Sanatorium MSW Kołobrzeg ul.Portrowa 22

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
iwcia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 814
Na forum od: 15 mar 2012 13:55
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Sanatorium MSW Kołobrzeg ul.Portrowa 22

Post autor: iwcia »

Witam serdecznie :kwiat:
Mój ojciec dostal skierowanie do sanatorium j.w.
Na forum niestety nie moge znależc żadnych opinii.
Jesli ktoś z Was zna ten ośrodek, prosze o kilka słów.
Dziekuję i pozdrawiam cieplutko :kwiat:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg ul.Portrowa 22

Post autor: malgorzatas »

iwcia pisze:Witam serdecznie :kwiat:
Mój ojciec dostal skierowanie do sanatorium j.w.
Na forum niestety nie moge znależc żadnych opinii.
Jesli ktoś z Was zna ten ośrodek, prosze o kilka słów.
Dziekuję i pozdrawiam cieplutko :kwiat:
Witaj iwcia :kwiat: ja nie byłam w tym sanatorium ale byl ktos co jest zadowolony z pobytu :kwiat:
Pokoje sa 2 i 3 osobowe...cala baza zabiegowa na miejscu..centrum miasta,wszędzie blisko ;)
do morza 300 metrów..Nie wiem co jeszcze ciebie interesuje więc napisz..jak bede wiedziała to odpowiem :kwiat:
Ja co roku jestem na Portowej od taty sanatorium 100 m ;)
parkig jest..kościółek tez jest obok..wiec tylko jechać i odpoczywać...pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
iwcia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 814
Na forum od: 15 mar 2012 13:55
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg ul.Portrowa 22

Post autor: iwcia »

Dziekuję bardzo Malgosiu :kwiat: :serce:
Ważne,że na zabiegi nie trzeba chodzic.Szkoda,że nie ma pokojow 1-osobowych.
Czytalam na stronie inter,że do morza 100 m, a nieco dalej do centrum....Z tego co Ty piszesz, jest dokladnie odwrotnie. :o
Tata pojedzie pociągiem, za daleko juz dla niego prowadzić auto.Bedzie musiał chyba wziąć taksowkę z dworca?
Mam nadzieje,że bedzie zadowolony.
Pozdrawiam serdecznie :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23803
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg ul.Portrowa 22

Post autor: grazynamackowiak »

Iwcia wklikaj gogle opinie hotel sanatorium MSWia ul Portowa 22 Kołobrzeg ,jest bardzo dużo opini o sanatorium .
iwcia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 814
Na forum od: 15 mar 2012 13:55
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg ul.Portrowa 22

Post autor: iwcia »

Dzieki Grazyna :kwiat: :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg ul.Portrowa 22

Post autor: malgorzatas »

iwcia pisze:Dziekuję bardzo Malgosiu :kwiat: :serce:
Ważne,że na zabiegi nie trzeba chodzic.Szkoda,że nie ma pokojow 1-osobowych.
Czytalam na stronie inter,że do morza 100 m, a nieco dalej do centrum....Z tego co Ty piszesz, jest dokladnie odwrotnie. :o
Tata pojedzie pociągiem, za daleko juz dla niego prowadzić auto.Bedzie musiał chyba wziąć taksowkę z dworca?
Mam nadzieje,że bedzie zadowolony.
Pozdrawiam serdecznie :kwiat: :serce:
Iwcia :kwiat: powiem tak..do morza jest bardzo blisko...jedynki ( komercyjnie)...dwójeczki dla małzeństw ;)
ja pisząc centrum miałam na myśli tereny przy ul Portowej,faktyczne do katedry i centrom to kawalek drogi..ale idąc ul Portową w strone nie morza tylko dworca dojdzie do centrum..jest tam dużo pięknych terenów które polecam..to 10 min drogi od sanatorium.Nie wiem w jakim wieku jest tata,ale nawet nie musi brać taxi tylko pójdzie wzduż RCK..i dojdzie piechotą.Jak juz weźmie taxi to niech nie bierze od tych co polują na peronach tylko niech wyjdzie z dworca i tam jest postój taksówek i zaplaci mniejsze pieniące..pozdrawiam Gośka..pisz jak byś cos chciala jeszcze wiedzieć :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg ul.Portrowa 22

Post autor: Suzen »

Witaj Iwcia.Sanatorium MSW to budynek wielopiętrowy,z dobrze działającymi windami.Podczas mojego pobytu ,było tam ok 200 osób.Mieszkałam w pokoju trzyosobowym,dość ciasnym.Na I piętrze były pokoje o wyższym standardzie ,dwuosobowe ,po remoncie.Podczas pobytu wymieniano okna na korytarzach(było tak ponad 2 lata temu.)Baza zabiegowa znajdowała się na miejscu.Jest również niewielki basen do ćwiczeń.Zabiegi raczej do godzin przedpołudniowych.Wyżywienie bardzo dobre jak dla mnie,różne rodzaje diet,cukrzycowa,lekkostrawna,1200 kalorii.Na miejscu znajdowała się mała kawiarnia,odbywały się tam występy i codzienne dancingi.Jeśli piszę o wystroju kawiarni i dancingach wg mnie są lepsze lokale w Kołobrzegu.Oczywiście organizowano bliższe i dalsze wycieczki np do Szczecina i Berlina.Pobyt uważam za udany.Pozdrawiam :) :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg ul.Portrowa 22

Post autor: Felice »

Byłam w tym sanatorium kilkakrotnie.Są dwa budynki - duży i mały. Mały cały po remoncie pokoje 2-3 osobowe.W dużym część remontowana do przeżycia,pokoje nieremontowane z obrzydliwymi brudnymi wykładzinami,wanna w łazience i ogólnie cieniutko jest.Jedzenie względne,ale duży problem z dietetyczką i dogadaniem się przy specyficznych dietach.Najtragiczniejsze było przyjęcie,na świetlicy,w tłumie pacjentów bez zachowania zasady minimalnej intymności.Pielęgniarki przyjmujące opryskliwe,bez odrobiny chęci pomocy czy też zrozumienia.
Sam pobyt zupełnie przyzwoity,ale to kwestia ludzi,wycieczek i fajnej możliwości zorganizowania sobie wolnego czasu.Zaliczyłam Bornholm,Berlin,całe ogrom imprez których w okresie wakacyjnym jest dużo.
To co najmilej wspominam to codzienne spacery o wschodzie słońca do "Arki" i z powrotem.
iwcia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 814
Na forum od: 15 mar 2012 13:55
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg ul.Portrowa 22

Post autor: iwcia »

Miłe panie :kwiat: dziekuje Wam serdecznie za odpowiedzi w sprawie sanatorium MSW w Kołobrzegu :serce:
Opinie, jak to zwykle bywa, nie pokrywaja sie, ale nic nie szkodzi.Każdy ma inne oczekiwania i tym samym swój pogląd.
Mam nadzieje, że mimo pewnych niedogodnosci, mój tata bedzie zadowolony.
Po jego powrocie napiszę.
A póki co , teraz ja czekam na przydział, i mam nadzieje pojechac na pocżątku lipca ;)
Pozdrawiam serdecznie :kwiat:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23803
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg ul.Portrowa 22

Post autor: grazynamackowiak »

iwcia napisz nam o taty kuracji rehabilitacji jakie zabiegi jak dostaniesz przydział do sanatorium do którego pojedziesz podziel się informacją .
ODPOWIEDZ