Sanatorium Beskid w Krynicy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
elbie
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 14 mar 2013 17:37

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: elbie »

co tak ucichło ,żyjecie kuracjusze z BESKIDU??????????? :lol:
letniczka61
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 06 kwie 2013 09:48

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: letniczka61 »

musi, są bardzo zajęci :roll: , a to dobrze wróży :D
kopernik50
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 06 kwie 2013 22:38

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: kopernik50 »

Więcej informacji na stronie; Krynica Górska Sanatorium Beskid
joana1984
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 13 wrz 2013 19:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

sanatorium Beskid Krynica Zdrój

Post autor: joana1984 »

Witam :) co sądzicie na temat rehabilitacji w Krynicy? Czy był tam ktoś z Was z problemami z kolanami?
Mam też parę pytań odnośnie samego sanatorium - ilu osobowe są pokoje dla osób skierowanych przez Zus? czy pokoje są zamykane? jakie tam panują warunki? czy nadal jest tak źle jak to było opisywane w marcu, że brudno, grzyb na ścianach i niewygodne łóżka??? jakie są zabiegi stosowane na kolana? czy ma się jakiś wpływ na to jakie się dostanie zabiegi? do której godz jest rejestracja? co sądzicie o lekarzach i rehabilitantach tam pracujących? i jeszcze jedno pytanie odnośnie miasta - co według Was warto tam zobaczyć? Pozdrawiam :)
katarzynaW.
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 25 mar 2012 21:14
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: katarzynaW. »

"Pobyt w terminie 8-31 sierpień. Miałam szczęście, bo dostałam zakwaterowanie w odnowionym pokoju dwuosobowym i z balkonem od strony południowej. Dodatkowo w pokoju miałam osobę niepijącą i niepalącą ;). Budynek zimny i dość obskurny, część pokoi odremontowana, już z nowymi łóżkami i przyzwoicie wyglądającymi łazienkami. Oglądałam nieodremontowane pokoje, gdzie mieli nieszczęście mieszkać inni kuracjusze. Ciasne trójki, przeciekające krany, grzyb w łazienkach, śmierdzące stare szafy. Dodatkowo w przedpokojach między pokojami nie ma ścian, tylko przegrodę stanowią szafy, więc chcąc nie chcąc uczestniczy się w życiu sąsiadów. A sąsiedzi w naszym.
Baza zabiegowa fatalna. Stare wanny, brak uchwytów, wirówki z demobilu, tłok, zamieszanie, bo brakowało personelu, brak tak szumnie opisywanych na stronie internetowej borowin, przepisane masaże trwały 10 minut, na 143 osoby tylko 16 skierowań na basen (bo za drogi). Na gimnastyce indywidualnej 1 rehabilitant, więc każdy ćwiczył, jak potrafił. Przed wyjazdem przeczytałam opinie na temat Beskidu i myślałam, że ludzie przesadzają i że nic mnie nie zaskoczy.
Chciałabym z tego miejsca pozdrowić eksploatowany do granic możliwości personel zabiegowy z Beskidu. Pracownicy robili, co mogli i to właśnie oni i piękna Krynica stanowili jasny punkt mojego pobytu. Część zabiegów wykupywaliśmy w innych sanatoriach, co chyba nie powinno mieć miejsca.
Nie jestem w stanie pojąć, na jakiej zasadzie ten właśnie obiekt i jego oferta została przyjęta przez ZUS. Strome podejście, schody, o tym że można do Beskidu dojść od strony sanatorium Watra mało kto wie.
Zafundowano mi długie wczasy w miejscowości uzdrowiskowej z czego się bardzo cieszę, ale o ile pamiętam, składałam wniosek o rehabilitację leczniczą"

Wklejam post z innego działu.
joana1984
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 13 wrz 2013 19:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: sanatorium Beskid Krynica Zdrój

Post autor: joana1984 »

Drodzy Kuracjusze czy naprawdę nikt z Was nie był w tym sanatorium? czy nie możecie podzielić się swoimi opiniami na temat tego miejsca?
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: sanatorium Beskid Krynica Zdrój

Post autor: violet58 »

Witaj Joano
Tutaj masz całkiem świeżą informację kuracjuszki z ZUS >>>http://forum.nasze-sanatorium.pl/viewto ... 160#p84958
katarzynaW.
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 25 mar 2012 21:14
Staż sanatoryjny: 6

Re: sanatorium Beskid Krynica Zdrój

Post autor: katarzynaW. »

"Pobyt w terminie 8-31 sierpień. Miałam szczęście, bo dostałam zakwaterowanie w odnowionym pokoju dwuosobowym i z balkonem od strony południowej. Dodatkowo w pokoju miałam osobę niepijącą i niepalącą ;). Budynek zimny i dość obskurny, część pokoi odremontowana, już z nowymi łóżkami i przyzwoicie wyglądającymi łazienkami. Oglądałam nieodremontowane pokoje, gdzie mieli nieszczęście mieszkać inni kuracjusze. Ciasne trójki, przeciekające krany, grzyb w łazienkach, śmierdzące stare szafy. Dodatkowo w przedpokojach między pokojami nie ma ścian, tylko przegrodę stanowią szafy, więc chcąc nie chcąc uczestniczy się w życiu sąsiadów. A sąsiedzi w naszym.
Baza zabiegowa fatalna. Stare wanny, brak uchwytów, wirówki z demobilu, tłok, zamieszanie, bo brakowało personelu, brak tak szumnie opisywanych na stronie internetowej borowin, przepisane masaże trwały 10 minut, na 143 osoby tylko 16 skierowań na basen (bo za drogi). Na gimnastyce indywidualnej 1 rehabilitant, więc każdy ćwiczył, jak potrafił. Przed wyjazdem przeczytałam opinie na temat Beskidu i myślałam, że ludzie przesadzają i że nic mnie nie zaskoczy.
Chciałabym z tego miejsca pozdrowić eksploatowany do granic możliwości personel zabiegowy z Beskidu. Pracownicy robili, co mogli i to właśnie oni i piękna Krynica stanowili jasny punkt mojego pobytu. Część zabiegów wykupywaliśmy w innych sanatoriach, co chyba nie powinno mieć miejsca.
Nie jestem w stanie pojąć, na jakiej zasadzie ten właśnie obiekt i jego oferta została przyjęta przez ZUS. Strome podejście, schody, o tym że można do Beskidu dojść od strony sanatorium Watra mało kto wie.
Zafundowano mi długie wczasy w miejscowości uzdrowiskowej z czego się bardzo cieszę, ale o ile pamiętam, składałam wniosek o rehabilitację leczniczą :roll:"

0
joana1984
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 13 wrz 2013 19:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Górska Sanatorium BESKID

Post autor: joana1984 »

napiszcie prosze co sądzicie na temat rehabilitacji w Krynicy? Czy był tam ktoś z Was z problemami z kolanami?
Mam też parę pytań odnośnie samego sanatorium - ilu osobowe są pokoje dla osób skierowanych przez Zus? czy pokoje są zamykane? jakie tam panują warunki? czy nadal jest tak źle jak to było opisywane w marcu, że brudno, grzyb na ścianach i niewygodne łóżka??? jakie są zabiegi stosowane na kolana? czy ma się jakiś wpływ na to jakie się dostanie zabiegi? do której godz jest rejestracja? czy godz przyjazdu do sanatorium ma wpływ na to jaki sie dostanie pokój - wyremontowany czy nie? co sądzicie o lekarzach i rehabilitantach tam pracujących? i jeszcze jedno pytanie odnośnie miasta - co według Was warto tam zobaczyć? Pozdrawiam :)
joana1984
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 13 wrz 2013 19:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: joana1984 »

cześć :) a czy godz przyjazdu do Krynicy ma wpływ na to jaki sie dostanie pokój - wyremontowany czy nie? czy ma sie tam jakiś wpływ na to jakie sie dostanie zabiegi? czy był ktoś skierowany z zusu - jakie dostaliście na koniec opinie od lekarza, że jest poprawa zdrowia czy tez nie ma?
ODPOWIEDZ