KRYNICA- BESKID

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Gosica33
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 10 lut 2014 19:49
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: KRYNICA- BESKID

Post autor: Gosica33 »

Uuuu faktycznie nikt się nie odzywa :o ani z tych co jadą ani z tych co przyjechali....
Awatar użytkownika
sesill
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 20 lut 2013 19:10

Re: KRYNICA- BESKID

Post autor: sesill »

Masakra :shock:
Dario1969
Posty: 1
Na forum od: 13 mar 2014 19:22
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: KRYNICA- BESKID

Post autor: Dario1969 »

witamy, pozdrawiamy z turnusu ZUS-owskiego w Beskidzie w Krynicy Zdroju. Chcielibyśmy dołączyć kilka uwag na temat naszego pobytu w tutejszym ośrodku, Przeczytaliśmy opinie poprzedników i o zgrozo nie widzimy żadnej poprawy! Wyremontowano jedynie kilka pokoi. Stan pozostałych pokoi i korytarzy nadal fatalny. Pokój relaksacyjny zamknięty. Nie ma żadnego pomieszczenia, w którym można byłoby się spotkać, porozmawiać i przede wszystkim poznać. Dyrekcja nie pojawiła się przez cały turnus a powitanie kuracjuszy polegało na podaniu kilku zakazów i nakazów przez nieuprzejmą pielęgniarkę i lekarkę. Nie pomyślano również o żadnym wieczorku tanecznym mimo wielokrotnych próśb. Baza zabiegowa przedpotopowa. zabiegi sprowadziły się do najtańszych i mało efektywnych (gimnastyka najczęściej wykonywana wg schematów przywiezionych z sobą z poprzednich zabiegów, zabiegi prądowe, zabiegi wodne po wielu prośbach w dwóch starych, niesprawnych wannach). Pomieszczenia zabiegowe bez wieszaków lub krzeseł gdzie można by się rozebrać. Prawdą jest, że 60 schodów do wejścia może dobić nie tylko niesprawnych kuracjuszy.
Opłaty: za telewizor 30 zł za każdą osobę w pokoju (sześć programów), 240 zł za parking, czajnik 1 zł za dobę, internet 2 zł/dobę. Wciąż karmi się nas informacjami, że jesteśmy tu za darmo a my dobrze wiemy jak duże pieniądze płaci za nas ZUS a nie zapominajmy, że to są nasze składki. Jednym słowem nie przyjeżdżajcie tu !!!!!!!!!
bo nawet przepiękna Krynica nie zrekompensuje fatalnego pobytu w BESKIDZIE szumnie nazywanym Centrum Leczenia i Rehabilitacji. Zawiedzeni kuracjusze
13.03.2014
Gosica33
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 10 lut 2014 19:49
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: KRYNICA- BESKID

Post autor: Gosica33 »

:o :o :o masakraa
ale to nic źle trafili że ich wybrałam na moją kuracje, jak nie będzie tego co mi potrzeba to im zrobię REKLAMĘ. sesill damy radę ;)
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: KRYNICA- BESKID

Post autor: margot »

Gosica33 pisze::o :o :o masakraa
ale to nic źle trafili że ich wybrałam na moją kuracje, jak nie będzie tego co mi potrzeba to im zrobię REKLAMĘ. sesill damy radę ;)
Dziewczyny spokojnie ,byłam tam i widzę w opisie dużo nieprawdziwych informacji ,ale przekonacie się same .
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sesill
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 20 lut 2013 19:10

Re: KRYNICA- BESKID

Post autor: sesill »

Dario 1969 bardzo dziękujemy za info,każdy oczekuje czegoś innego a prawda leży zawsze pośrodku ;) Ja uważam podobnie jak Ty ,że nikt łaski nam nie robi,w końcu to nasze składki wieloletnie na to idą , Gościa 33 masz rację ,źle trafili , ją nie oczekuję luksusu a jedynie podstawowego minimum . I wierzcie mi jeżeli tak nie będzie poruszę wszystkie możliwe instytucje. :P :evil: :evil:
Awatar użytkownika
sesill
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 20 lut 2013 19:10

Re: KRYNICA- BESKID

Post autor: sesill »

Witam ponownie, pozwoliłam sobie napisać maila do Departamentu Prewencji Rentowej do Warszawy odnośnie opinii kuracjuszy, celem zbadania stanu faktycznego :P Czekam na odpowiedź :D
Awatar użytkownika
sesill
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 20 lut 2013 19:10

Re: KRYNICA- BESKID

Post autor: sesill »

To znowu ja :D dostałam dzisiaj odpowiedź od Pani Dyrektor z ZUS w Warszawie, i jestem uspokojona, Pani Dyrektor napisała że wszystko jest tak jak być powinno i tego się będę trzymać :D
A jak będę na miejscu to ocenię stan faktyczny i z pewnością Wam tutaj o tym napiszę :kwiat:
Limoni
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 21 mar 2014 10:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: KRYNICA- BESKID

Post autor: Limoni »

Witam, czy ktoś się orientuje, które pokoje w Beskidzie są wyremontowane , a które nie, np. na którym piętrze, lub nr pokoju, które np. są od słonecznej strony?
Gosica33
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 10 lut 2014 19:49
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: KRYNICA- BESKID

Post autor: Gosica33 »

O dobre pytanie..... Kiedy się wybierasz?
Liczysz na info i podejdziesz do recepcjonistki i powiesz poproszę o numer pokoju taki i taki i piętro np. II? Ciekawa jestem czy jest taka opcja, poproszę o odpowiedź na powyższego posta może skorzystamy, chociaż według Pani Dyrektor wszystkie pokoje są ok ;)
ODPOWIEDZ