możliwości podróżowania

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: możliwości podróżowania

Post autor: ewasz »

mariolaa pisze:
ewasz pisze:Moja córka wyjeżdża z Katowic do Wysowej IZC 26 sierpnia i niestety w tym terminie autobus Mariolko, o którym pisałaś nie ma kursu a szkoda :roll:
Właśnie szkoda , że jest takie uciążliwe to połączenie do Wysowej, dowożenie tylko w określone dni. Najgorsze te przesiadki, pamiętam doskonale moją pierwszą podróż do Wysowej z kilkoma przesiadkami. Ale warto było mimo wszystko i chętnie bym tam jeszcze wróciła. Ewunia córka niech spróbuje pojechać choć z jedną przesiadką. Z Katowic do Krakowa busem i później z Krakowa bezpośrednio do Wysowej. Zerknęłam w e-podróżnika i jest o 11.15 z Katowic Bus na miejscu 12.35 a w Krakowie do Wysowej 12.55 i w Wysowej 16.40, kolejny o 17.30 w Katowicach dojazd 18.45 a o 19.00 z Krakowa autobus dalej. W Wysowej kierowca podpowie gdzie najlepiej wysiąść., a nawet zatrzyma się najbliżej ośrodka. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
Mariolko, serdecznie Ci dziękuję :D
To jest właśnie największy mankament z tymi przesiadkami :twisted:
Zobaczymy jak będzie, może skombinujemy by Ją podrzucić samochodem bo niestety nie może dźwigać ;)
Jeszcze raz śliczne dzięki :D
Pozdrawiam serdecznie :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ