Terapia Dr. Cox'a na ból kregosłupa

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Terapia Dr. Cox'a na ból kregosłupa

Post autor: sztani »

Witam . Czy ktoś miał styczność z tą terapią . Podobno jest bardzo skuteczna na bóle kręgosłupa ,każdego odcinka .
jeden zabieg kosztuje 100 złotych a trzeba ich dwanaście . Zabieg trwa 40 minut .
podobno przepuklinę dysku można zmniejszyć nawet o 30% .
Skierowana jest do pacjentów z rwą kulszową , barkową , drętwieniem i mrowieniem kończyn itp...
forumowicz

Re: Terapia Dr. Cox'a na ból kregosłupa

Post autor: forumowicz »

Witaj Staszku, terapia dr. Coxa jest nowością w leczeniu kręgosłupa,są różne opinie co do jej skuteczności ;) W Poznaniu wykonuję ją Przemysław Rybczyński - gabinet Trzy Diamenty. Namiary na tego pana przekazał mi syn ( fizjoterapeuta ,rehabilitant )który ma sceptyczny stosunek do tej terapii, oświadczył ,że jeśli to by było takie skuteczne to sam by mi zafundował taką terapię ( mam dyskopatię kręgosłupa)Ale jeśli chcesz spróbować to zapoznaj się ze stroną p. Rybczyńskiego, obszernie opisał na czym polega ta terapia. Pozdrawiam i życzę zdrowia.
forumowicz

Re: Terapia Dr. Cox'a na ból kregosłupa

Post autor: forumowicz »

Jeszcze jedno, do kliniki w której pracuje syn zgłosiło się kilku pacjentów po tej terapii z wyraźnym pogorszeniem zdrowia.
forumowicz

Re: Terapia Dr. Cox'a na ból kregosłupa

Post autor: forumowicz »

Widzę ,że moja podpowiedz nieprzydatna Sztaniemu bo zero odniesienia :) :) :) :)
czasami tak jest. ;)
EWAEWA1
Posty: 1
Na forum od: 08 gru 2016 09:41
Staż sanatoryjny: 1

Re: Terapia Dr. Cox'a na ból kregosłupa

Post autor: EWAEWA1 »

Witam byłam na terapii u Pana Rybczyńskiego bo mam przepuklinę odcinka L4/L5 rezonans lekarz mówił o operacji a bóle kręgosłupa i w nodze nie dawały żyć . Po 12 zabiegach w serii odczucia drętwienia - rwa kulszowa w lewej nodze zmniejszyła się a następnie ustała ból w kręgosłupie początkowo się nasilił a potem zmniejszył. To już 4 miesiące od wizyt byłam na kontroli zabiegu po miesiącu i planuje pojawiać się na zabiegach co pewien czas. Nie ma cudów to rozciąganie daje efekty trakcja na tym łóżku oraz cały program terapii - noszę specjalny pas gorczycowy i chodzę o kijach nordic woking regularnie ,zażywałam też suplementy dr.Coxa . Polecam metodę dzisiaj zamiast na operacje mogę jeszcze pracować za rok jadę do senatorium ale metoda Coxa jest lepsza a skuteczne działanie pana Przemka warte polecenia.Warto sprawdzić są filmy na yutubie i na jego stronie jest dużo informacji chiropraktyka-ponan.pl. Pozdrawiam i życzę poprawy EWA.
ODPOWIEDZ