakich mogą skorzystać kuracjusze z chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa. Zawsze można przecież zrezygnować niż się męczyć, ale decyzja musi być racjonalna. Serdecznie pozdrawiam i będę wdzięczny za, każdą opinię. :) :kwiat:
Awatar użytkownika
Jerzyk_W
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 26 lip 2020 15:59
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sanatorium Mielec Krynica Zdrój - negatywny

Post autor: Jerzyk_W »

peyo , dzięki za opinię. Czytając dostałam dreszczy ze strachu , oby nigdy tam nie trafić ... KOSZMAR . Dziękuję za ostrzeżenie.

Jerzyk , opinia peyo jest bardzo świeża , nie sądzę aby w tym czasie cokolwiek zmieniło się na lepsze .... niestety.

Opinia peyo jest bardzo osobista i zapoznałem się z nią dokładnie. Jednak bardziej oczekuję opiniami tych osób, które są teraz w tym sanatorium lub były w nim w roku 2023. Pzdrawiam ewiko ;) :kwiat:
Ollo78
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 21 kwie 2021 15:16

Re: Sanatorium Mielec Krynica Zdrój - negatywny

Post autor: Ollo78 »

Peyo wiem o czym piszesz. Byłem w Mielcu w 2021 roku. Tu nie chodzi by szukać problemów na siłę, ale pewne standardy powinny być dotrzymane. Co do zasady do sanatorium jadą ludzie w celu poprawy zdrowia. Uroki Krynicy rekompensują, tym niemniej podchodząc w ten sposób można spać w namiocie na górze Parkowej. To nie o to chodzi. Dziwi mnie tylko, że podobne opinie są od lat i nic się nie zmienia. To nie jest prywatna działalność tylko świadczenie usług dla NFZ i ktoś powinien to weryfikować. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jerzyk_W
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 26 lip 2020 15:59
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sanatorium Mielec Krynica Zdrój - negatywny

Post autor: Jerzyk_W »

Turnus mija, a tu cisza o Mielcu. Warto skoczyć na GoWork.pl tam więcej bieżących postów o sanatorium Mielec b0 witryna jest przeznaczona również dla innych opcji niż tylko pracownik i były pracownik. Pozdrawiam wszystkich chętnych do pisania. :serce: :)
Awatar użytkownika
Jerzyk_W
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 26 lip 2020 15:59
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sanatorium Mielec Krynica Zdrój - negatywny

Post autor: Jerzyk_W »

Jesteśmy z żoną w Sanatorium Mielec z NFZ od 17.04.2023 rok i jak dotąd mamy inne obserwacje niż wiele osób. Ja mam 6 zabiegów okłady borowinowe kręgosłup szyjny i lędźwiowy, gimnastyka indywidualna, Aquavibron,, kąpiel sucha CO2, diadynamik, prądy Traberta i żona ma 6 zabiegów okłady borowinowe barki i dłonie lub kolana i stopy zamiennie, gimnastyka indywidualna, Aguavibron, kąpiel sucha CO2, laser przeciwbólowo, inhalacje. Pozostałe zabiegi można dokupić bez problemu, a jest ich w sumie 36 z czego tylko 6 dotyczy zabiegów z prądem. Są tu m.in. 3 rodzaje masaży klasycznych i 7 wodnych. Co do jedzenia to jest urozmaicone i można wybrać sobie dietę - 2 zestawy. Dla wegetarian trochę trudniej, ale to można uzgodnić z kuchnią. Jedzenie zawiera nowalijki pomidor, ogórek, sałaty, rzodkiewka. Codziennie wędlina, ser żółty lub biały. Posiłki na obiad jak dotąd nie powtarzają się. Może porcję są takie, że niektórym nie wystarcza, ale jest dla takich w odpowiedniej ilości świeży chleb biały lub z ziarnem, dżem, smalec swojski. Pokój, który zajmujemy 216 jest czysty przestronny i wyposażony w to co powinno być, za wyjątkiem lodówki, której brak odczuwamy. Łoże małżeńskie. Pokój ciepły (działa ogrzewanie) z loggią na której są dwa krzesełka ogrodowe i suszarka na pranie. Łazienka z prysznicem i ciepłą wodą 24 godziny na dobę. Był też wieczorek zapoznawczy z muzyką i występem lokalnego artysty w ramach pobytu, nieodpłatnie. Jak dotąd poziom zamieszkania i świadczonych usług jest zadawalający, a oceniam to na bazie moich 7 pobytów w różnych sanatoriach. Nie oczekiwałem zbyt wiele i może to jest przyczyną utyskiwań co niektórych. Personel uprzejmy, fizjoterapeuci wyrozumiali i bardzo pomocni. Można zamienić zabiegi u lekarza, który nam je zlecił. Nie wszystkie zabiegi uda nam się otrzymać, bo lekarz inaczej widzi cel naszego podreperowania zdrowia. Pozdrawiam serdecznie i uważam, że pobyt tu w Sanatorium Mielec nie jest, aż tak zły jak niektórzy sugerują w swoich opiniach. Sami początkowo też chcieliśmy zrezygnować, a dziś jesteśmy w tym sanatorium i uważamy, że podjęliśmy słuszna decyzję. :) :serce:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7826
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium Mielec Krynica Zdrój - negatywny

Post autor: darek »

Zastanawiam się KTO ma takie Parcie ,aby zakładać kolejny x TEMAT o Sanatorium Mielec w Krynicy
Może wartało by to wreszcie uporzadkować
I WSZYSTKIE Pochlepbne jak i NEGATYWE pozostawić w jednym miejscu
Dziś powstał totalny BAŁAGAN
ODPOWIEDZ