kolejka do sanatorium...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: forumowicz »

Dziewczyny,
Nadal oscyluję wokół nr 250, wczoraj był nr 253 :twisted:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Atina »

Emmi99...mam pytanie do Ciebie widzę ,że dostałaś przydział do Połczyna...napisz jaki miałaś numer w przeglądarce internetowej jak otrzymałaś tę miłą wiadomość o wyjeździe :)ja nadal czekam mam jeszcze ponad 4 tys numer :?
Lary
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 28 lut 2012 16:10

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Lary »

ja czekam juz 16 miesięcy a miał być 18 ( góry), będzie i tak poślizg
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2037
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: seti36 »

Witam.
Ja też czekam już 16 miesięcy a mam numerek 18145 , a tak samo mam czas oczekiwania 18 miesięcy.Ciekawe czy załapię sie w terminie , czy będzie weryfikacja wniosku?
agata8
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 17 lut 2012 19:51
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: agata8 »

Jeszcze w piątek miałam nr 1635 , a dziś mam przydział do Kołobrzegu MSWIA na lipiec. Opinie o MSWIA są często niepochlebne, zwłaszcza jeśli chodzi o zakwaterowanie.Może ktoś ostatnio wrócił ? Czekam na opinie.
forumowicz

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: forumowicz »

a ja mam poniżej 30 i czekam hihi :-) Oby to czekanie sie opłaciło :D
Lary
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 28 lut 2012 16:10

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Lary »

Bez przesady.Była tam moja przyjaciółka i bardzo miło wspomina Na pewno b. dobre są zabiegi i jedzenie. Warunki w pokoju szczególnie po remoncie tez b. dobre.mnie osobiście nie bardzo podobało się położenie, trochę wkoło ruder ale do morza i portu b. blisko. Blisko tez jest fajna knajpka chyba pod winogronami. Ja była w Arce/ Medze zupełnie z innej strony , położonej w parku- tam mnie się bardziej podobało. Jak lubisz morze ( ja nie bardzo) to ciesz sie szczególnie z takiej pory bo mój pobyt choć w pięknym październiku/listopadzie 2010 nie może byc porównywany do lipca-oby był niezbyt deszczowy.
agata8
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 17 lut 2012 19:51
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: agata8 »

Dziękuję Lary ,mam nadzieję że będę zadowolona,
Lipiec nad morzem ,nie powinno być źle
forumowicz

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: forumowicz »

Cóż... moje czekanie sie skończyło (13,5 m-ca od dnia złożenia wniosku). W końcu mam przydział. Opłacało się poczekać: trafił mi się wymarzony termin i wymarzone miejsce :-) Na przełomie września i października pojadę do Szczawnicy! Teraz czekam tylko na dokumenty z NFZ, bo aż się boję cieszyć żeby nie zapeszyć. No ale skoro jest już w przeglądarce kilka godzin to chyba nic mi nie zmienią? hihi :mrgreen: Gdyby to była jakaś pomyłka, to już mieli czas żeby ja naprawić...
Życzę każdemu, by dostał wymarzone miejsce w najbardziej pasującym terminie! Pozdrawiam! :D
emmi99
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 04 mar 2012 22:45

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: emmi99 »

Atina ja miałam numerek coś około 500 gdy ostatni raz zerkałam, po 2-3 dniach (bo w takich odstępach czasu sprawdzałam juz pod koniec) był już termin
myślałam że podobnie bedzie u Ciebie-miałyśmy bardzo zbliżoną kolejkę
Zablokowany