Sanatorium Beskid w Krynicy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
marek43
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 07 mar 2013 16:06

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: marek43 »

uffff... to może nie będzie tak źle....
ale ten parking 10zł / doba to chyba troszeczkę za dużo......
forumowicz

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: forumowicz »

Witajcie Kochani ,marek 43 ,to kolejny optymista i Margotka i inni ,juz widzę jak tworzycie grupkę ,która rządzi Krynicą.Krynica jest cudna,gwarna ,rozrywkowa ,po co komu pokoje niczym w Ritzu (nie wazne o pisownię ;) )tym razem .Kurujcie sie zabiegi dadzą ,przegryżć ,akurat na diety :!: :!: :lol: reszta w plenerze .Byłam pare razy w Krynicy ,kto by tam chciał przebywać w pokojach.Głowa do góry ,kiecusie na tańce i w drogę. :lol: :lol: :lol:
marek43
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 07 mar 2013 16:06

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: marek43 »

Kruszynka nie jestem pesymistą.... ale wydaje mi się że jakieś minimum tzw. egzystencji w pokoju powinno być tym bardziej że nie jadę tam na weekend tylko na 24 dni. Krynica jest piękna jeżdżę tam co roku na narty :)
forumowicz

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: forumowicz »

Marku masz rację ,ale co można w naszej Kochanej ojczyżnie ,pięknej ,skad inąd wymagać? Problemem jest praca dla młodych ludzi .....to o czym marzyć.Tez byłam w lepszych ,obiektach z NFZ i w gorszych ,prywatnie jeżdże .....no i pewnych tematów sie nie przeskoczy :( .Trzeba się uśmiechać ,mimo wszystko ,bo życie płata takie figle..że i o usmiech jednego dnia ....może być trudno. :(
marek43
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 07 mar 2013 16:06

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: marek43 »

Kruszynka no wiesz ale zawsze chyba można coś z tym zrobić.... Ja jadę drugi raz do sanatorium więc nie mam dużych doświadczeń. Jadę do Krynicy dwa dni wcześniej więc myślę , że może bedzie możliwość wyboru pokoju.
forumowicz

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: forumowicz »

No pewnie ,że da się zawsze coś podkombinować ;) A jak się nie ma co się lubi,to się lubi co się ma.Ot to .Maj ...to można na noc wogóle nie wracać.....jak jest tak strasznie :lol: :lol:
marek43
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 07 mar 2013 16:06

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: marek43 »

Kruszynka ja jadę w kwietniu .. :) a z tym nie wracanem na noc to nie wiadomo jakie są tam rygory :)
forumowicz

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: forumowicz »

Marku to w kwietniu bedzie juz pewnie ciepełko :) u mnie zamiec jak na Syberii .A z rygorami to wszedzie jest podobnie,wchodziliśmy w Równicy bez butków na palcach po 24 z tańców na 5 pietra i wyżej ,też wsio sie da załatwić.Ale grupy które miały w nosie prośbę pana z recepcji po wpuszczeniu po 22 grubo ,demonstracyjnie i głośno ;) .to mieli juz nastepnego dnia kontrole w pokojach i embarga na "schodki" nawet .
Czyli co? no własnie ,ale to Marku są pogaduch ,więc musimy zniknąc z tąd ,bo admin ,nas zaraz sprowadzi ;) i będzie miał rację :lol:
marek43
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 07 mar 2013 16:06

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: marek43 »

Kruszynka masz rację ale kazde sanatorium jest inne z tego co słyszałem. Zobaczymy jak będzie w Beskidzie ale ja nie należę do osób którym jest zle i się uśmiechają....
z pielęgniarkami myślę że się dogadam pracuję w służbie zdrowia :) :)
Bozena2
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 118
Na forum od: 10 maja 2012 08:07

Re: Sanatorium Beskid w Krynicy

Post autor: Bozena2 »

Witam wszystkich optymistów. Też jednak jestem dobrej myśli. Jadę pod koniec maja, więc pogodę już zamówiłam, a całą resztę da sie przeżyć. A poza tym może trochę przesadzają w narzekaniu. Poczekam, aż pojedzie Margot i napisze co tam zastała.pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ