Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
stada-52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 27 lip 2012 16:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: stada-52 »

eluunia pisze:Witaj Bogutka ja dopiero wróciłam i też czuję wzrok dyrekcji na plecach :lol: :lol: ale urlop jeszcze mam ;) Pozdrawiam mam nadzieję że to będzie w marcu ale ;) tylko NFz wie kiedy mnie wyśle :) Miłego dnia
Elunia,NFZ ma tą wiedzę z chwilą nadania nr na skierowaniu.Wszystko jast dużo wcześniej rozpracowane,ale cóż szkodzi wodzić nas za nos :(
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: ewiko »

bajbus1947 pisze:Termin świąteczny pokrzyżował mi całkowicie plany rodzinne i dlatego staram się o jego przesunięcie :cry: . Nie wiem czy będzie to możliwe, lecz innej opcji nie ma /nie mogę i też nie wyobrażam sobie jechać do sanatorium i być tam w okresie wigilii i świąt/ :oops: . Bilety już na wylot kupione......... :D
Witaj. Ja dwa lata temu miałam dokładnie taki sam termin wyjazdu.... szok przechodzący w rozpacz. Swięta poza domem ? , nigdy. Ponieważ nie miałam już urlopu napisałąm do NFZ-- prośbę o przesunięcie terminu. Nawet nie dostałam odpowiedzi. Cóż było robić... spakowałam walizę i pojechałam. Uwierz mi proszę był to cudowny wyjazd, z świątecznym klimatem, z pięknie urządzoną wigilią i świętami Bożego Narodzenia. Nastrój nie do opisania. Bardzo miło wspominam ten wyjazd ale świąteczna krzątanina i tak mnie nie ominęła.... gości miałam po powrocie do domu. Głowa do góry, będzie dobrze. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
bajbus1947
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 109
Na forum od: 29 sie 2014 10:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: bajbus1947 »

ewiko pisze:
bajbus1947 pisze:Termin świąteczny pokrzyżował mi całkowicie plany rodzinne i dlatego staram się o jego przesunięcie :cry: . Nie wiem czy będzie to możliwe, lecz innej opcji nie ma /nie mogę i też nie wyobrażam sobie jechać do sanatorium i być tam w okresie wigilii i świąt/ :oops: . Bilety już na wylot kupione......... :D
Witaj. Ja dwa lata temu miałam dokładnie taki sam termin wyjazdu.... szok przechodzący w rozpacz. Swięta poza domem ? , nigdy. Ponieważ nie miałam już urlopu napisałąm do NFZ-- prośbę o przesunięcie terminu. Nawet nie dostałam odpowiedzi. Cóż było robić... spakowałam walizę i pojechałam. Uwierz mi proszę był to cudowny wyjazd, z świątecznym klimatem, z pięknie urządzoną wigilią i świętami Bożego Narodzenia. Nastrój nie do opisania. Bardzo miło wspominam ten wyjazd ale świąteczna krzątanina i tak mnie nie ominęła.... gości miałam po powrocie do domu. Głowa do góry, będzie dobrze. Pozdrawiam.
Dzięki "Ewiko" za "słowa otuchy" :O), napisałam parę słów do Ciebie na pocztę.
Awatar użytkownika
beab
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 395
Na forum od: 08 mar 2012 10:23

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: beab »

Kolejka juz za mna:-) WYpoczywam w Muszynie Korona :D
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2258
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: Bogutka5 »

Muszyna .... wypoczynek ... zabiegi ... hurrra
BOgutka
Awatar użytkownika
bajbus1947
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 109
Na forum od: 29 sie 2014 10:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: bajbus1947 »

biedroneczka pisze:
bajbus1947 pisze:
Łaaaałłł... 20.X miałam numer 320, a 21 X już otrzymałam skierowanie. Jestem w szoku z powodu przydzielonego mi terminu 7.XII- 28.XII !!!
Wygląda na to Bajbus, że to Ty, a nie ja zakończysz naszą kolejeczkę na 2015 rok :o :lol: :lol:
A nie mówiłam, żeby tak szybko tego tematu nie zamykać, bo jakaś niespodzianka może jeszcze nas czekać :roll: :lol: :lol:
Jeśli możesz napisz nam dokąd Cię nasz NFZ-cik wysyła :?:
Pozdrawiam :)
Biedroneczko..przepraszam, że nie odpowiedziałam Ci na zadane pytanie /dokąd?/. Od chwili otrzymania przydziału, nie wchodziłam na forum. Otóż dostałam skierowanie do Lądka. Pozdrawiam cieplutko :) :kwiat:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23914
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: grazynamackowiak »

Witam Bajbuś super przydział nasz ukochany Lądeczek napisz :arrow: nam jakie sanatorium to przekażemy :)
informacje opisaliśmy opinie zdjęcia też przesłane 8-) pozdrawiam udanej kuracji :) :kwiat:
Awatar użytkownika
bajbus1947
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 109
Na forum od: 29 sie 2014 10:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: bajbus1947 »

grazynamackowiak pisze:Witam Bajbuś super przydział nasz ukochany Lądeczek napisz :arrow: nam jakie sanatorium to przekażemy :)
informacje opisaliśmy opinie zdjęcia też przesłane 8-) pozdrawiam udanej kuracji :) :kwiat:
Witaj Grażynko, otrzymałam przydział w : oddz. sanatoryjny 1, Jadwigi 2 Lądek. Jak wynika z Twojej wypowiedzi, to już byłaś w Lądku......proszę napisz króciutko- co i jak tam ???? Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23914
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: grazynamackowiak »

Bajbuś masz przydział 23 wszur oddzaiał 1 ul Jadwigi 2 tzw hotel Wasama nie byłam tam
tylko obok 23 wszur pawilon 2 plac Mariański i oddział 3 ul Orla 4 ośrodek rehabilitacji
tam będziesz chodzić na zabiegi również do Lotnika .Baza zabiegowa w Lądku Zdroju jest bardzo
dobra .To jest dział kolejka do sanatorium pozdrawiam :) :kwiat:
Awatar użytkownika
bajbus1947
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 109
Na forum od: 29 sie 2014 10:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kolejka do sanatorium na 2015 rok

Post autor: bajbus1947 »

grazynamackowiak pisze:Bajbuś masz przydział 23 wszur oddzaiał 1 ul Jadwigi 2 tzw hotel Wasama nie byłam tam
tylko obok 23 wszur pawilon 2 plac Mariański i oddział 3 ul Orla 4 ośrodek rehabilitacji
tam będziesz chodzić na zabiegi również do Lotnika .Baza zabiegowa w Lądku Zdroju jest bardzo
dobra .To jest dział kolejka do sanatorium pozdrawiam :) :kwiat:
Dzięki za cenne informacje w obu postach..... :) Pozdrawiam
Zablokowany