Dancingi w kurortach

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: ZAGUBIONY »

Atinka no ba tez tak uważam że jak ma umiar to i przy jednej kochance w sanatorium na turnusie wydoli ;) :lol: :lol:
Wodniak1965
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 14 sie 2021 10:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Wodniak1965 »

Czy ktoś który był ostatnio w Szczawnicy może opisać gdzie aktualnie wieczorami grają i w które dni w tygodniu.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: zbigniew165 »

Zbyszku nie pamiętam numerów stolików w Krakowiaku jak i w pozostałych lokalach w Iwoniczu, ale wiem w jakim miejscu się usadawiasz.
Myślę, że ja będę chodził do Zdrojowej i może zajrzymy do Ballady :lol:
Oczywiście na tańce jeździmy samochodem ;)
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Abstynent666 »

Abstynent666 pisze: 02 mar 2024 20:12 A po zatem teraz post i tancowanie jest nie wskazane : :)
Czas wyjac kij z tylka bo cos ostatnio Ci uwiera :lol:Do Heke z dedykacja 8-)
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4484
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Kleinehexe »

Chyba Ty! :P :lol:
Widać, że Cię krew zalewa i przez to nie widzisz, ani co piszesz, ani co cytujesz, o przekręcaniu nicka nie wspomnę. :o :lol:
Trochę długo ci zeszło z wymyśleniem tekstu dedykacji. :P
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: ZAGUBIONY »

Wodniak1965 pisze: 03 mar 2024 13:41 Czy ktoś który był ostatnio w Szczawnicy może opisać gdzie aktualnie wieczorami grają i w które dni w tygodniu.
Latem zawsze grali w Halce na tarasie - dziennie , pod kolejka w namiocie - dziennie , w Budowlanych - ale tylko jak byli ludzie , często zaczynał i zwijał interes , oraz w Bochemie - ale zależało od kaprysu obsługi bo kilka razy poszliśmy na daremnie , mieli grać na bank przychodzimy a tam wesele , albo inna impra zamknięta
Wodniak1965
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 14 sie 2021 10:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: Wodniak1965 »

Czyli to co kilka lat temu wieczorami działo się w Szczawnicy to już tylko wspomnienia
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: ZAGUBIONY »

Wodniak w punkt
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: darek »

Panowie Panie

DLACZEGO się dziwicie ,że sanatoriach zaniechano tych zabaw czy dancingów.
Fakt w latach 80 tych kiedy zaczynałem swoją przygodę sanatoryjną w takim Kołobrzegu Było może z 5 miejsc gdzie grała muzyka na żywo.
W turnusach 95 kuracjsuzy to byli SINGLOWIE I SINGIELKI
Ludzie mieli alternatywę ,albo zrealizowac karki w pokojach albo iść potańczyć
Pamiętam tez Szczawnicę z lat 80 czy 90 tych wszak firma w ktorej pracowala była wlaścieielm tego Najwyższego sanatorium
Były 3-4 miejsca gdzie od czwartku do niedizeli grała muzyja na żywo żadne Dyskoteki -Ludzie się bawili

Dziś w sanatoriach 60% stanu to Małżeństwa -nawet Kolega wspomniał ,że owe Małżeństwo zostało rozdzielone bo ZABRAKŁO pokoi 2 osobowych w ilu obiektach tak JEST - Nawet w Jednym zrezygnowano z Opłaty za TV za obojga za to ze ich rozdzielono

Społeczeństwo jest też coraz mniej zasobne w finanse pomimo ,że to pobyt sanatoryjny i koszt jest mniejszy ale Wielu ogląda złotowkę sory 10 zeta 2 x zanim wyda

A za 10 zeta NIGDZIE nie kupisz Piwa czy lampki Wina o drinku nie wspominam -A na 1 się nie kończy
Bez 100 to Nie ma co zakaldać po 17 skarpet :D

Nie wspominam też o wstępie

Dlatego Lokale są Puste Ludkowie nie chodzą -KÓŁKO SIĘ ZAMYKA

Oczywiście dlatego do Jeszcze istieniących Kawiarni sa Tradycyjne Wieczorki Rozpoznawcze -ale Owi Menagerowie już dzis wiedza jaki jest Przekroj Kuracjuszy -Wszak Recepcja dostaje z NFZ Wykaz a na wykazie jest Napisany przekroj Turnusu
Jak jest odpowiedni Pesel - No wszyscy się Cieszą ,że Natomaist gdy jest Duzay % Par to wszyscy mają zagwozdkę jak Wszystkich udobruchać

Oczywiście na dzis Ratuje się Kołobrzeg bo na wekend pojawia się dużo Ludzi ktorzy chcą się zabawić
Zresztą chyba wszystki ośrodki właśnie w Piątek-Sobotę zarabiają
I wtedy WSZYSCY ruszają na Ostatni zabieg
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 580
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Dancingi w kurortach

Post autor: ZbigniewMax »

panie Darku proszę trochę optymizmu,wszak urok osobisty to podstawa.Bedą teraz w Busku,piwo kosztowało właśnie 10zł.Wszystko zależy,ja się bawię i za 20zł/w tym wstęp 10zł/ .Najwięcej wydałem w ostatki karnawały,40 zł bilet+6 piw=100zł,przeciętnie wg mnie wystarczy na balety 30zł,przecież nie musi się szaleć i obstawiać innym,bardzo dużo pań jest samowystarczalnych.Faktem jest ,że dawniej wstęp był gratis,i przy jednym soczku za 5zł,można było spędzić cały :) wieczór,ale wtedy zarobki były 2x mniejsze!
ODPOWIEDZ