Poddębickie Centrum Zdrowia

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
tobi00000
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 21 maja 2013 15:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: tobi00000 »

Witam.
Dostałam skierowanie do tego szpitala w ramach prewencji ZUS. Jadę w czerwcu. Był tam może ktos? Wyglada bardzo nowocześnie i jest to nowy obiekt. Jak wygląda rehabilitacja, zabiegi itp.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: Selene »

Tobi00000 witamy na forum :kwiat:

Jak sam zauważyłeś obiekt jest nowiutki i nie sądzę aby ktoś z forumowiczów już tam był :( Zatem Ty będziesz przecierał szlak :D
A po powrocie napisz jak tam jest :D

Pozdrawiam i życzę udanej kuracji i super towarzystwa :!: :kwiat:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: medi »

Witaj nie byłam tam ale wiem że obiekt jest malutki jednorazowo przyjmuje 50 lub 54 osoby ,pokoje dwu i trzyosobowe ,płatna telewizja ,kawiarnia jest ale potańczyć raczej z tego co wiem to nie można ,wogle raczej tam to się nie zabawisz niestety .Za to baza zabiegowa super .
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: Sloneczko »

:lol: :lol: Koleżanko Meduzko ...gdzieś tu przyleciała :?: :?: Szukam cię tyle czasu.... a kto pomartwi się trochę o serwis naszego sprzętu latającego :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3202
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: violet58 »

Wcale nie takie malutkie....
[ obrazek zewnętrzny ]
ale w Poddębicach i okolicach zbyt wiele atrakcji nie uświadczysz,
chyba że Uniejów i termy :)
tobi00000
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 21 maja 2013 15:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: tobi00000 »

Bardzo dziękuję Wszystkim a odpowiedź. Obiekt jest otwarty juz od roku i myślałam że może ktos już tam był :) Jeśli chodzi o bazę zabiegową to własnie Pani w Zus-ie powiedziała, że jest tam super i wspomniała, że rozrywek brak. O rozrywki to wogóle mi nie chodzi, nie bardzo mój stan na to pozwala, ale może znajdzie się jakieś miejsce na kawkę czy może nawet drineczka ;) Jak wróce to napewno napiszę :)
Pozdrawiam :) :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: andrzej1955 »

Witam, wprawdzie nie byłem na turnusie z ZUS, ale jest to miejsce w którym wcześniej był oddział szpitalny-rehabilitacyjny w którym spędziłem 4-tygodnie, samo Centrum dośc spore, co do rehabilitacji to będziesz miał do przejścia przełączkami do przeciwległego skrzydła w którym mieszczą się gabinety zabiegowe, sala ćwiczeń, na minus 1 niewielki sympatyczny basenik i gabinety do mokrych zabiegów, personel młody i bardzo sympatyczny, na terenie 2 automaty z kawą, czekoladą i drobnymi przegryzkami,sklepik, kawiarenki za mojej bytności nie było, wszystko świeże, czyste, w pobliżu bodajże Polo Market, przyjemnego pobytu życzę i po powrocie podziel się z Nami swoją opinią, pozdrawiam :)
tobi00000
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 21 maja 2013 15:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: tobi00000 »

Witaj Andrzej :) Dziękuję za odpowiedź :) A może podpowiesz mi czy w pokoju są jakieś talerzyki, sztućce i może czajnik, żeby zrobic herbatkę, a nie pić tą fujj z automatu? Może na wszelki wypadek wziąć swoje?
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: medi »

tobi00000 pisze:Bardzo dziękuję Wszystkim a odpowiedź. Obiekt jest otwarty juz od roku i myślałam że może ktos już tam był :) Jeśli chodzi o bazę zabiegową to własnie Pani w Zus-ie powiedziała, że jest tam super i wspomniała, że rozrywek brak. O rozrywki to wogóle mi nie chodzi, nie bardzo mój stan na to pozwala, ale może znajdzie się jakieś miejsce na kawkę czy może nawet drineczka ;) Jak wróce to napewno napiszę :)
Pozdrawiam :) :kwiat:
Kawiarenka z tego co wiem już działa ale chyba tylko do 20 :o
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: andrzej1955 »

Witam , jeżeli chodzi o czajnik to był na świetlicy, talerzyki, szklanki i sztućce-wszystko we własnym zakresie, prywatne- cały czas opisuję stan kiedy był tam oddział rehabilitacyjny, w budynku w każdym skrzydle windy- w pierwszych dniach proponuję zapoznać się z obiektem bo można się pogubić, koleżanka podpowiada że kawiarenka już działa to już jest super sprawa, pozdrawiam i miłego pobytu :)
ODPOWIEDZ