Fajny film wczoraj widziałem

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24974
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Sloneczko »

Mask pisze:Fajny filmik dzisiaj widziałem.
Zazdroszczę chłopakowi tego lotu, tych widoków, coś pięknego :D .
Zobaczcie sami:
http://vimeo.com/80595382#
Chyba bym sie nie odważyła sama ale faktycznie widoki sa piękne :) .....i cos takiego w sercu........ niewytłumaczalnego :D
Awatar użytkownika
Mask
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 785
Na forum od: 04 mar 2013 10:40
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Mask »

Niestety kamerka "spłaszcza" widok z góry. Nie widać tej wysokości. Wystartował z 1986m, przeleciał wzdłuż Uhrocia Kasprowego, tam "touch and go" i wylądował 500m niżej na Hali Gąsienicowej.
forumowicz

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: forumowicz »

Fantastyczny film na podstawie książki Kim Edwards o takim samym tytule.
Córka opiekuna wspomnień.
Film bardzo psychologiczny mówiący o niepełnosprawnośći i wyborach ludzi których ta niepełnosprawność dotyka.
. Film dogłębnie analizuje zachowania wielu ludzi zaplątanych w tę historię. Nadmieniam, że film jest niesłychanie smutnym obrazem, ale też zmusza do myślenia na zasadzie – a jak ja bym postąpiła(ł)


http://www.youtube.com/watch?v=8ySRwmoRr9k
Jak najbardziej polecam.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11654
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Atina »

Witam w niedzielny poranek ...lubię kino ,ostatni bardzo ciekawy film oglądałam to "Papusza" polecam :)
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: anusia153 »

Może nie wczoraj ale któregoś dnia obejrzałam film
" Dwoje do poprawki "
reżyseria: David Frankel ,scenariusz: Vanessa Taylor
Czy małżeństwo po 31 latach to jeszcze „prawdziwe małżeństwo”?
Po wielu latach małżeństwa Kay (Meryl Streep) chce na nowo podsycić atmosferę uczuć w swoim małżeństwie. Bohaterka dowiaduje się, że w Great Hope Springs przebywa specjalista zajmujący się relacjami partnerskimi, Bernie Feld (Steve Carell). Kay postanawia nakłonić swojego sceptycznie nastawionego męża, Arnolda (Tommy Lee Jones), by wyruszył wraz z nią na intensywną terapię......

Zarówno tematyka jak i odtwórcy głównych ról sprawiają, że w żadnym wypadku nie będzie to czas stracony.
:)
forumowicz

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: forumowicz »

Polecam cudowny film "Doktor Moscati"

Historia oparta na faktach opowiadająca o trudnej sytuacji biednych i bezdomnych neapolitańczyków. Jest początek XX wieku, czasy wielkiej nierówności i ubóstwa. W Neapolu wybucha epidemia cholery. Pełen poświęceń doktor - Giuseppe Moscati jest gotów narazić nie tylko swój dobytek, ale i własne życie by pomóc w walce z chorobą otaczając opieką osoby chore i opuszczone...
Na YT

Dla pań info ,bardzo przystojni aktorzy w rolach męskich ;) :lol:
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: anusia153 »

Bardzo polecam film "Lot" – amerykański dramat z 2012 roku. Reżyserem filmu jest Robert Zemeckis
kapitan linii lotniczych – zostaje okrzyknięty bohaterem, gdy szczęśliwie lądując uszkodzonym samolotem, ratuje życie dziewięćdziesięciu sześciu osobom spośród stu dwóch, jakie znajdowały się na pokładzie. Prowadzone po katastrofie śledztwo ujawnia jednak, że Whip siadł za stery maszyny będąc pod wpływem alkoholu i narkotyków.

Myślę , że kobietom też się spodoba :kwiat:
Awatar użytkownika
Mask
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 785
Na forum od: 04 mar 2013 10:40
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Mask »

Polecam dzisiaj fajny film. Kto nie widział powinien zobaczyć :!: :!: :!:
Z przyjemnością obejrzę go jeszcze raz :D

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

TVN 20:00 Sobota, 4 stycznia

film fantasy | USA | 2008 | 166 minut |
Nowy Orlean, koniec I wojny światowej. Na świat przychodzi Benjamin Button, noworodek przypominający osiemdziesięcioletniego starca. Jego matka umiera tuż po porodzie, a ojciec, porażony brzydotą syna, porzuca go pod drzwiami domu starców. Opuszczonym chłopcem z troską i poświęceniem opiekuje się czarnoskóra Queenie (Taraji P. Henson). Wraz z upływem czasu Benjamin (Brad Pitt) młodnieje i zaprzyjaźnia się z Daisy - wnuczką jednej z pensjonariuszek. Po latach, kiedy Benjamin jest w kwiecie wieku, a Daisy (Cate Blanchett) dorosłą kobietą, ich drogi znowu się ze sobą krzyżują. Wielka miłość nie ma jednak szans, by wygrać z upływającym czasem, który odmładza Buttona, a Daisy dodaje lat. Obraz wyreżyserowany przez Davida Finchera, twórcę "Siedem" i "Podziemnego kręgu", otrzymał trzy statuetki Oscara: za scenografię, charakteryzację i efekty specjalne.
forumowicz

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: forumowicz »

Widziałam,potwierdzam świetny film i rola Brada Pitta :D
forumowicz

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: forumowicz »

Smuga gdzie jest ten film? na YT nie mogę znależć :)
ODPOWIEDZ