kolejka do sanatorium...

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Ewaaaa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 05 lut 2011 19:16

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Ewaaaa »

Witam ! Jak Wasze numerki w kolejce, ja dzisiaj mam 8660 i czekam cierpliwie dalej :roll:Pozdrawiam
Irenka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 12 sty 2011 13:51

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Irenka »

Ja mam nadzieje, że już niedługo pojadę. Nr 182 leczenie szpitalne.
magdalena32
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 27 lis 2010 19:44

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: magdalena32 »

A ja mam 7096 numerek.I czekam.Wesołych Świąt życzę Wszystkim Współoczekującym;)
forumowicz

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: forumowicz »

Witam:)
Mam dziś numer 8145, od 2 maja ubyło o...330 osób:) Nie chce jechac w zimnym listopadzie...może wcześniej zadzwoni do mnie pani z NFZ z propozycją wyjazdu ze "zwrotu"? Tak było poprzednio, miałam 12 dni na spakowanie sie, załatwienie urlopu:) I czekałam 2,5 miesiaca od złożenia wniosku:) Oby teraz tak było, chociaz watpie, ze dużo ludzi odmawia w lecie wyjazdu.
Pozdrawiam stojących w kolejce :D
Agnezjas
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 02 mar 2011 14:43

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Agnezjas »

Ja mam nr 141 od 1 maja nic sie nie przesunęlo...a w polowie kwietnia mialam nr 260 więc przez pól miesiąca sporo ubyło.mam tylko taką nadzieję ,że nie wstrzymują kolejki w msc maj czer lip sierp.bo mam skierowanie dla dziecka z opiekunem ....i obawiam się,ze moga nam dopiero zaproponować po wakacjach.Póki co śledzę kolejkę...
Ewaaaa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 05 lut 2011 19:16

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: Ewaaaa »

Witam ponownie! Sprawdziłam dziś numer i okazało się, że od 19 kwietnia coś drgnęło :o mam na tą chwilę 6989, jednak przeczucie mi mówi, że wcześniej jak w listopadzie nie wyjadę :( albo jeszcze póżniej !Pozdrawiam Wszystkich . ;)
magdalena32
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 27 lis 2010 19:44

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: magdalena32 »

Witam,
Moj numer w kolejce 5609.Też obawiam się tego listopada..hmm...zobaczymy :) 3 dni temu urodziny miałam-powinnam zmienić nick na 33 :oops: .Mógłby mi NFZ prezencik wyjazdowy zrobić..ehh 8-) pozdrawiam
kamila
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 137
Na forum od: 16 maja 2011 10:13
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: kamila »

POMORSKIE
Ostatni raz w sanatorium bylam w listopadzie 2009. Nowy wniosek moglam zlozyc dopiero po 6 mies .
Zlozylam we wrzesniu 2010 . W decyzji napisano ,ze trzeba czekac 12-14 mies. , w tej chwili mam nr 5tys.z hakiem .
Numery schodza roznie ... , zdarza sie ,ze zejdzie 300 w jeden dzien , a w inne po 10 tylko. Tak wiec modle sie tylko aby nie przypadlo mi na listapad tak jak ostatnio .
Pozdrawiam kuracjuszki :)
kamila
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 137
Na forum od: 16 maja 2011 10:13
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: kamila »

ten post pisalam do innego watku , ale tutaj tez pasuje :)

dzisiaj u mnie zeszlo 78 numerow .
w grudniu , jak poszlo 2700 num. , to skakalam z radosci , ze wypadnie mi na srodek lata , potem juz tak szybko nie szlo , wiec zwatpilam . ogolnie to zaliczylam juz kwiecien ze swietami ( nie wspominam milo tego pobytu ), i wlasnie w 2009 zgnily listapad ...ciemno o 16tej . makabra .
kamila
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 137
Na forum od: 16 maja 2011 10:13
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: kolejka do sanatorium...

Post autor: kamila »

hmm.. , dlaczego znow napisalam " listapad" ..? :shock:
Zablokowany