Komisja w ZUS-ie

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
antygona28
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 11 lip 2013 07:55

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: antygona28 »

Dzieki aguna za podowieć. Jak dostane już skierowanie do sanatorium to i tak pojade do ZUS i dostarcze im ksero że w tm czasie będę w sanatorium. Kidyś tak byłam na komisji i kazali mi ksero zrobić że mam przydział do sanatorium a oni w dniu wyjazdu i tak mnie wezwali na komisje, dpoiero o komisji pojechałam do sanatorium dobże ze to było blisko i mąż mnie wszedzie woził.Z nimi to nigdy nie wiadomo co i jak... ale jeszcze raz dzięki za podpowieć...
Awatar użytkownika
agunia3
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4334
Na forum od: 23 wrz 2012 18:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: agunia3 »

Nie ma za co, daj znać jak już będziesz po wszystkich perypetiach ;) Trzymam kciuki za udany pobyt i powodzenia na komisji :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: andrzej1955 »

Witam, przeczytałem troszkę Waszych wpisów i pozwolę sobie na małe podsumowanie- co do komisji ZUS to trzeba wykorzystać wszystkie możliwości z sądem pracy włącznie, w przypadku pobytu w szpitalu albo w sanatorium i równoczesnego wezwania na komisję w moim wypadku wystarczył potwierdzony fax że przebywamy w danym szpitalu lub sanatorium z przewidywaną datą jego zakończenia, komisja ZUS może przyznać turnus rehabilitacyjny osobom pracującym z tzw. prewencji rentowej, natomiast osoby będące na rencie mogą ubiegać się o dofinansowanie z PFRON, jak z tym jest to już pisałyście, jedno jest pewne należy wykorzystać wszystkie możliwości w celach otrzymania należnych Nam świadczeń i się nie poddawać :!: cały czas odprowadzamy na ten cel środki i nikt Nam łaski nie robi jak je przyznaje :!: :!: :!: NIE PODDAWAĆ SIĘ i WALCZYĆ oSWOJE, pozdrawiam Was serdecznie i dużo zdrówka po udanych i przyjemnych rehabilitacjach ŻYCZĘ :) :) :)
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: syrenka »

Witam!!! Jestem przed komisją w zusie ,,,proszę trzymajcie za mnie kciuki ,,,mam ich dosyć ,,,,Wezwania zaginęły ,,,gdybym nie zadzwoniła i nie drążyła tematu nie wiem co by było ,,,Komisję mam 2 stycznia o 7 rano ,,,a jadę z Warszawy do Poznania ,,,Jest bosko mówię wam ....Pozdrawiam z Poznania ,,,Beata ....
Kasia - 79
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 28 wrz 2013 20:44
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: Kasia - 79 »

poznanianka pisze:Witam!!! Jestem przed komisją w zusie ,,,proszę trzymajcie za mnie kciuki ,,,mam ich dosyć ,,,,Wezwania zaginęły ,,,gdybym nie zadzwoniła i nie drążyła tematu nie wiem co by było ,,,Komisję mam 2 stycznia o 7 rano ,,,a jadę z Warszawy do Poznania ,,,Jest bosko mówię wam ....Pozdrawiam z Poznania ,,,Beata ....
Powodzenia i trzymam kciuki 2.01. prawie wstaję szykowac wtedy dzieci do przedszkola to mogę trzymac :)
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: syrenka »

Super ,,, :) :kwiat:
forumowicz

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: forumowicz »

Powodzenia w ZUS życzę Poznanianko :)
forumowicz

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: forumowicz »

poznanianka pisze:Witam!!! Jestem przed komisją w zusie ,,,proszę trzymajcie za mnie kciuki ,,,mam ich dosyć ,,,,Wezwania zaginęły ,,,gdybym nie zadzwoniła i nie drążyła tematu nie wiem co by było ,,,Komisję mam 2 stycznia o 7 rano ,,,a jadę z Warszawy do Poznania ,,,Jest bosko mówię wam ....Pozdrawiam z Poznania ,,,Beata ....
Beatko ,dla Ciebie Obrazek :kwiat:to tak po angielsku ;) :D
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7828
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: darek »

Pozwole sobie zadać Szanownemu Grunium pytanie ?
Tytuł brzmi

---Komisja w ZUS-ie--

Czy tyczy sie to Komisji lekarskiej przyznającej stopien Niepelnosprawności
Czy tez weryfikacja leczenia dotychczasowego i dalsza kontynuacji poprzez skierowanie na prewencje Rentowa
Bo rowniez ostatnio spotkalem się ze stwierdzeniem Komisja w ZUS a dotyczyła sprawdzenia czy Osoba faktycznie Choruje
( na wniosek pracodawcy bodajze w 10 dniu chorobowego)
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: syrenka »

Dzięki że jesteście ze mną duchem ,,, :) Do DARKA ,,,,Komisja w ZUSIE ,,,,renta,,,,brrrrr,,,,,
ODPOWIEDZ