Małopolska, krótki czas oczekiwania

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14594
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Mgawel , jesteś zadowolona z przydziału :?:
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 532
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: Mark52 »

Mgawel pisze: 15 kwie 2024 15:32 dzis otrzymałam przydział 10-31 lipca Kołobrzeg Mesko
Gratuluje przydziału mam nadzieję że jesteś zadowolona. Termin Extra :) Przy jakim nr. dostałaś przydział?
Mgawel
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 19 lut 2024 18:59
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: Mgawel »

Jestem mega zadowolona, nawet nie liczylam na taki przydział i na taki termin. Przydział dostałam przy numerze 140. Faktycznie cały kwiecien poszło tylko 30 numerów już myślałam że o mnie zapomnieli a tu taka niespodzianka.
BozenaiOlek
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 18 kwie 2024 11:54

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: BozenaiOlek »

Witam.
Z mężem czekamy na sanatorium od 15.12.2023 r , w 15 stycznia dostaliśmy status oczekujących z przybliżonym czasem oczekiwania 10 miesięcy . Z tego co czytam na tym forum wnioskuje, że w tej chwili to jest jakieś 9 do 9,5 miesiąca czekania. Następny w kolejce powinien być Mark 52 i Madziula z mężem. Chcielibyśmy dostać przydział na początek września, zobaczymy jak to będzie się przesuwać. Pozdrawiam wszystkich czekających.
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 532
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: Mark52 »

Witam.
Z mężem czekamy na sanatorium od 15.12.2023 r , w 15 stycznia dostaliśmy status oczekujących z przybliżonym czasem oczekiwania 10 miesięcy . Z tego co czytam na tym forum wnioskuje, że w tej chwili to jest jakieś 9 do 9,5 miesiąca czekania. Następny w kolejce powinien być Mark 52 i Madziula z mężem. Chcielibyśmy dostać przydział na początek września, zobaczymy jak to będzie się przesuwać. Pozdrawiam wszystkich czekających.
Witam, zostałem wywołany do tablicy więc się melduję i chwalę się przydziałem :) Wczoraj na stronie NFZ-u dostałem wiadomość o przydziale sanatorium do Muszyny w terminie 12.07 do 2.08. Czas oczekiwania 9 miesięcy bez 5 dni :)
Wniosek składany 17.10.2023. Reasumując macie bardzo dużą szansę na przydział we wrześniu :)
maadziula
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 103
Na forum od: 17 lut 2013 14:58
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: maadziula »

mark przy jakim numerku dostałeś skierowanie ja mam teraz 3409 gratuluję muszyny blisko do krynicy pozdrawiam
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14594
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: GIENIA »

Mark , czyli niecałe 9 miesięcy od złożenia wniosku , do turnusu :o
Czyli Bożena i Olek , powinniście dostać przydział na początek września :)
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 532
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: Mark52 »

maadziula pisze: 18 kwie 2024 14:14 mark przy jakim numerku dostałeś skierowanie ja mam teraz 3409 gratuluję muszyny blisko do krynicy pozdrawiam
W poniedziałek zaczynałem tydzień od 1399, w środę rano miałem 636, ostatnio spadały po 300 dziennie, wieczorem już był przydział :) Myślałem że tak koło piątku coś się pojawi a tu małe zaskoczenie :)

Dzięki za gratulację Krynicę znam dość dobrze, często tam bywałem, Muszynę chcę poznać myślę że fajna baza wypadowa na wycieczki po okolicach, lub wypady rowerowe wzdłuż Popradu. Trzeba będzie ciut pogmerać i wyszukać fajnych miejsc.
Awatar użytkownika
staff
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 01 mar 2019 20:39
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: staff »

Hej Mark 52, i Mgawel.
Najpierw moje gratulacje z terminu przydziału.. Macie super czas przydzielony. No i miejsca też super .!
.. a mam też pytanie.
Czy Wy może z 'półki' reumatologia .? :?:
Bo ja właśnie z reumatologii, z małopolski, na dziś-teraz mój nr to 9.775, oczekuję od 1.II.2024.
To ubywanie numerów dla mnie przebiega trochę inaczej, ale ważne że ubywa. i sam czas oczekiwania przydziału już nie dwa lata, jak bywało wcześniej.
..gorąco pozdrawiam. i jeszcze raz GRATULUJĘ. ! :!:
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 532
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Małopolska, krótki czas oczekiwania

Post autor: Mark52 »

Czy Wy może z 'półki' reumatologia .? :?:

Witaj, ja z reumatologii :) Dzięki za gratulację, mam nadzieję że będzie fajnie, że trafię na fajnych ludzi :)
ODPOWIEDZ