kolejka do sanatorium...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Yoko91
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1336
Na forum od: 18 cze 2012 18:08

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Yoko91 »

stokrotko,po weryfikacji wróciłam do kolejki oczekujących upłynęło już ok 1,5 miesiąca.
Na razie status w przeglądarce się nie zmienił, ale numerki spadają w szybkim tempie. :) Pozdrowienia
renialek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 04 paź 2012 15:58

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: renialek »

Stokrotko.
Weryfikacje miałam po 18 m-cach tzn. pod koniec sierpnia ,następnie ok.1m-ca czekałam na zmiane statusu w przeglądarce na oczekujace na skierownie do sanatorium....i myślałam ,że za m-c czy 2 dostanę przydział a tu mineło 3 i pół m-ca
a wyjazd mam po 23 m-cach ...jak przyjade to bedzie równo 24 miesiące bo... czekałam od 14 lutego 2011.Tyle wyliczeń hi.hi.
Pozdrowionka .Trzymajcie się dziewczyny.....
ibizka wielkopolska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1057
Na forum od: 01 gru 2012 20:00

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: ibizka wielkopolska »

Renialek. Jaki NFZ jest taki szczodry?
renialek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 04 paź 2012 15:58

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: renialek »

Cześć
Ibizka mój NFZ taki szczordy (ha,ha)to oczywiście śląski....powietrze "bardzo czyste",dużo osób pracujących na 3 etatach...a co tam
tak jak wszędzie.........ale ja już żyje wyjazdem.Może ktoś dostanie też skierowanie od 24.01.-do 14.02.2013 i do Inowroclawia.Odezwijcie się.
Pozdrawiam wszystkich...i życze szybkiego przesuwania numerków.
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: stokrotka »

Już jestem mądrzejsza.Dzwoniłam i po wielkich bojach, wreszcie odebrano słuchawkę po drugiej stronie.Mam czekać i powinnam pod koniec pierwszego kwartału przyszłego roku, załapać się na wyjazd.Też jestem ze śląskiego.A za bardzo nie śpieszy mi się.Wolę kiedy dni są długie.Pozdrawiam dziewczyny ;)
Yoko91
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1336
Na forum od: 18 cze 2012 18:08

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Yoko91 »

stokrotko, otrzymałam taka sama informację z czego jestem bardzo zadowolona, a jak będzie zobaczymy. :)
elizabet
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 56
Na forum od: 22 wrz 2012 19:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: elizabet »

Diś mój numer 45,to końcowe oczkiwanie jest takie stresujące,nie mogę się doczekać przydziału .Pozdrawiam Wszystkich oczekujących
evora
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 138
Na forum od: 28 gru 2010 17:21

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: evora »

Witam,a moj numer 45 i dzisiaj dostałam skierowanie do Szczawna Zdroju,,,Dom Zdrojowy..od 23 stycznia :D :D Podrawiam wszystkich czekajacych
elizabet
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 56
Na forum od: 22 wrz 2012 19:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: elizabet »

Witaj Evora ,z jakiego NFZ jesteś , ja z mazowieckiego ,2 lutego będzie równe 18 miesięcy oczekiwania taki termin otrzymałam w potwierdzeniu skierowania i dalej czekam .Ja czekam na pobyt rehabilitacyjny czyli 28 dniowy ,gorąco pozdrawiam.
evora
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 138
Na forum od: 28 gru 2010 17:21

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: evora »

Witaj Elizabet....jestem z wojewodztwa opolskiego.Ciesze sie,ze juz mam termin sanatorium.Myslę,ze lada chwila i TY go otrzymasz :D Serdecznie pozdrawiam. :)
Zablokowany