Sanatorium Beskid w Krynicy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
gonzo
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 31 mar 2013 17:53

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: gonzo »

Jak na tylu kuracjuszy, tych negatywnych opinii, jest trochę mało, byłem w paru ośrodkach i zawsze trafiał się ktoś niezadowolony, mam nadzieję że się nie mylę, jadę w sierpniu, to pokoje powinny być dogrzane, dni długie, to czasu w pokoju mało, tylko te zabiegi, ale zawsze ktoś się trafiał niezadowolony z zabiegów, kto jeździ , to potwierdzi, chyba że pojawią się nowe negatywy obecnych, to zrezygnuję.Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy, grunt to pozytywne nastawienie i miłe towarzystwo.
letniczka61
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 06 kwie 2013 09:48

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: letniczka61 »

Witam, jestem nowa i chciałabym wiedzieć jak najwięcej. Czytam, że może być niewesoło. Pytanie nr 1. czy te łazienki są wszystkie obrzydliwe, czy np część jest po remoncie, 2. czy istnieje możliwość rezerwacji pokoju 1- osobowego za dopłatą, 3. czy można rozpocząć turnus dzień wcześniej / słyszałam, że można/ 4. czy ktoś zna prognozę pogody na czerwiec dla miejscowości Krynica Zdrój ? :D, ja rozpoczynam turnus 28 maja. 5. czy można gdzieś potańczyć niedrogo i blisko ośrodka / podobno to najlepsza rehabilitacja dla ślęczących komputerowców /. 6. czy ktoś z obecnych kuracjuszy może zrobić zdjęcia z ośrodka i uwierzytelnić realnie opinie / byłoby świetnie/ macie przecież telefony komórkowe i laptopy . Bardzo proszę o wyczerpującą odpowiedź, pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: forumowicz »

letniczka61 pisze:,4. czy ktoś zna prognozę pogody na czerwiec dla miejscowości Krynica Zdrój ? :D, ja rozpoczynam turnus 28 maja. 5. czy można gdzieś potańczyć niedrogo i blisko ośrodka / podobno to najlepsza rehabilitacja dla ślęczących komputerowców /. 6. czy ktoś z obecnych kuracjuszy może zrobić zdjęcia z ośrodka i uwierzytelnić realnie opinie / byłoby świetnie/ macie przecież telefony komórkowe i laptopy . Bardzo proszę o wyczerpującą odpowiedź, pozdrawiam :kwiat:
Witaj Letniczko......pogodę na czerwiec to nawet wróżka ani najstarsi górale nie znają :lol: :lol: a potańczyć to według gustu idąc przez Krynice dźwięki Cię poprowadzą,napewno cos sobie wybierzesz jest w czym 8-) Pozdrawiam i życzę super pobytu,a termin masz super i to jest ten pierwszy plus. :kwiat:
elbie
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 14 mar 2013 17:37

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: elbie »

Tez jadę 28 maja odpowiem tylko na jedno pytanie .Można dzień wczesniej przyjechać jest to nocleg ze śniadaniem.Jest to odpowiedz z recepcji. :D
Oczywiście serdecznie zapraszamy do Nas dobę wcześniej – koszt doby hotelowej wraz z śniadaniem dla jednej osoby kosztuje w zależności od standardu pokoju odpowiednio 73zł lub 80zł w sezonie B – zaś w sezonie A – 80zł lub 84zł .
letniczka61
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 06 kwie 2013 09:48

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: letniczka61 »

Niestety, chodziło mi o to, że można zacząć pobyt dzień wcześniej po 15.00 bodajże , oczywiście nieodpłatnie. Podobno jest to praktykowane nie wiem tylko, czy we wszystkich ośrodkach.Za dopłatę serdecznie dziękuję- nie stać mnie, wolę przyjechać dnia wyznaczonego.
elbie
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 14 mar 2013 17:37

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: elbie »

Niestety dzień wczesniej noclegi są płatne ...
kopernik50
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 06 kwie 2013 22:38

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: kopernik50 »

Witam wszystkich mam pytanie czy w Beskidzie są lampki nocne ,żeby wieczorem poczytać .Czy można mieć swój czajnik czy się czepiają aż boję się jechać ...pozdrawiam.
letniczka61
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 06 kwie 2013 09:48

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: letniczka61 »

Witam :kwiat: wnioskuję, że nie jest tak źle na turnusie skoro nikt nie ma czasu na poinformowanie nas co ? i jak ?. Może jednak jakieś zdjątko ? proszę :roll:
Roman_45
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 26 lut 2013 12:46

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: Roman_45 »

Poczytaj sobie na drugim forum tam jest więcej informacji.
elbie
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 14 mar 2013 17:37

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: elbie »

Witam nowych kuracjuszy Beskidu-napiszcie o swoich wrazeniach i realiach jakie tam panują.Pozdrawiam :D :lol: :roll:
ODPOWIEDZ