Poddębickie Centrum Zdrowia

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: andrzej1955 »

Powodzenia w pozytywnym załatwieniu sprawy, pozdrawiam , miłego pobytu :) :)
tobi00000
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 21 maja 2013 15:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: tobi00000 »

Bardzo dziękuję :) Pozdrawiam :)
truciciell
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 14 cze 2013 19:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: truciciell »

Witam:)
Mam skierowanie do Poddębic na 28.06...no i kiepsko to widzę, mam nadzieję, że poza rehabilitacją dbają tam trochę o "zabicie" czasu wolnego. :)
tobi00000
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 21 maja 2013 15:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: tobi00000 »

Witaj :) To wygląda na to że jedziemy w tym samym czasie :) Z tego co mówiła mi Pani w ZUSie to nic tam się nie dzieje. Powiedziała wprost, że rozrywek tam nie ma ale świetna rehabilitacje. Osobiście to nie nadaję się na tańce i swawole, więc taki układ jest ok :) A powiedx kim jestes i jesli możesz to w jakim wieku (tak mniej więcej ;))
Pozdrawiam :)
truciciell
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 14 cze 2013 19:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: truciciell »

Nie do końca chodzi mi o tańce i swawole :) aczkolwiek kto ma zdrowie to czemu nie. Chodzi mi bardziej o to czy to nie jest trochę jak na oddziałach rehabilitacyjnych w szpitalu? Taki odział już przeżyłem i 24 dni ciężko wytrzymać, w sanatorium też byłem i to zupełnie inna forma rehabilitacji. Bo sama rehabilitacja to jedno, ale też człowiek powinien trochę psychicznie odpocząć a w klasycznym szpitalu to się raczej nie da .
pozdrawiam. Mam 35 lat
tobi00000
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 21 maja 2013 15:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: tobi00000 »

To jesteśmy w podobnym wieku :) Myślę, że nie mamy co liczyć na jakiekolwiek rozrywki, bo to nie jest sanatorium. Trzeba będzie we własnym zakresie coś organizować. Najwazniejsze, żeby zabiegi były ok :) a reszta hmmm myślę że jakoś zleci :)
truciciell
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 14 cze 2013 19:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: truciciell »

Trzeba być mimo wszystko dobrej myśli, atmosferę tworzą ludzie. Próbowałem znaleźć jakieś informację, ale chyba trzeba kilku rzeczy dowiedzieć się telefonicznie. Nie bardzo wyobrażam sobie żeby podstawowe rzeczy zabierać z domu (sztućce, talerzyki itd..:) )
A miał być Sopot...:)
tobi00000
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 21 maja 2013 15:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: tobi00000 »

Masz całkowita rację :) Ja ciesze się, że jadę do Poddębic bo miałam najpierw jakąć tragedię w Aleksandrowie kujawskim. Budynek dramat, okolica jeszcze gorzej (podobno 3 lumpeksy i Biedronka ;)) masakra. Może tu bedzie lepiej :) Jak sie czegos dowiesz to daj prosze znać :)
Pozdrawiam :)
truciciell
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 14 cze 2013 19:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: truciciell »

W zeszłym roku byłem we Wieńcu Zdroju, dosłownie koniec świata, ale ludzie byli świetni i sama rehabilitacja też na wysokim poziomie. Przepustki były i wieczorami był gdzie posiedzieć. Wiadomo,że byli i tacy co "przechulali" cały turnus, jednak to każdego indywidualna sprawa. Zobaczymy jak tutaj będzie, może nas turnus pozytywnie zaskoczy :).
tobi00000
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 21 maja 2013 15:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: tobi00000 »

O rany to faktycznie koniec świata :P Nawet nie wiem gdzie to jest :P A o takich co uprawiają tzw "krzakoterapię" to tez coś wiem. W moim pierwszym sanatorium w Busku mielismy takiego agenta, który przepił 2 tygodnie i nawet nie wracał do pokoju na noc. A 3 dni przed końcem turnusu, wrócił ze śliwą pod okiem :) Ostatniego dnia pobytu dowiedziałam się, że jest....... proboszczem w jednej z kieleckich parafii ;) Są różni agenci. A jeśli chodzi o przepustki to licze na to, że chociaż 1 będzie :) Mam nie zbyt daleko do domku, więc chętnie bym się wyrwała :)
ODPOWIEDZ