Dwa kilogramy za dużo

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: ulanie »

Rachel w życiu :!: lody jeść, które szkodzą mi, a potem tabletki łykać... nie stosuję takich metod, ale dzięki za radę :lol: A propos ciśnienia, Twój mąż się dziwi i ma powód, może zastanów się nad zmianą lekarza, bo coś tu nie gra :)
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: Rachel »

Mój mąż już się nie dziwi. Nie żyje od 02.07.2014, a lekarka jest wg mnie znakomita. Kiedy opowiedziałam kardiologowi, że może powinnam przestać brać leki bo mam idealne ciśnienie, a nawet od czasu do czasu za niskie odpowiedział, że leki do końca życia powinnam brać, a skoro ciśnienie mam niskie to powinnam sobie podnieść np. dobrą kawą. Leków na nadciśnienie nie powinno się odstawiać. Biorę je od 10 lat. Moje ciśnienie wróciło do normy nie po lekach a po tym jak schudłam 33 kg w przeciągu roku. Od tamtej pory ciśnienie mam dobre ale leki muszę już brać do końca życia, więc gdy mam za niskie to piję jedną lub dwie kawy i jest ok :)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: medi »

To co napisałaś Rachel to prawda .Ja też usłyszałam od lekarza że leków na nadciśnienie nie powinno się odstawiać .No i nie ma nic lepszego na obniżenie ciśnienia jak schudnięcie :evil:
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: ulanie »

Rachel pisze:To zjedz tłuste lody i połknij espumisan :)

Kiedyś powiedziałam do mojej doktor, że po tych lekach które mi przepisuje na odniżenie ciśnienia, czasem "mocno" mi spada. Ona do mnie: "To proszę wypić kawę na podwyższenie".
I tak od lat biorę tabletki (3) i popijam kawą. Mąż się temu bardzo dziwił, ale ja powiedziałam, że tak musi być i już :) Dlatego Tobie zaproponowałam lody i tabletki profilaktycznie :)
Współczuję utraty męża. ale, gdy odpisywałam na powyższą odpowiedź... to wybacz, ale brzmi ona zupełnie inaczej niż niż kolejna... rozumiem, bo pisałaś o czasach wcześniejszych a nie teraźniejszych... nie chciałam, przepraszam :serce:
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: ulanie »

Rachel pisze:Mój mąż już się nie dziwi. Nie żyje od 02.07.2014, a lekarka jest wg mnie znakomita. Kiedy opowiedziałam kardiologowi, że może powinnam przestać brać leki bo mam idealne ciśnienie, a nawet od czasu do czasu za niskie odpowiedział, że leki do końca życia powinnam brać, a skoro ciśnienie mam niskie to powinnam sobie podnieść np. dobrą kawą. Leków na nadciśnienie nie powinno się odstawiać. Biorę je od 10 lat. Moje ciśnienie wróciło do normy nie po lekach a po tym jak schudłam 33 kg w przeciągu roku. Od tamtej pory ciśnienie mam dobre ale leki muszę już brać do końca życia, więc gdy mam za niskie to piję jedną lub dwie kawy i jest ok :)
Teraz rozumiem o co Ci chodziło...
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: Rachel »

"ulanie" najważniejsze jest samopoczucie no i to czy lekarz zaleca czy nie. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24974
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: Sloneczko »

Dwa kilogramy za dużo???? :D Mieć dobrego partnera wszystkim życzę ;) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24630
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: ewasz »

Sloneczko pisze:Dwa kilogramy za dużo???? :D Mieć dobrego partnera wszystkim życzę ;) :lol: :lol:
Słoneczko a ja mam za mało i to troszkę więcej jak 2 kg, to co mi pozostało :?:
Odstawić partnera :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24974
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: Sloneczko »

ewasz pisze:
Sloneczko pisze:Dwa kilogramy za dużo???? :D Mieć dobrego partnera wszystkim życzę ;) :lol: :lol:
Słoneczko a ja mam za mało i to troszkę więcej jak 2 kg, to co mi pozostało :?:
Odstawić partnera :lol: :lol:
Nie no coś ty..... bądź bierna ;) ;) :lol:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24630
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dwa kilogramy za dużo

Post autor: ewasz »

Słoneczko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dobre :lol: :lol:
Buziaki :lol: :lol:
ODPOWIEDZ