Rehabilitacja narządu ruchu

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
mysiulka7
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 12 sie 2015 08:30
Staż sanatoryjny: 1

Re: Rehabilitacja narządu ruchu

Post autor: mysiulka7 »

Witam serdecznie i z góry dziękuje za odpowiedź. Mam jednak dylemat czy z czymś takim mogę liczyć na sanatorium ewentualnie rehabilitacje uzdrowiskową. Będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedź i pozdrawiam. :D
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Rehabilitacja narządu ruchu

Post autor: Zbigniew- I »

Mysiulka :kwiat: , oczywiście, że możesz liczyć na jedno i drugie, ale jak myślisz, że trzy tygodnie w sanatorium naprawią to na co pracowałaś lata, to się zbytnio nie rozczaruj. Jedź do sanatorium, taki pobyt, to nie tylko zabiegi, ale i oderwanie się od problemów codziennych. To lekarstwo nie tylko dla naszego fizis, ale i psyche. Po powrocie nabierasz dodatkowych sił i motywacji do walki o swoje zdrowie :)
mysiulka7
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 12 sie 2015 08:30
Staż sanatoryjny: 1

Re: Rehabilitacja narządu ruchu

Post autor: mysiulka7 »

Witam serdecznie.
Dzięki stokrotne za odpowiedź. Jest mi bardzo miło że otrzymałam taką odpowiedź. Tak więc po najbliższym rezonansie udaję się do lekarza prowadzącego i myślę że otrzymam upragnione skierowanie. Dzięki jeszcze raz za odpowiedź i pozdrawiam.
mysiulka7
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 12 sie 2015 08:30
Staż sanatoryjny: 1

Re: Rehabilitacja narządu ruchu

Post autor: mysiulka7 »

Do Zbigniew-I. Dzięki serdeczne :D
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rehabilitacja narządu ruchu

Post autor: Fionka »

Zbigniew widze ze masz spora wiedze w temacie.Ja mam problem innej miary.Tocze walke w Sadzie Pracy o przywrocenie renty.Zaznaczam ze rente przyznano mi w 2001 r(rak tarczycy).Na ostatnim spotkaniu w ZUSsie uzdrowiono mnie calkowicie.Sad dopuscil opinie Bieglych lekarzy z kilku dziedzin, w tym ortopedy.Kilka opini juz mam.Nadal (3 miesiace), czekam na odzew ortopedy .DWa WYROKI sa potwierdzajace niezdolnosc do pracy, jeden mowi ze nie widzi przeciwskazan.Co napisze ortopeda. :?: :?: :?: :?: Mam pytanie ,co o tym myslisz.Wielopoziomowe obnizenie krazkow miedzykregowych z osteofytoza krawedzio trzonow-osteochondrozaTworzenie bocznych mostow kostnych.Zmiany zwyrodnieniowe w stawach zebrowo-poprzecznych.Znacznie poglebiona kyfoza. Zmiany zwyrodnieniowe w stawachkrzyzowo-boidrowych.Uwapnione blaszki miazdzycowe w scianie aorty brzusznej.Zm iany zwyrodnieniowew stawach unkowertwebrralnych.Zniesienie lordozy szyjnej.Zmiany zwyrodnieniowe w stawie barkowo obojczykowymZnaczne pogrubieniesciegna glowy dlugiej, miesnia dwuglowego.Nasilona tendinopatia..Zmiany entezopatyczne guzkow kosci ramiennej :?: :roll:
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Rehabilitacja narządu ruchu

Post autor: Zbigniew- I »

Wieśniaczkaela :kwiat:, w sprawach prawnych jestem cienki i nie pomogę. Mam nadzieję tylko na to, że nie byłaś na jakiejś rehabilitacji z ZUS, bo po niej, orzecznicy ZUS są święcie przekonani, że i obcięte nogi potrafią odrosnąć. Pamietaj tylko o tym przed sądem, że poziomu bólu jeszcze nikt nie jest w stanie zbadać. Masz kupę zwyrodnień kręgowych i stawów obwodowych. Lekarze w tym wypadku są bezsilni, ale Ty możesz spróbować sobie pomóc. Wygugluj: "jak roztwór delbet pokonał mój ból" Kup sobie kilogram chlorku magnezu za kilkanaście złotych, co Ci wystarczy na 10 miesięcy leczenia. Sposób na zwapnienie aorty podam na PW.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rehabilitacja narządu ruchu

Post autor: Fionka »

Dzieki serdeczne.Nie nie bylam nigdy na leczeniu z ZUS.Pierwszy raz wyjechalam w tym roku do sanatorium .Zawsze dostawalam odmowe .Moja jednostka chorobowa eliminowala mnie w NFZ-cie.Ponoc przepisy mowia o10 latach od zachorowania. :roll: Tak naprawde to nie wiem dlaczego powolano ortopede, mam rece i nogi :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Rehabilitacja narządu ruchu

Post autor: Zbigniew- I »

Dziewczyno :kwiat: , oni za wszelką cenę będą się starali odebrać Ci rentę. Nie ma na to pieniędzy w kraju gdzie prawo gospodarcze uchwalają kretyni ekonomiczni. Walcz o swoje odwołując się choćby do Brukseli. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Rehabilitacja narządu ruchu

Post autor: Fionka »

Juz mi odebrali.Cytuje -Nie jest Pani niezdolna do pracy.Stopien wyksztalcenia pozwala na wykonywanie lekkiej pracy biurowej.Szkoda ze nie dodali w MINISTERSTWIE .Walcze jak lwica :lol: :idea: sluszna
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Rehabilitacja narządu ruchu

Post autor: Zbigniew- I »

Odpowiedz im, że Twój wysoki poziom wykształcenia pozwala Ci tylko zostać konserwatorką powierzchni płaskich, a gdybyś go nie posiadała wcale i miała aż dwie szare komórki, mogła byś być jakimś ministrem :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ