kolejka do sanatorium...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
halinka03
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 23 lip 2012 18:44

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: halinka03 »

Witam ja jestem z Wielkopolski u nas dość szybko kolejka się skraca czy jest może ktoś z mojego województwa co czeka w kolejce ? chętnie pogadam .... pozdrawiam wszystkich na tym forum jestem tu nowa .....
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Selene »

Witaj Halinko 03 :)

Ja jestem z Wielkopolski. Mój wniosek został zarejestrowany 27 lipca 2012r., po nr 477 ortopedia.
A dziś to już 247 :D . Ja mam skierowane poszpitalne i okres oczekiwania ok. 7 miesięcy. :(

Pozdrawiam
Selene :)
halinka03
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 23 lip 2012 18:44

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: halinka03 »

Witaj Selene dzięki że napisałaś bo mało chętnych żeby z kimś pogadać ale czytając Twój post dopatrzyłam się pomyłki bo piszesz że 27 lipca Twój wniosek zaakceptowali a dziś jest dopiero 25 lipca więc ? ja mam na dziś nr 3980 to mam nadzieję że na wrzesień się załapię wiesz po szpitalu to dawają szybciutko i dlatego tak Ci się udało ..... pozdrawiam Cię ..... :) Halina
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: marika »

Witam delikatnie do przodu z numeru 46000 na 40743 to już coś :lol:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Selene »

Witaj Halinko 8-)

Oczywiście masz rację - powinno być "12 lipca" - taką datę mam na potwierdzeniu. Mam zalecony klimat nadmorski.
Dziś to już 224 i mam cichą nadzieję, że to będzie wrzesień :mrgreen: :)
Halinko a Ty jaki masz profil :?: Może nam się uda razem :?:

Pozdrawiam :)
halinka03
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 23 lip 2012 18:44

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: halinka03 »

Witaj Selene ja mam profil Reumatologia i ja czekam z NFZ .. a Ty pewnie z ZUS bo po szpitalne daje ZUS w mojej kolejce ubywa dziennie około 100 osób , ja też mam w skierowaniu nad morze ale zobaczymy moja kolejka na dziś to 3870 to jeszcze może potrwać ..... mam ochotę zadzwonić i spytać ale jak się okaże że mi dadzą wcześniej to jeszcze nie jestem przygotowana ..... na razie tylko duchowo się szykuję .... :lol: pozdrawiam i życzę miłego wieczoru ..........
halinka03
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 23 lip 2012 18:44

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: halinka03 »

Jeszcze raz witam Cię Selene przeczytałam na innym forum że byłaś już w Ustce ja też byłam w Perle a TY ? ale już bym tam nie chciała ..... :) szkoda że Cię nie ma byśmy pogadały - może jutro nam się uda pa .... :D
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Selene »

Witaj Halinko :)

Ja ma skierowanie z NFZ-tu ale poszpitalne dlatego tak "kolejka" ma krótszy "ogonek" :lol: :lol: :lol:
Na dziś to już nr 192 czyli od 12 lipca "zeszło" 285 i wyszła średnia ca 17. Jak tak będzie schodzić to wyjadę w sierpniu czego bym bardzo nie chciała.
Halinko moje pierwsze w życiu sanatorium to była "Perła" w Ustce, do której wróciłam kilka lat później ale byłam w "Radości".

Przekornie chłodno pozdrawiam
halinka03
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 23 lip 2012 18:44

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: halinka03 »

Witaj Selene fajnie że się odzywasz do mnie a możesz mi napisać kiedy byłaś w tej Perle może już byłyśmy razem ha ha ha ............... mnie się nawet tam podobało ale drugi raz bym nie chciała tam trafić ...ja byłam w lutym mróz był okropny :roll: pozdrawiam i do zobaczenia :)
forumowicz

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: forumowicz »

A ja wciąż czekam na komisję ZUS po raz pierwszy w życiu :lol: a NFZ hm zapewne styczeń ,luty 2013 :(
Zablokowany