kolejka do sanatorium 2013 rok

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: forumowicz »

renialek pisze:Cześć.
Skierowanie złożyłam w15 lipca do NFZ Śląskiego kierunek pulmunologia i szok po zatwierdzeniu i otrzymaniu numeru 92600.Z Każdego funduszu jest inaczej jakbyśmy inne składki płacili albo pacjenci byli różni.Nie rozumkę a chciałabym?
Czy ktoś jest też ze śląskiego nfz.Czekam na pocieszenie(hi,hi).Pozdrawiam wszystkich,wszystkich oczekujących.
Renialek
Oj,ja też Śląski :roll: A czekam na przydział numerka :roll: W funduszu uświadomiono mi że okres oczekiwania na wyjazd to tak około 24-26 miesiecy :( No i jak ja mam Cie pocieszyć ;) Nooooo,to sobie poczekamy :lol: :lol: Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: margot »

Też byłam we wrześniu w Krynicy (2010 :serce: ) i Szczawnicy (2013 :serce: ) ...wiesz chyba porównywalny pobyt ;) , ale maj w 2012 :serce: i 2013 :serce: nie odbiegał od standardu ...czyli zawsze było suuuuper :) :) :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: Atina »

Zamykam rok z numerem 686 :D (rehabilitacja sanatoryjna) czekamy na wyjazd do wód :lol:
Awatar użytkownika
effendi
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 27 gru 2013 18:09
Staż sanatoryjny: 3

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: effendi »

Życzę cierpliwości w czekaniu na skierowanie i dobrego sanatorium.Ja się doczekałem i na początku 2014 jadę podreperować swoje zdrowie.Szampańskiej zabawy w Sylwestra i dużo zdrowia w Nowym Roku.Pozdrowienia dla kuracjuszy.
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: dziunia60 »

Witam. Ja złożyłam w sierpniu w mazowieckim NFZ i do tej pory jeszcze nie mam nawet odpowiedzi z nadanym numerem,więc na pewno długie czekanie przede mną. Pozdrawiam oczekujących i jestem z wami, choć nie mogę jeszcze nic odliczać. :lol: :cry:
Awatar użytkownika
mamylka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 03 lut 2013 16:53
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: mamylka »

Atina pisze:Zamykam rok z numerem 686 :D (rehabilitacja sanatoryjna) czekamy na wyjazd do wód :lol:
Czy wyjazd na rehabilitację sanatoryjną oznacza - czas pobytu 28 dni ?
Awatar użytkownika
Mask
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 785
Na forum od: 04 mar 2013 10:40
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: Mask »

dziunia60 pisze:Witam. Ja złożyłam w sierpniu w mazowieckim NFZ i do tej pory jeszcze nie mam nawet odpowiedzi z nadanym numerem,więc na pewno długie czekanie przede mną. Pozdrawiam oczekujących i jestem z wami, choć nie mogę jeszcze nic odliczać. :lol: :cry:
Moja mama złożyła w kwietniu, potwierdzenie przyszło w grudniu. Licznik na starcie z numerem 80tys.
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: marika »

Witam oczekujących mój dzisiejszy numerek to 3047, kto ma podobny do mojego razem będzie raźniej :!: ;)
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: dziunia60 »

Mask pisze:
dziunia60 pisze:Witam. Ja złożyłam w sierpniu w mazowieckim NFZ i do tej pory jeszcze nie mam nawet odpowiedzi z nadanym numerem,więc na pewno długie czekanie przede mną. Pozdrawiam oczekujących i jestem z wami, choć nie mogę jeszcze nic odliczać. :lol: :cry:
Moja mama złożyła w kwietniu, potwierdzenie przyszło w grudniu. Licznik na starcie z numerem 80tys.
Wow myślałam że już lada dzień dostanę odpowiedź a tu zanosi się na dłuższe czekanie. No trudno czekam cierpliwie dalej.
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kolejka do sanatorium 2013 rok

Post autor: rak1946 »

czekam na szpital uzdrowiskowy nfz wielkopolska i mam wrazenie ze panuje tam dalej wypoczynek swiateczny :) codziennie schodza po 2 wzglednie 1 numer albo sa te same mimo to zycze paniom SZczesliwego Nowego Roku i wam forumowiczom rowniez ,mam profil reumatologia :)
Zablokowany