Poddębickie Centrum Zdrowia

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: medi »

Spróbuję wysłać kogoś na zwiad w terenie może dowiem się coś jeszcze ;) :lol: :lol:
tobi00000
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 21 maja 2013 15:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: tobi00000 »

Andrzej, Meduza dziękuję Wam. Jade 28.06 na 24 dni :) po powrocie napiszę. A jesli będzie tam dostęp do internetu, to może coś w między czasie skrobnę ;) Pozdrawiam :) :kwiat:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: medi »

Najświeższe info :D Jak masz własnego laptopka pokój proś na trzecim ,czwartym piętrze ( drugie ostatecznie może być ) bo tam działa Wi-fi .Nie ma niestety komputera do użytku kuracjuszy ,czajnik podobno na korytarzu jest ( w pokojach niestety nie ) i aneks kuchenny na korytarzu jest .Zdjęcia pokoi na dole strony są ...ładnie to wygląda nawet ,,,ale kotarki pod prysznicami za krótkie ciut :lol: :lol: :lol:
http://www.nzozpcz.pl/index.php?option= ... &Itemid=86
tobi00000
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 21 maja 2013 15:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: tobi00000 »

Meduza szybka jesteś w działaniu :) Mam swojego lapka i mam zamiar go wziąć :) Super że jest jakas siec :) Jak coś to mam swój net bezprzewodowy ;) Czajnik wezmę swój, nie będę biegać po korytarzach ;) Te kotarki pod prysznicem mnie przerażają :/ Fujjjj :? No nic dam radę :) Piszcie jak się czegos dowiecie jeszcze :)
Pzdr :)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: medi »

Kotarki nie wszędzie jak widzisz ,dasz radę ;) Jak mi się uda wydębić świeże fotki pokoi to Ci wyślę ,może chociaż jakieś firanki zawiesili :roll:
tobi00000
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 21 maja 2013 15:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: tobi00000 »

Z tego co widac na zdjęciach to pokoje to raczej jak sale szpitalne wygladają tylko, że łózka normalne są w nich. Jeśli dorwiesz nowe zdjęcia to bardzo prosze wyślij mi :) Może bardzo przeżywam ten wyjazd ale po ostatnim sanatorium :shock: to wolę się upewnić co i jak ;)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: andrzej1955 »

Co do internetu to działa .ale ja miałem własnego lapka i bezprzewodowy w play, działał bez zarzutu, pozdrów pana Andrzeja z recepcji od Andrzeja,równy gość, pozdrawiam, ja też tam spróbuję zawitać ale na oddział rehabilitacyjny :!: :)
tobi00000
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 21 maja 2013 15:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: tobi00000 »

Witajcie po dłuższej nieobecności. Dziękuję Andrzeju za info o necie. Mam swój net w Playu i mam nadzieje, że bedzie działał. Może wiesz jak tam jest z przepustkami? Mam spora imprezę rodzinną, w czasie turnusu i pomyślałam, że może wypuścii by mnie na jeden weekendzik ;) Poza tym mam blisko do domu. Nie wiem jak to tu wygląda, bo to nie jest sanatorium i nie orientuję się jak to działa. W sanatorium dostawali ludzie przepustki w piątki i wracali w niedzielę wieczorem.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: andrzej1955 »

Witam, jak już pisałem ja byłem na oddziale rehabilitacyjnym ze skierowania poszpitalnego, a poza tym ZUS rządzi się swoimi prawami jak to w Polsce, ja bym nie liczył na przepustkę ale możesz spróbować, zapytaj jakoś dyskretnie albo poproś kolegę-trzymam kciuki żeby się udało, w przeciwnym razie grozi ci samowolka ze wszystkimi jej konsekwencjami w razie wpadki :!: pozdrawiam :)
tobi00000
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 21 maja 2013 15:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: tobi00000 »

Witaj Andrzeju :) Na samowolkę to ja sie nie piszę ;) Ale wiem, że w innych sanatoriach (też z ZUS) bez problemu dawali przepustkę. Pisało się tylko taka karteczkę, że się wyjeżdża z powodów rodzinnych, a po powrocie taka kartka była niszczona. Zabezpieczali sie tylko w razie czego :) Myślę, że jest to kwestia dogadania się, tyle tylko, że to nie jest typowe sanatorium. No nic za kilka dni wyjazd to wszystkiego się dowiem. Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ