Sanatorium Arka-Mega

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
sombody
Posty: 4
Na forum od: 26 mar 2014 14:32

Sanatorium Arka-Mega

Post autor: sombody »

Witam wszystkich.Czy był ktoś z Państwa w sanatorium Arka-Mega w Kołobrzegu?Jeśli tak to proszę napisać jak tam jest?I jak dojechać z dworca pkp do sanatorium?
forumowicz

Re: Sanatorium Arka-Mega

Post autor: forumowicz »

Witaj :) podaje Tobie link przejrzyj opinie.

http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/se ... 5%82obrzeg

Podjeżdzaja busy prywatne i proponuja za 5 zł podwiezienie ,nie trzeba sie o nic martwić jeszcze Ci pomogą włożyć walize i ją wystawia pod samymi drzwiami Arki.
Tak jechałam do Arki Medical Spa.Podejrzewam że do Twojego sanatorium podobnie ,ale ktos może dopisze cos wiecej.Pozdrawiam :kwiat:
sombody
Posty: 4
Na forum od: 26 mar 2014 14:32

Re: Sanatorium Arka-Mega

Post autor: sombody »

Dziękuje Kruszynko za odpowiedź.Czy Twoje sanatorium było na ul Sułkowskiego?Bo ja właśnie dostałam tam skierowanie( wiem,że w Kołobrzegu są dwa sanatoria o nazwie Arka).Kruszynko jeśli byłaś na ul Sułkowskiego to proszę napisz mi czy wszystkie zabiegi są w jednym budynku czy też trzeba gdzieś dochodzić na zewnątrz? Czy busy z dworca pkp jadące do Arki są jakoś oznakowane? czy stoją one pod dworcem czy trzeba gdzieś podejść?
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Sanatorium Arka-Mega

Post autor: violet58 »

A gdyby busów nie było zawsze możesz skorzystać z komunikacji miejskiej. Tutaj masz plan, może się również przydać na zaś ... >>>> http://km.kolobrzeg.pl/images/schemat/s ... nii_KM.jpg :) :D
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: Sanatorium Arka-Mega

Post autor: mariolaa »

sombody skąd masz do arki skierowanie NFZ czy ZUS?
forumowicz

Re: Sanatorium Arka-Mega

Post autor: forumowicz »

sombody pisze:Dziękuje Kruszynko za odpowiedź.Czy Twoje sanatorium było na ul Sułkowskiego?Bo ja właśnie dostałam tam skierowanie( wiem,że w Kołobrzegu są dwa sanatoria o nazwie Arka).Kruszynko jeśli byłaś na ul Sułkowskiego to proszę napisz mi czy wszystkie zabiegi są w jednym budynku czy też trzeba gdzieś dochodzić na zewnątrz? Czy busy z dworca pkp jadące do Arki są jakoś oznakowane? czy stoją one pod dworcem czy trzeba gdzieś podejść?
Witaj Sombody :) Tak byłam w Arce Medical Spa przy Sułkowskiego 11.Masz rewelacyjny obiekt pod każdym wzgledem ,ponieważ jest to hotel ***** :lol: dokładnie.NFZ jest tam jako dodatek większościa są goscie hotelowi .
Zabiegi wszystkie są na miejscu,masz do dyspozycji 2 baseny jakuzzi ,teatr kino ,kort tenisowy oj super.
A po zabiegach na 11 pietrze kawiarnie obrotową i dobre desery.
Pokoje od 1 do 3 nie wiem czy sa większe dla NFZ i studio fajna sprawa świetne rozwiązanie dla tych co chcą z kimś mieszkać ale troszkę obok.Dla niektórych może Arka jest za ogromna ,przecież to 11 pieter.Ja się czułam super.
A tak jak podał Violet mozna np tez jechać linią 4 spod dworca pod same drzwi .Ja jechałam busem są nie oznakowane ,ale kierowcy jak wjezdza pociąg biegna i każdy chciał nas zabrać :lol: troszkę męczące.
Pytaj jak coś jeszcze, chetnie odpowiem .
Pozdrawiam :) :kwiat:

Ps tytuł troszkę mylacy ponieważ Arka-Mega to inny zupełnie budynek obok AMS
forumowicz

Re: Sanatorium Arka-Mega

Post autor: forumowicz »

Sombody poddaję Ci link prawidłowy do Arki Medical Spa przy ul Sułkowskiego 11

http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... 180&hilit=
Tam jest opis ;) :) :kwiat:
sombody
Posty: 4
Na forum od: 26 mar 2014 14:32

Re: Sanatorium Arka-Mega

Post autor: sombody »

Dziękuje Wam za odpowiedzi,a szczególnie Tobie Kruszynko:). W linku fachowo przedstawiłaś cały obraz tego sanatorium.Pierwszy raz jadę i stąd moje małe rozeznanie w temacie.Już nie mogę się doczekać kiedy na własne oczy ujrzę Arke i skorzystam z fachowej pomocy fizjoterapeutów.Mam nadzieje,że pogoda będzie super.Pozdrawiam Was Wszystkich.Kruszynka uściski:)
forumowicz

Re: Sanatorium Arka-Mega

Post autor: forumowicz »

Sombody :) jak usciski to i całusie ;)

[ obrazek zewnętrzny ]
Bedziesz na pewno zadowolona :)
Miłego pobytu i opisz po powrocie ten piękny hotel .Może się coś zmieniło od 2012 r ;)
Pozdrawiam :) :kwiat:
ODPOWIEDZ