kolejka do sanatorium...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Maxi
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 30 maja 2012 20:18

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Maxi »

Ja odebralam informacje o przydziale do sanatorium na stronie NFZ kiedy mialam nr 1600 (coś z groszami). A czekalam równo 2 lata :) Z tego co wiem wszystko zależy od regionu z jakiego ma wyjść skierowanie. Chyba najgorzej pod tym względem ma Małopolska. Moje znajome koleżanki z Rzeszowa i Warszawy zdążyły byc w sanatorium juz 2 razy (z NFZ), a ja czekam i czekam, jak ten.... matoł....
Ewaaaa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 05 lut 2011 19:16

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Ewaaaa »

Witam Wszystkich Kolejkowiczów! :D Coś ucichło ostatnio na tym forum :!:
Powiedzcie jak wasze numerki :roll: przesuwają się czy stoją w miejscu? Tak czy inaczej bliżej niż dalej do naszych wyjazdów:roll:
Maxi mam pytanie kiedy składałeś wniosek :?:
Pozdrawiam
forumowicz

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: forumowicz »

Moja kolejka się przesuwa... Zeszłam poniżej 50 :D
Krystyna 60
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 27 mar 2012 17:42

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Krystyna 60 »

Madzik pisze:Moja kolejka się przesuwa... Zeszłam poniżej 50 :D
Madzik dziwię się ze jeszcze nie dostałaś skierowania,poniżej 50 i jeszcze się nie pakujesz? z tego co wiem to z dużo większymi numerami już pojechali,chyba ze ty czekasz na szpital? pozdrowionka i życzę miłego wypoczynku i dobrej rehabilitacji myślę ze to już na dniach :P
forumowicz

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: forumowicz »

Mnie NFZ uczy cierpliwości .. ;) Pakować to bym się jeszcze nie chciała... Najbardziej by mi pasował wyjazd na przełomie września i października. Bardziej jednak od terminu liczy sie dla mnie miejsce (trzymam kciuki za góry) :-)
Krystyna 60
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 27 mar 2012 17:42

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Krystyna 60 »

Madzik pisze:Mnie NFZ uczy cierpliwości .. ;) Pakować to bym się jeszcze nie chciała... Najbardziej by mi pasował wyjazd na przełomie września i października. Bardziej jednak od terminu liczy sie dla mnie miejsce (trzymam kciuki za góry) :-)
Madzik No to ci życzę aby spełniły się twoje oczekiwania,ja mam nr 12800 a 18 m-cy kończy się w lipcu za niedługo mój wniosek pójdzie do weryfikacji i może jesienią pojadę.Ja chciałabym nad morze w górach się czuję zle pozdrawiam :)
emmi99
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 04 mar 2012 22:45

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: emmi99 »

w zeszłym tygodniu dostałam przydział do sanatorium GRYF -Połczyn Zdrój-
termin fatalny dla mnie 22.08-12-09 (ze wzgledu na to że mój synek idzie w tym roku do zerówki)
miejsce chyba ok,musze poczytac opinie
anusiaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 404
Na forum od: 28 sty 2012 20:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: anusiaa »

witam,wniosek skladalam w maju 2011 wiec juz minal rok obecnie mam nr 4 tys .Mysle ze w tym roku juz nie wyjade.pozdrawiam wszyskich
Lary
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 28 lut 2012 16:10

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Lary »

A ja mam 21 tys i myślę że niedługo ( no może za miesiąc) coś mi przydzielą. wszystko zależy od województwa. Jestem z Mazowieckiego NFZ (Warszawa).
Pozdrawiam
anusiaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 404
Na forum od: 28 sty 2012 20:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: anusiaa »

witam, lary to zalezy jak schodza te numerki musisz sprawdzac u nas ze slaskiego to okolo 6 miesiecy oczekiwania
Zablokowany