Krynica Zdrój "Lwigród" od 3.04 - kto i skąd jedzie?

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-kto i z kąd jedzie ?

Post autor: tygrys »

Peggy pisze: 07 mar 2024 22:21 😹Tygrys, no to czego w takim razie oczekujesz od tych ludków. Chcesz skrzyknąć grupę przed wyjazdem i fajnie. Ale czemu straszysz 🙀nieużywaniem forum NS i telefonu podczas pobytu🙀Chyba trzeba się kontaktować na bieżąco 😹😹😹😹😹😹
Bo będąc już na "wywczasach" na koszt nfz ;) , uwierz, że naprawdę nie ma czasu i szkoda czasu na telefon, tv, internet itp. Nawet moi Synowie dzwonią , razw tygodniu i tak już późnym wieczorkiem, bowiedzą, że"starszy" nie nosi ze sobą telefonu, aparatu foto. Tylko butla wody, scyzoryk ;) i miecz. Ten miecz to oczywiście (joke) . Nikogo nie skrzykuję, ludzieo podobnych cechach i gustach już na miejscu w moment sami się odnajdą. Zawsze miło kogoś z forum spotkać, "pogadać" , wypić kawę, piwko. W 2018 r
zebrała się z tego forum nas grupka około 10-11 osób. Z różnych sanatoriów w Krynicy. Było miło wesoło. Nas 2 z Wojskowego zawsze rezerwowaliśmy chyba to już był poczwórny stolik u nas na dole w kawiarni na tańce. Np.oprócz tego gdy było ognisko z
góralami z Lwigrodu, dziewczyny wykupowały też miejsca i dla nas. Tak, że nie raz było i po dwa ogniska w tygodniu ;) . Dlatego wiem, że i taka wczesna integracja ma sens. Wtedy tel. nosiłem bo co kilka dni ktoś dojeżdżał i ogólnie kontakt był wskazany. Pozdrawiam, mam nadzieję, że teraz zrozumiałaś moje podejście do tematu. :kwiat:
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-kto i z kąd jedzie ?

Post autor: tygrys »

Grazyna_ pisze: 07 mar 2024 22:32 Ja będę ale od połowy maja dopiero :)
Grażyna to przyspiesz wyjazd ;) na jakiś zwrocik do Krynicy. Teraz aż się napraszają w Nfz-tach. Tyle tego jest :kwiat:
Grazyna_
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 129
Na forum od: 01 sie 2015 16:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-kto i z kąd jedzie ?

Post autor: Grazyna_ »

Nie chcę przyspieszać, bo po pierwsze, w maju powinno być już cieplej, po drugie pracuję i muszę planować urlop wcześniej, a po trzecie - mazowiecki NFZ nie daje zwrotów po przydziale miejsca :)
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-kto i z kąd jedzie ?

Post autor: Abstynent666 »

tygrys pisze: 07 mar 2024 21:40 Abstynent666 zalążek małej "bandy" już jest ;) . Przyjedziesz (damy w palnik) i będzie git ;) A tak na poważnie zawsze jest podobnie. Potem co poniektórzy się ujawniają że czytali, śledzili temat itp. Nie mam z tym problemu, bo ja zawsze sobie radę dam. Czy to Krynica, Cieplice, Kołobrzeg itp.,zawsze jest Ok. ;) . Dzisiaj
w B-stoku chyba taka trochę pogoda "schizowa" , temu"wypacam" te swoje mądrości. ;)
No mysle :lol: ,ja tez sobie rade dam jak to w tej piosence ,bywalo juz tak ze osoby z forum spotykalo sie juz na miejscu po kilku dniach sie przyznawali ,ja jestem otwarty nie mysle sie maskowac :) Pozdrawiam
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-kto i z kąd jedzie ?

Post autor: Abstynent666 »

No to juz nas trzech na spotkanie :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-kto i z kąd jedzie ?

Post autor: tygrys »

Abstynent666.Temu nad Tobą to się chyba coś pomyliło ;) Ale to nowe pokolenie "a"-uzdrowiskowych.Nie patrzy nawet kto założył temat, tylko " wali"-kopi-wkej.Kiedyś to nawet Ci "panowie"umieli się zachować :) . Takie czasy ;) . :) Pozdrawiam Ps. Ja już powoli robię sobie paczuszkę 20 kilową, bo w sumie zaraz Święta, ai walizeczkę też jakąś trzeba zapakować. Na wypadek gdyby paczka się spóźniła. Jednak nie ma to jak pakowanie do samochodu, pod dach ;) , w godzinę.
Awatar użytkownika
staff
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 01 mar 2019 20:39
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-kto i z kąd jedzie ?

Post autor: staff »

Hej szanowni forumowicze, zmierzający niebawem do Krynicy-Zdrój.
W innym temacie zapytam, ale powiązanym.
Ruszył dziś nowy sezon "Sanatorium miłości", w TVP1. Kręcony -miłe zaskoczenie dla mnie- akurat w Krynicy Zdrój właśnie.
Że Krynicę dość dobrze znam, z ciekawością popatrzę na odcinki. ..bo np. mam swoje skojarzenia. I nie tylko dlatego.
Czy znajdą się chętni jak ja, co będą oglądać .?
..pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-kto i z kąd jedzie ?

Post autor: tygrys »

"staff'Też oglądam ze względu właśnie na Krynicę Zdrój ;)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-kto i z kąd jedzie ?

Post autor: zbigniew165 »

Witam
wszystkich kolegów, którzy się nie ukrywają na pobytach sanatoryjnych, że są z naszego forum.
Najwięcej problemów z tym mają panie, bo się nie ujawniają, a jak już, to znowu zabraniają pisać na forum w jakim obiekcie są, a już relacje z pobytu są też zabronione. :shock:
Chociaż wiem o niektórych kolegach z forum, że też później przyznawali, że mnie widzieli, ale się nie ujawnili na miejscu. :roll:
Ja tak samo nie mam z tym problemu i piszę, zawsze, gdzie jestem nawet na pobytach komercyjnych, czy pracując sezonowo nad morzem.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Peggy
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 01 lut 2024 19:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-kto i z kąd jedzie ?

Post autor: Peggy »

😸Też cię pozdrawiam Zbigniewie😹😹🙀😹 Panie także jadą do Krynicy w podanym terminie, nie ukrywają się😺 Iwona50 do sanatorium, a ja na tydzień do Silesi 😸
ODPOWIEDZ