sanatorium ZNP Ciechocinek- 27.06.2013r

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

sanatorium ZNP Ciechocinek- 27.06.2013r

Post autor: Małgosia69 »

Witam, właśnie dostałam skierowanie do sanatorium ZNP w Ciechocinku od 27.06.2013r. Nasz kochany ZUS był tak dobry i tam mnie skierował. Miałam co prawda nadzieję na Iwonicz /byłam tam w ubiegłym roku w Sanvicie/,ale niestety nie udało się. Myślę jednak,że zarówno termin - lato!! :) ,jak i miejsce nie są najgorsze. Tylko,że po przeczytaniu wszystkich 90 postów o tym sanatorium w głowie mam zamęt,tak jakby opinie wykluczały sie i to nie tylko chodzi o odczucia,to sprawa indywidualna. Również same opisy budynku,pokoi,zabiegów jest tam basen rehabilitacyjny,czy nie ?,różnia się diametralnie. :o Może ktoś był tam ostatnio i napisze mi jak tam naprawdę jest?! Bardzo liczę na zmiłowanie forumowiczów. :oops: A może ktoś jeszcze wybiera się do Ciechocinka w tym terminie? Miło by było. Pozdrawiam serdecznie. :)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: sanatorium ZNP Ciechocinek- 27.06.2013r

Post autor: Małgosia69 »

Witam! Czyżby nikt nie bywał w tym przybytku ciechocińskim?! :( PLISSSS... pomożecie?! ;)
mania
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 30 gru 2012 20:57
Staż sanatoryjny: 14

Re: sanatorium ZNP Ciechocinek- 27.06.2013r

Post autor: mania »

jadę 26.02 to wtedy napiszę niusy ;)
eleri
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 139
Na forum od: 01 lut 2013 13:01

Re: sanatorium ZNP Ciechocinek- 27.06.2013r

Post autor: eleri »

:lol: Byłam w Ciechocinku w 2011 jest cudownie rehabilitacje bardzo dobre jest gdzie zabawić się tylko wyżywienie kiepskie będziesz zadowolona oprócz tego można zadbać o linie schudłam 1o kg i to wyszło na zdrowie ;-)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: sanatorium ZNP Ciechocinek- 27.06.2013r

Post autor: Małgosia69 »

Maniu,bardzo Ci będę wdzięczna za informacje o tym sanatorium. Wszelkie- i te dobre i te złe,oby tych ostatnich nie było wcale. życzę Ci suuuper wypoczynku i rehabilitacji! :)
Eleri,dodałaś mi otuchy,że nie będzie żle. :) Cieszę się Twoja opinią o Ciechocinku,też liczę na dobrą rehabilitację i odpoczynek,no i oczywiście super towarzystwo. ;)
Acha,byłaś w sanatorium ZNP, czy innym? :?:
Jest tylko jeden problem,ja nie chcę schudnąć,nic,a nic :shock: dziesięć kilogramów mniej = to byłaby juz prawie anoreksja. :oops: Nic to będę się dożywiała i już ! :lol:
Pozdrawiam ,bużka! :)
eleri
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 139
Na forum od: 01 lut 2013 13:01

Re: sanatorium ZNP Ciechocinek- 27.06.2013r

Post autor: eleri »

Ja byłam w Dom Zdrojowy fajne klimaty. mam 170 cm i teraz ważę 60 kl akurat mnie wysyła ZUS do Uniejewa Życzę wspaniałego wypoczynku. :D
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: sanatorium ZNP Ciechocinek- 27.06.2013r

Post autor: Małgosia69 »

Eleri,to z Ciebie super laska! Wysoka i szczupła! :) Mnie niestety Bozia dała tylko 162 cm i ważę hmmm.... 57 kg,ale powiem szczerze,że troszkę ciałka chciałabym nabyć.
Uniejów to ode mnie niedaleczko- około 100 km. podobno są tam super warunki mieszkaniowe, rehabilitacyjne, no i te słynne termy uniejowskie. Na pewno będziesz zadowolona! :) Udanego pobytu :!: :!: :!: :D
palulo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 95
Na forum od: 23 mar 2012 19:54
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: sanatorium ZNP Ciechocinek- 27.06.2013r

Post autor: palulo »

Witajcie dziewczyny niedawno wróciłem z Ciechocinka byem w sanatorium Pod Teżniami jesli ktoś ceni dobre jedzenie i nie chce schudnąc to polecam są tam stoły szwedzkie :) jedzenie super i klimat :D wybieram sie tam w marcu moze gdzies sie spotkamy ;)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: sanatorium ZNP Ciechocinek- 27.06.2013r

Post autor: Małgosia69 »

Witaj,Palulo :!: Tobie to dobrze- szwedzki stół,super jedzonko,mniam,mniam... Ale niestety,niestety,nie każdy ma tak dobrze! ;) Mnie zostaje tylko ciechocińska Biedronka :lol:
a może odłożysz wyjazd na czerwiec- i wtedy ho,ho,będziesz zagłodzonej koleżance wynosił pyszniutkie kąski,a ja w zamian będę zapraszała Cie na pachnąca kawusię i super spacery pod ciechocińskimi tężniami :!: ;) :)
Andrzej111
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 05 sty 2012 22:36
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 8

Re: sanatorium ZNP Ciechocinek- 27.06.2013r

Post autor: Andrzej111 »

Witajcie! Palulo ma rację co do Kliniki Pod Tężniami w Ciechocinku (bo chyba tak to się nazywa). Warunki hotelowe dobre, wspaniały basen z bajerami i niecka zewnętrzną, grota solna oraz basen solankowy. Ładny teren zielony przy Klinice, jedzenie super. Ale są też wady, moim zdaniem kiepskie zabiegi i mało. Można zabiegi dokupić ale w sumie podnosi to znacznie koszt pobytu. To jest SPA, a nie sanatorium więc ceny są też odpowiednio wysokie. To miejsce raczej na tygodniowy relaks, odskocznię od pracy.
W sanatorium ZNP nie bylem ale był mój kolega i z warunków pobytu był zadowolony. Ciechocinek, choć coraz częściej mówi się, że to upadające uzdrowisko, ma bardzo dużo miejsc gdzie można potańczyć. Nie ma w Polsce drugiego takiego uzdrowiska z tak licznymi miejscami do tańca. Tańce wieczorem i fajfy od 15-17. W soboty w dwóch lokalach nawet można się bawić do 2.00 Tereny zielone ładne, jest gdzie spacerować i wszędzie blisko, nawet do Biedronki. Małgosiu, będziesz zadowolona.
ODPOWIEDZ