Perła Bałtyku Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Perła Bałtyku Kołobrzeg

Post autor: teśka »

Witam :)
Czy znajdą się chętni, by wyrazić swoje opinie na temat tego ośrodka :?:
Dziękuję ;)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7810
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg

Post autor: darek »

n/t Perły Bałtyku nie będe się wypowiadał bo to NOWY twór Nowa nazwa i miejmy nadzieję ,że Nowa jakosc ,ale to nowe opiera sie na STARYM a Kombatant niestety nie u wszystkich cieszył sie popularnoscia tak zaraz zostanę zrugany!!!!!
Remont prawdopodobnie zakończony po 10 latach odnowiono pokoje choc pozostawiono te dla ZUS w starym standardzie chyba ,że w tym roku poprawiono ich standardt -nie bylem w tych pokojach poziom 2 i 3 piętro
Od 4 piętra przeprowadzono remont generalny jednakże zapomniano Napisac calej PRAWDY na Stronie www Perły jest informacja ,że duza wiekszość to pokoje sa 2 osobowe każdy pokój wyposażony jest w lodowke ,tv, radio ,tel , .
Prawda , TYLKO ,że przydzielony stał się ..3 osobowym mowiąc trywialnie na bezczebela wstawiono 3 łozko coz standardy dla NFZ -Wszak jesteśmy za darmo choc nie do konca i należy Finansami z NFZ (spacic kredyty za remont )
pokoje około 12- m kw moge się mylic łażienka odnowiona z kabinami prysznicowymi , przedpokój rowniez , niestety 3 łózka i brak szafy dla 3 osob to jakies niedomaganie.
Baza zabiegowa znajduje się na parterze i 1 pietrze a pozostałe zabiegi sa w Zakładzie przyrodoleczniczym tak w 1( obok Dyrekcji Uzdrowisko-Kołobrzeg obecnie ..Meva 5 jak i zakl nr 2 okok ..Bałtyku ( szczególne pozdrowienia dla Pani planistki ,ktora zaplanowała Mi Masaż podwodny na godz 12,45 !! a obiad był o ..13,00 plus przebiezka około 10 minut w dniach kiedy miałem zabieg ..byłem na diecie -ok pomoglo)
Atrakcja jest po latach wyremontowana kawiarnia na ostatnim piętrze gdzie Kawa jest troszkę droższa niż w obrotowej Arce .
Lokal okupuja rzesze niemcow ,gdzie zauwazyłem sa troszke lepiej i szybciej obsługiwani niz my .. może kiedy Byłem tam na Kawie bylo ..duzo ..ludzi cóz moje zlotówki przedstawiala mniejsza .. wartosc niz euro
Minusem jest PROBLEM z windami po posiłkach ( nieumiejętności OBSŁUGI wiele osob jadą cnp na doł naciska oba guziki i winda poprostu staje na kazdym ..poziomie ) 2 dla kuracjuszy plus 1 sluzbowa..
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg

Post autor: gorkaa »

Ja w pażdzierniku br bywałam goscinnie w Perle Bałtyku na VI piętrze w pokoju dwu osobowym .Pokój był dość przestrzenny, ładna łazienka, lodówka, telewizor, duży balkon. Widok na morze przysłaniały wierzchołki drzew. Windy tak jak napisał Darek były przeciążone, długo się na nie czekało. Zapewne również przez to, że " goście" podróżowali do kawiarni widokowej. Część zabiegów odbywała się w Zakładzie Przyrodoleczniczym. A i nie było sali dancingowej. Wieczorek zapoznawczy odbywał się w Werano. Dodam jeszcze, że pokój zajmowany był z refundacji ZUS.
forumowicz

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

cześć! Teska! wybierasz się do Perły? jeżeli prywatnie to super jest Verano! w Perle fajna kawiarnia ! sa to 2 obiekty nie daleko siebie,ale komfort w Verano dużo lepszy i taniej! teraz promocje zimowe,jesli masz przydział z nfz czu zus,to spoko Perła może być
forumowicz

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

Witaminki. Budynek po remoncie.Byłem uwidziałem w kawiarni na dachu desery wcinalem. Pokoje ładne,budynek wysoki no i piekne widoki :shock:
Ogólnie ok,ob jeśli ktoś wypoczac chce :P
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg

Post autor: teśka »

Alex, drwisz ze mnie, z siebie,czy.... :?:
forumowicz

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

Nie drwie. Byłem tam :shock:
Awatar użytkownika
Robeo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 471
Na forum od: 10 sie 2012 10:56

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg

Post autor: Robeo »

Byłem, spędziłem w październiku tego roku w Perle 3 tygodnie i spokojnie mogę polecić. Mam nadzieję, że wrócę tam znów już wiosną i nie chcę próbować gdzie indziej. Do wind można się przyzwyczaić, a czasem dla zdrowia nawet na 6-te piętro przejść się schodami. Dodatkowy zabieg gratis. Nie róbmy z siebie 80-letnich staruszków i bierzmy od życia wszystko. Jest to wyjazd w ramach NFZ, albo ZUS, więc należy brać pod uwagę, że np. komercyjni Niemcy są tam mile widziani. Sam miałem te wygody, które opisała gorkaa i powiem, że było całkiem w porządku. A skoro chcę wrócić, to znaczy, że mi się bardzo podobało. Dla wszystkich życzę takich pobytów, jak mój w Perle.
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg

Post autor: teśka »

Założyłam ten wątek bo myślałam, że uda mi się tam pojechać. Niestety, nie udało się.
Będę w innym miejscu :) Bliżej Kogoś ha ha :lol: A wiec nie ma tego złego . . .
Wszystkim, którzy odwiedzą ten ośrodek życzę wszystkiego dobrego :)
forumowicz

Re: Perła Bałtyku Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

cześć! gdzie Teska dostałaś przydział? i kiedy?
ODPOWIEDZ