szczawnica

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
forumowicz

Re: szczawnica

Post autor: forumowicz »

a co tu rozumieć Ewuniu!!! :kwiat:
sanatoryjne życie to nie pokoik "dwójeczla" tylko wszystkie inne atrakcje kurortowe
ja wracam późnym wieczorkiem, toaleta, jakaś ciekawa książka przez chwilkę..... i lulanko !!!
a wstaję około 5,30--- znów toaletka iiiiii kijeczki i w "trasę"
potem śniadanko .... zabiegi iii znów "trasa" ..... byle zdążyć na obiadek
itd itp. i byle znów do "ciszy nocnej"
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: szczawnica

Post autor: ewasz »

No teraz to rozumiem, sama tak miałam :lol: :lol:
Ale na kijeczki czasami szłam w towarzystwie :lol:
Przez las samej to jakoś nie teges :lol: :lol:
forumowicz

Re: szczawnica

Post autor: forumowicz »

Witam z zachmurzonej Szczawnicy !!!! dla pań :kwiat: a dla panów <piwko>
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: szczawnica

Post autor: stokrotka »

franciszek pisze:Witam z zachmurzonej Szczawnicy !!!! dla pań :kwiat: a dla panów <piwko>
Franuś ! tak myślę czy aby w przyszłym roku zamiast Ustronia nie wybrać Szczawnicy.Ale to na potem i powędruję do Nauczyciela.Pozdrawiam i zyczę słoneczka na najbliższe dni :kwiat: :kwiat:
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: szczawnica

Post autor: stokrotka »

Franuś - wędruj i nabieraj sił w Szczawnicy ! ;)
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: szczawnica

Post autor: Lewek »

stokrotka pisze:
franciszek pisze:Witam z zachmurzonej Szczawnicy !!!! dla pań :kwiat: a dla panów <piwko>
Franuś ! tak myślę czy aby w przyszłym roku zamiast Ustronia nie wybrać Szczawnicy.Ale to na potem i powędruję do Nauczyciela.Pozdrawiam i zyczę słoneczka na najbliższe dni :kwiat: :kwiat:
Stokrotko, co prawda nie do mnie ten post, ale odmień sobie. Jedź do Szczawnicy, ja jestem nią zauroczona :serce: :serce: :serce:
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: szczawnica

Post autor: stokrotka »

franciszek pisze:Witam z zachmurzonej Szczawnicy !!!! dla pań :kwiat: a dla panów <piwko>
Po tym piwku uważaj -bo wiesz? różnie to bywa :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: szczawnica

Post autor: forumowicz »

Ustroń to też wspaniałe urocze miejsce , Szczawnica też! i wiele innych kurortów ...
ale to wszystko zalezy od nas .... jak to wszystko widzimy, czego oczekujemy itd.
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: szczawnica

Post autor: stokrotka »

Stokrotko, co prawda nie do mnie ten post, ale odmień sobie. Jedź do Szczawnicy, ja jestem nią zauroczona :serce: :serce: :serce:[/quote]
Byłam tam jeden raz ,ale pogoda nie dopisała dlatego mało co zwiedziłam.Wyciąg na Palenicę był nieczynny ,dlatego teraz jak już to o wyjeździe trzeba myśleć od maja gdy ciepełko i warunki lepsze na wędrówki.Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
forumowicz

Re: szczawnica

Post autor: forumowicz »

ależ 100krotko jedno dobre piweczko z okocimskiego browara "jeszcze nikomu nie zaszkodziło" jak to mawiał mój krajan ( Jędruś G......ki w TV (kabaret)
ODPOWIEDZ