leczenie uzdrowiskowe w Wital Gołdap

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Awatar użytkownika
Maromecha
Posty: 4
Na forum od: 22 paź 2017 13:45
Oddział NFZ: Podlaski

leczenie uzdrowiskowe w Wital Gołdap

Post autor: Maromecha »

Witam , po raz pierwszy wybieram się na leczenie uzdrowiskowe z NFZu do Witala w Gołdapi . Ktoś był jest? proszę o kilka słów jak tam jest bo niektóre opinie mnie przerażają. Dodam że mam tam być 25 listopada :?:
forumowicz

Re: leczenie uzdrowiskowe w Wital Gołdap

Post autor: forumowicz »

No witam.
Nie wiem czemu opinie przerażają, każdy patrzy inaczej. Ja powiem tak, Byłem rok temu na turnusie 28 dniowym w Gołdapi. I w żadnym miejscu tego nie żaluję. Bardzo fajnie spedzone dni. I dotyczy to całej obsługi na zabiegach, mili, uczynni i bezproblemowi itp. Jak również towarzystwa które mi się trafiło. No z tym ostatnim to akurat wystarczy tylko dobrac sobie. Warunki do zamieszkania, chyba cały czas poprawiają bo to widać, ale nie widziałem żeby były jakieś bardzo niedogodne i przy mnie nikt nie narzekał. W zasadzie się wszystko odbywa w głónym budynku, czyli też mieszkalnym. Są jakied dwa obok niedaleko budynki male mieszkalne, ale przy mnie to jakoś wyjątkowo tam kogoś kwaterowali, a nawet jak już to tylko na parę dni, a potem i tak przenosili do glownego budynku, przynajmniej paru ludzi z ktorymi rozmawialem. Są pokoje 2, 3 i 1 osobowe. Wszystko zależy od dostępności na dany turnus, bo ludzi to tam miesci się duzo. Ja osoboscie bylem w 3 osobowym, ale mi to nie przeszkadzało, nawet nie chcialem wybierac innego, bo wiecej ludzi to weselej w takim miejscu. Aha w recepcji na początek to tylko panie pytały czy wolę z prysznicem czy wanna pokój, Czyli też jak są wolne to dają wybór, Zasięg telefonów no to bylo i pewnie jest tak jak wszyscy piszą. Trzeba szukać przy drzewkach na zewnątrz, bo w środku mało co łapie. Dla towarzystwa to podpowiem, że na dole jest kawiarenka gdzie się odbywają różne tańce itp, ale ważniejsze jest w tym to , że dostęone jest tam piwo. Jak ktos lubi to ma na miejscu. Do miasta fakt chyba ze 4 kilometry, ale jak nie jedziesz samochodem to kursują busiki w tą i z powrotem. NIe wiem co jeszcze pisać. Jakby co to pytaj.
Pozdrwiam.
Awatar użytkownika
Maromecha
Posty: 4
Na forum od: 22 paź 2017 13:45
Oddział NFZ: Podlaski

Re: leczenie uzdrowiskowe w Wital Gołdap

Post autor: Maromecha »

dzięki wielkie , pozdrawiam :)
forumowicz

Re: leczenie uzdrowiskowe w Wital Gołdap

Post autor: forumowicz »

A przypomnialo mi się. Część zabiegów może byc w podbliskim budynku, nie gównym. Na pewno są w nim a przynajmniej były jakieś kąpiele borowinowe itp, i też hyromasaże czy co podobnego. Nie wiem na czym to polegało kto i gdzie ma, bo w głównym budynku też część takich zabiegów była. Aha, nie przereżaj się na początku bydynkiem, pochodzisz i zobaczysz że wszędzie da się łątwo trafić, no tylko rozpoznanie zrobić trzeba. Pozdrawiam, udanego pobytu.
Ewcia555+
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 16 wrz 2019 13:32

Re: leczenie uzdrowiskowe w Wital Gołdap

Post autor: Ewcia555+ »

Witam wszystkich,wybieram się do sanatorium Vital do Gołdapi, 21 września czy może jedzie ktoś w tym terminie też?
ODPOWIEDZ