Sanatorium ZNP w Nałęczowie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Pawel77
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 08 lip 2014 18:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium ZNP w Nałęczowie

Post autor: Pawel77 »

violet58 pisze:Sanatorium specjalizuje się organizowaniu pobytów sanatoryjnych z NFZ i ZUS, aż dziw bierze, że tak mało informacji dotyczących tego sanatorium. :o
Za parę dni skończy się piąty turnus rehabilitacji leczniczej ZUS i nikt z kuracjuszy nie podzielił się informacjami na temat ośrodka i przebiegu rehabilitacji.
Chociaż do mojego wyjazdu pozostały jeszcze ponad dwa miesiące byłbym wdzięczny za wszelkie informacje dotyczące przebiegu rehabilitacji w ramach prewencji rentowej ZUS.
W szczególności warunków bytowych, rodzaju i jakości wykonywanych zabiegów oraz innych mniej oficjalnych, lecz nie mniej przydatnych informacji ;)
Byłem w ZNP od 30.11.14 do 23.11.2014 z ZUSu. Było wspaniale. Cudowni ludzie. Atmosfera na luzie. Jak będę mógł to chętnie to powtórzę.
Pokoje mogą być nie jest to gwiazdkowy obiekt. Telewizor w pokoju po zapłaceniu (nie warto). Byłem jednym z najmłodszych 37 lat, ale czułem się jakbym był wśród rówieśników. Jedzenie skromne, ale poszedłem do ordynatora i powiedziałem, że nie dojadam i chodzę głodny (dostałem podwójne porcje), bilard ogólnie dostępny, personel super. Panowie od rowerków. Tylko miasto chyba umiera. Dwa sklepy. Ale chętnie powtórzę jak mnie ZUS ponownie wyśle. Ciekawy jestem czy jest ktoś z tego okresu w którym ja byłem.
Pozdrawiam Paweł z 306
Pawel77
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 08 lip 2014 18:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium ZNP w Nałęczowie

Post autor: Pawel77 »

violet58 pisze:W uzupełnieniu dodam, że o dziwo w tym sanatorium są... przepustki. Byłem bardzo zdziwiony bowiem podczas ubiegłorocznego pobytu w Równicy pan ordynator ponad pół godziny tłumaczył, że jest to niemożliwe i wymaga zgody samej Centrali ZUS. Tutaj wystarcza zgoda lekarza prowadzącego i bywały weekendy gdy od stolika ubywała połowa
kuracjuszy. Niemożliwe - możliwe. Faktem jest , że na przepustki decydowali się Ci mieszkający w pobliżu, ale i tu należy obalić kolejny mit i niby zalecenia Centrali ZUS o kierowaniu do ośrodków położonych najbliżej miejsca zamieszkania. Skąd w takim razie wzięli się w Nałęczowie mieszkańcy Pomorza czy Dolnego Śląska :?: :?: :?: :!:
Byłem. Potwierdzam. Przepustki są. Stoliki sześcioosobowe w sobotę wieczorem przy moim stoliku bywało nas dwóch.
Żarcie wywalczyłem podwójne porcje. Spacer do ordynatora z prośbą, że jestem głodny i nie stać mnie na dokupowanie. I dało radę.
Byłem w okresie 30 listopada do 23 grudnia. BYŁO SUPER. Tylko jest dyskryminacja palących, żeby w grudniu wyganiać ludzi na dwór żeby dymka zapalić.
Ogólnie SUPER. Jak będę mógł to chętnie bym pojechałbym raz jeszcze. Byłem jednym z najmłodszych (37lat), ale nikt mi nie dał tego odczuć.
Pozdrawiam
Paweł 306 - gabinet ginekologiczny
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1402
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium ZNP w Nałęczowie

Post autor: alka50+ »

Witam.

Wyglada na to,że masz duże pole do zapelnienia informacjami na ten temat,po powrocie. Dla mnie ten rejon jeszcze malutko znany-tylko przejazdem.
Miłego czasu.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium ZNP w Nałęczowie

Post autor: medi »

Witam ,kto w ostatnim półroczu był w tym sanatorium ? Przydałaby się jakaś świeższa opinia :mrgreen:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium ZNP w Nałęczowie

Post autor: Sloneczko »

Medi :kwiat: ty do Nałęczowa :o :o :shock: :?
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium ZNP w Nałęczowie

Post autor: medi »

Ja :?: Dlaczego ja :?: Ja grzeczna byłam ,mnie nie trzeba zsyłać do Nałęczowa :cry:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium ZNP w Nałęczowie

Post autor: medi »

Kogo innego zsyłają w styczniu :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3436
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Sanatorium ZNP w Nałęczowie

Post autor: Dzia_dek »

Styczeń :shock: + Nałęczów :( + ZNP :? = Tragedia. :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium ZNP w Nałęczowie

Post autor: Sloneczko »

medi pisze: 27 wrz 2017 19:30 Kogo innego zsyłają w styczniu :twisted: :twisted: :twisted:
Medi :kwiat: słyszałaś co Zbyszek :kwiat: napisał :D
Tragedia :o Powiedz delikwentowi, że Nałęczów jest super :D
Niech się cieszy ;)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium ZNP w Nałęczowie

Post autor: medi »

He he he i dobrze .Będzie obgryzał tynk ze ścian z nudów :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ